• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Miluju sýr, takže dojedu kamkoliv :grinning:
2. čer 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žany, já právě tomu nechávám volný průběh, nemyslím na to. Proto jsem i našla práci, že budu pracovat, a snažit se taky myslet na něco jiného, ted pořád něco řešíme, takže je to takové na prd, že není někdy ani čas na to myslet. Ale jak Ti během dne napíšou 2 holky, že jsou těhu, pak za tři dny se dovídáš, že další Tvá kámoška a tak dokola- samozřejmě jim to přeji ! Ale pak na to myslíš a přemýšlí kde je chyba, za ten rok otěhotněli snad 10 holek jestli né víc co známe, já i ten můj. Přitom malý nám trval, 3, 4 měs. Ale každopádně jak se úplně usadíme v bytě, tak to začneme řešit s dr. ta se nám nevyhne. :unamused:
2. čer 2009 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme se o malého třeba snažili 2,5 roku. A ani jsme u doktora nebyli. Zrovna kyž už jsem se tam chystala jít ať nám pomůže, tak mi vyšel pozitivní test :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to pech to určitě...já si zase musím dávat pozor na to abych nahodou nebyla zase těhu. :angry:
2. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj od kamarádky ségra taky nemohla otěhotnět 7 let, a ti už byli na rozchod, prostě tu "krizi" neustáli, tak se rozhodli jít na um. opl. a jak se tam chystali, tak se prý tak pohádali, že tam nešla a za měsíc zjistí, že je těhu, ale 7let to je pakárna, musí to být šílené a ted jim to moc přeju. Snažíme se rok a jak slýchám, že ta čeká miminko, ta a ta, tak mě to příjde líto a ještě jak jsme byli u známích a oni mají už dvě děti a tu malou 5měsiční houpal v autosedačce a choval se k ní pěkně tak mě to taky přišlo líto :sweat_smile:
A včera viděl v televizi miminko a říká nám, že chce sestřičku z ničeho nic :slight_smile:
No chtěla bych co nejmenší věkový rozdíl aby si pak vyhráli, ale chtít můžu no
2. čer 2009 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to má někdo štěstí :dizzy_face: Sousedka mi taky kdysi říkala, že si musí taky dávat pozor, že oni otře jen trenky a už je v tom :grinning:
2. čer 2009 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj bratránek s tou svojí čekali 15 let. To je síla co? Byli snad 10x na umělým oplodnění a nedařilo se. Pak se na to vysrali a smířili se s tím že děti mít nebou a půl roku na to byla těhotná přirozenou cestou. Teď bude malému už rok a jsou naprosto šťastní.
2. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, tak to jsem štastná za ně, je to děs to čekání. :frowning2: Tak hlavně, že jim to tak dobře dopadlo a jsou tedka štastní :slight_smile:
No dr. mě posílala a toho mého už po půl roce snažení, ale nějak jsme chtěli ještě počkat a říkala, no sama se divila, že malého už máme, takže neplodní nejsme, ale říkala spíš, že bud bude prblém v tom, že ty svin. jsou pomalé :grinning: Nebo já mám nepruchozí vejcov. no uvidíme co do té doby bude nebo nebude, ale už jsme se o tom bavili a asi nás to nemine :wink:
2. čer 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad ti to dobře dopadne a už brzo budeš v tom! Třeba se ty mršky pomalé proberou k životu :grinning: Ostatně stačí jen jedna :grinning:
2. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy jste toho popsaly :grinning: jsem si na trhu koupila kopr že teda jako udělám koprovku no ale jako oběd od tomaska mi udělal vetší chut a ted jsem koukala do mražáku a nasla rybu no tak ted zase nevím :grinning: jo a normálně mi malá v obchodě krade nemůžu zajet s kočárkem blízko regálu :grinning:
2. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Krade? to snad všechny děti :grinning:
2. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj malý taky krade :grinning: Nejhorší je jak jsem bez kočárku, tak on si vezme normálně svůj košík a vesele si nakupuje. Hází si tam šťávy, čokolády apod. No samé kravinky.
2. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem četla, až jsem se nasmála v časopise, že chlap by se měl koupat ve vlažné vodě né v teplé, tak ho ted posílám před do studené vody a on na mě , že jsem jeblá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Leni, tak si jí měla nechat tak né, co se v mladí naučíš ve stáří jako když najdeš nebo jak se to říká :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
2. čer 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Mony neboj ono to jednou příjde :wink: no nic já půjdu něco vařit asi tu koprovku na ty těstoviny by se všechno našlo jen né ten sýr mám tam jen tři plátky achjo
2. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No doufám, těším se :wink:
A co Zany1 tak už musí být s malou princeznou doma :slight_smile: Ta se máááá :dizzy_face:
Snad si udělá časík a písne.
2. čer 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se o malou snažili třičtvrtě roku a pak teda jako že to kašlem přítel odjel do prahy pracovat no měsíc jsme spolu nebyli pak jsem za ním jela do prahy a šup a malá je s námi :grinning: jinak já bych ji klidně nechala kdyby si ostatní nevšimli :grinning: jenže ona brala zrovna to co nejím ani já natož ona :grinning:
2. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš už je skoro dvanáct tý jo musím jít vařit a malá se mit u snaží vypnout počítač nějak ji láká to zelené světýlko :angry:
2. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už jsem stihla i pojíst a fakt se mi ty těstoviny moc povedli :grinning:
2. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic chlapy už mám za chvíli doma. Tak se nají a půjdeme hromadně spinkat :pensive:
2. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Strjda dává do pronájmu byt a ted mi psala paní, jestli bychom jí tam nedali trvalé bydliště :grinning:
Tak jsem se zasmála. Tak my si ted dáme polévku :wink:
2. čer 2009 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je fakt k smíchu :grinning:
2. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechápu tak naivní lidi, neřeknu přechodné aby si tam nahlásila poštu, ale trvalé to už je moooc :grinning:
2. čer 2009 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no lidi jsou různí to víš tak malá najezená uspaná a já seru na vaření ajdu spát sní :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim....po sto letech jsem za vami prisla zase mrknout... :wink:
Hlavne gratuluji vsem cerstvym maminkam... :slight_smile:
A jak Vas tu tak pozoruju, tak pujdu uklechtit neco k jidlu... :grinning:
2. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste kdo :confused: taky vyspinkané malá dala dvě hodky a já hodku a půl no čumím ale bodlo to no po té noci :dizzy_face: ted čekáme tu babičku a sluníčko stále svíti takže je to jasné vyrazíme ven
2. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jsem tady...kde se toula zbytek, netusim...jednou za uhersky rok tady nakouknu a tady mrtvo...
2. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj! No my jsme normálně spali až doteť :grinning: Malý ještě chrápe. Musím ho jít budit. Aho honey.nka :slight_smile: No pak musíme vyrazit ho někde pořádně utahat, protože zítra vstáváme brzo. Vlak nám jede v 6,41.
2. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kampak jedete???
2. čer 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak jsem vás konečeně dočetla. Celé dopoledne mi nešla elektřina, tak sjem se nedostala ani na internet.
Monu: my jsme na Eli čekali taky dva roky a to nám ještě dr. musel pomoci. Manža měl jít na spermiogram, ale já zjistila že jsem těhu, tak si oddychl že tam nemusel jít. :grinning:
2. čer 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honey jedeme do Buchlovic na zámek a pak tam přespíme a na druhý den do Luhačovic.
2. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek