• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
maji to je zkratka té pezplenkové komunikační metody :wink: oni to tam tak píšou
1. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a příjde Vám normální i to kadění do květináče (tedy prázného bez kytek) :grinning: ?
Nebo to vyfotila schválně?
1. čer 2009 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bezplenková komunikační metoda
1. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky jsem se málem počůrala jak tady každá maji hezky odpovídáme
1. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Myslím si , že mája si to ted zapamatuje dobře co to je :grinning:
1. čer 2009 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě to teda normální nepřijde. Už se visím a denně sleduju eli kdy bude tlačit a honem bych ji svlékala a dávala kadit nad nějaký květináč
1. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
n o to teda jo. Jsme se nějak rozepsaly :grinning:
1. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mony tak jako mě osobně to příjde divné jako když si představím jaká byla mála ve třech měsících ještě uzlíček a třeba spinkala a já bych si všimla že tlačí a rychle ji svlíkla a dal nad nočník či květináč či co tak teda nepříjde mi to moc přirozené svlékat dítě při každém prdnutí no ale fakt každého věc no
1. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, mě to taky nepříjdé normální.
A v životě by mě nenapadlo dávat mimino na nočník, pardon :grinning: Hledím dneska
1. čer 2009 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo myslím že mája už si to bude pamatovat dobře :wink: tomasek tak teda dobroui noc :slight_smile:
1. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda je každého věc, ale já bych to taky nedělala :wink:
Já se z toho květináče asi poseru už do kalhotek :grinning: :grinning: :grinning: Jdu spát nebo mi praskne bránice
No je to nenormalní a hlavně to tu maminu musí hodně zmáhat :astonished: byt pořad ve střehu jestli zrovna nekaka :grinning:
Tomasek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se taky loučím jdu si dát sprchu a už tu nemůžu vydržet pořád už mě pustíš už mě pustíš co tam furt píšeš a netukej tak nahlas když už se musím dívat na televizi :grinning: takže dobrou noc teda přeju a zas zajtra :slight_smile:
1. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím končit, chybí mi 3 nehty dodělat a musím pověsit to prádlo, svámi jsem na něj úplně zapoměla a už na mě čučí zpoza rohu :grinning:
Dobrou
1. čer 2009 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já bych asi nic jiného nedělala než jen pozorovala kdy nastane ta chvíle. :astonished:
tomašek honem utíkej ať to tady nemáme všechny :grinning: , no já čekám na toho manžu a pořád ještě nepřichází, ale za chvilku je doma :wink: a dneska budu hajat sama v postýlce. To mi bude zase smutno :cry:
1. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ještě jsem se fakt zasmála tomasek radejc na záchod než do kalhotek či květináče :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek udělej BKM a nepokadíš se :wink:
moni teda, tak to moje prádlo neumí :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no já už taky fakt mizím nějak se s váma nemůžu odlepit :grinning:
no mony a pozor at na tebe už rovnou neskočí :grinning: abys tayk neměla pos...kalhotky :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja se asi smíchy počůrám. sakra a mám bráchu v koupelně, tak to musím vydržet :angry: To tam bude zase hodinu :angry: :angry: :angry:
1. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě tak bolí hlava běžte už spát ať můžu taky :frowning2:
taky se nemůžu odlepit,ale já tu nebyla půl roku to je polehčující okolnost
1. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mizím nebo se taky počůůůrámm :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já stále čekám na manžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi, :grinning: neboj taky bude brzy na Tebe čučet jak ztvrdneš tady tak jako já :angry:
Ale když se mě tady líbí :sweat_smile:
Musím už fakticky :rolling_eyes: pááá všem
1. čer 2009 ve 22:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni vidíš, nemám po ruce BKM , takže honem honem věšet :grinning:
1. čer 2009 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni neprovokuj s čůráním, bo mě se chce taky a brácha je stále v koupelně :angry:
1. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata dobrou noc!Už upadám do komatu :pensive:
1. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek