• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
kde jste? :astonished:
1. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmmmmmmmmmmm tak dobrou
1. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak manža dorazil, převlékl se, jde zase pracovat. Pusa proběhla a já se jdu uložit do postlky :wink:
1. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak malý si zas tak moc nepospal :slight_smile:
2. čer 2009 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a máme nové příspěvky v naší úžasné BKM :grinning:
2. čer 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.....no ale o trochu víc si pospal :wink:
2. čer 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale jen o trochu! Doufala jsem že si pospí aspoň do sedmi.
2. čer 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Já utíkam do školky a do obchodu. :wink:
2. čer 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou na tom bkm fakt tak jiné nebo se to zdá jen mě? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nezdá se to jen tobě :grinning: Oni jsou spíš JINNÉ!!!!!!
2. čer 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
prý jestli ležím na záchodě tak ať veme manžela řekne mu ať ji chytrí do klubíčka a začne sr.... :grinning:
No nic to nema cenu oni si myslí že je to ten nejlepší způsob já myslím že ne tak ať si dělají jak chcou sou to jejich děti :slight_smile:
2. čer 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo zase jsem se po ránu pobavila :grinning: :grinning: :grinning: Jsou fakt střelené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se tu...mylý se kouká na kouzelnou školku a já snídám
2. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mělo tam byt tak sem tu :grinning:
2. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam je kouzelná školka?sakra propásly jsme to nebo ještě ne?
2. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepropásly díky zan.
2. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak můj muž si bere už malého ven. Jdou na nádraží :grinning: No a já budu uklízet a vařit. Klasika.
2. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No klasika to teda je....hlavně to že jdou na nadraží :grinning: :grinning: :grinning:

Taky budu vařit. Co ty vaříš?
2. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapékané těstoviny se šunkou a sýrem a smetanou
2. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré poledníčko holky :slight_smile: teda povím vám tož nevím co se dělo ale malá třikrát v noci vzhůru jednou hodinu vykládala si pouštěla si medvěda co má nad postýlkou no děs jako pak dvakrát na novo ale to usla rychleji no ale tatínek s ní šest vstanul a nechali mě spát až do devíti :dizzy_face: no početla jsem si BKM a už se raději nevyjadřuju já za půl hodinky s malou zase osiřím a měla bych taky něco uvěřit ale musím do obchodu no a úklid neuteče :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už povysáváno a za chvíli jdu vařit. Dneska to vypadá už docela bez deště že?
2. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vypadá to sice je chladněji ale aspon nepršííí snad teda nezačne :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se nám to tam nějak zatahuje, snad z toho nic nebude :frowning2: Jdu vařit ten oběd a budu čekat na ty svoje chlapy.
2. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se nezatahuje a jako malá už přes hodinu spí jako asi si vynahrazuje noc což je sice hezké ale potřebuju do obchoduuuu a už mám uklizíno no ale oběd bude asi zpožděn copak vaříte?nechcete mi někdo přijít uvařit :grinning:
2. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste?všechny vyvařujete :confused: já nemám z čeho :frowning2: potřebuju obchod kdy uděláme zase nějaký srazík?ááááá už se hýbe peřina v postýlce no konečně :slight_smile: tak já mizím budu tu někdy pozdějc až navařím a opět uspím dítě odpoledne mi příjde mamka
2. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda vařím kuřecí na šťavě se zeleninou a rýži :wink:
2. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No srazík by jsme mohli zase nějaký podniknout :grinning: Uvařit ti Leni fakt nechci :grinning: Jsem ráda jak navařím sama sobě :grinning:
2. čer 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte děvčata :wink:
Dočetla jsem Vás teď na té diskusi o BKM a aspon jsem se zasmála. :sweat_smile: Je zbytečné to řešit, jsou aktivnější maminy jak jsme my :grinning: :unamused:
Jinak dneska vaří ten můj, jak přijede, měl by tady být do 12 a my si zatím vezmeme polévku, nějak se mi nic nechce.
Před chvíli mi psala spolužačka ze střední, že je těhu, tak jí moc závidím, ale v tom dobrém slova smyslu :wink:
Kurňa, ted je kolem nás tolik těhulek a my pořád nic :cry:
No nic, budu se radovat sněma :slight_smile:
Hmmm. děláte mi samé chutě, dala bych si vše co tu píšete. Tak ke komu máme přijít na obídek? :grinning: :dizzy_face:
2. čer 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jestli se ti chce do Poruby tak přijď. Nějak jsem to přehnala :grinning: Je to tak pro 10 lidí :grinning:
2. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni....nesmíš na to tak moc myslet :wink: uvidíš že se vám zadaří. Nech tomu volný pruběh
2. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek