• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tak já teda bych taky nikam Eli nedávala. Ještě to by mi zcházelo :grinning:
3. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tam vlastně stále teď jsem se dívala...je v kategorií kluci 2-3 roky a je ve spodní řadě (Michal).
Vy by jste je tam chtěli taky dát a proč??? :fearful:
3. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda ne :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky ne....no nic jdu do hajan. Hezké sny. :wink:
3. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo dobrou, já půjdu taky :wink:
3. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to nemyslím, já myslím, že oni pořádají castingy na focení reklam do katalogů jako je teda Bon prix nebo jak se to jmenuje, nebo do teska jak tam jsou děti vyfocené v jejich oblečení a ták, na net bych ho nedávala. Mám kamarádky, které chodili s dětma na castingy a švagrová dokonce její malá Terezka natáčela reklamu do tv. To myslím.Nikde ho nebudou dávat jen projdete těmi castingy a bud Vás vyberou nebo né. A pak fotí katalogy nebo něco natočí a je to různé.
3. čer 2009 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanet fakt?no ta holka co si pozvala na konci babičku je moje kámoška jsme spolu chodily na střední a doted se navštěvujem :grinning: teda já bych malou nedala osobně na žádné focení a ni reklamy a nic podobného aby mi někdo očumoval takhle moje dítě i kdyby za prachy nee zvlášt když si neumí rozhodnout zda by chtěla až jednou bude velká a bude chtít to je jiná :slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se nějak nechce spát :confused: sunar u malé vede zatím pije všechno a dobře :confused: tak snad ji to vydrží a nebude to chvilková záležitost :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic pujdu si hajnout tady už všichni spí a vidím to že ráno budu první já když tomasek tady není :grinning: tak dobrou noc :slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :wink:
4. čer 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přeji dobré ránko :wink:
4. čer 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, nevím zda je to na chlubení(jestli s tím nezačala pozdě), ale chlubit se budu :grinning: nikuš dneska poprvé sama snídala, davi ji dal sunar do postýlky a šel a když se vrátil sunar prázdný:slight_smile: jinak 3zub je venku:slight_smile: jinak k tomu focení, známí měl nebo ještě má-už ho nevídám, taky takovou agenturu, ale ta nedělá jenom s dětma, ale i s dospělými, nikušku bych do toho nedala. ale bohužel to jak se říká, nikdy neříkej nikdy- kamarádku opustil manžel, zůstala v bytě sama s malým špuntem a mateřská ji tak tak stačila na pokrytí nájmu. taak se do něčeho podobného přihlásila a malého taky, ale hlavně pak do různých katalogů fotila ona, malý jenom asi 2x do nějakého dětského obchodu. Doufám, že nikoho z nás se to týkat nebude
4. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufejme že se nám to vyhne. Ikdyž jsem naštvaná na DPO. Jsou to ale h..... :angry: :angry: :angry: :angry:
4. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Ale copak zofi co se stalo?
Dneska budu mít hotový obýýýýýváááááák a pak už jen uklidím otevřu si vínečko a budu se kochat jak je to hezké :sweat_smile:
4. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mají nového ředitele a ten už neví jak by ušetřil na zaměstnancích :angry:
4. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo manža tam pracuje,tak to jo.Ale nic si stoho nedělej nešetří jen oni,manža teď taky dostává mín na dietách než dostával jsou to všichni h.... :wink:
4. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petr taky pracuje v DPMO a nemužeme si stěžovat :confused: . Dokonce od přištího tydne začínají pracovat na 3 směny (noční) a platí je za to velmi dobře i prémie mají pěkné. Mají teď hodně zakazek do zahraničí. :wink:
4. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatka tam taky dělaj, nejen že šetří, ale bude se zase rušit x spojů a lidi se smlouvou na určitou dobu to na 90% nebudou mít prodloužené :frowning2: davi to ted v práci má taky těžké ,říkal, že vůbec nejsou zakázky-nic. jen švagrovvá říkala, že zdravotnictví se to nedotklo, doktoři mají práce furt dost.
4. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Májo....obyvák nový ti zavidím. Když jsme se taky stěhovali do svého tak jsme počítali každou korunku a s každou novou věcí jsem měla velikou radost....těšila jsem se jak malý dítě :grinning: :grinning: :grinning: .
4. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile: no je to tak s tím šetřením a co my naděláme nic :angry: my za chvíli vyrážíme s malou na návštěvu k denber tak se těšíme a den nám rychleji uteče :slight_smile: a zítra už pátek víkend před námi to tak letí to je hrůza :confused:
4. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany ono asi záleží kde přesně dělá. Manža mi včera oznámil že přijde o dva tisíce na výplatě, že si zas ředitel něco vymyslel. :angry:
4. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No možné to je :unamused: ...my jsme opravdu spokojeni. Petr často říka že je rád tam kde je. :slight_smile: třeba takové vítkovice nebo NH.... :confused: Tam se všude propouští a jsou doma na 70 procentech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si to holky užijte :wink:
4. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany tak brácha zase dělá ve Vítkovicích a vůbec si nestěžuje
4. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš a my mame sousedy jeden pracuje ve Vítkovicích a druhý na NH a oba bečí. Je to pech
4. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamka taky dělá ve Vítkovicích uklízečku a říká,že plno chlapů proustily jiní jsou na 70 a že to tam je jako město duchů tam kde ona uklízí ,dokonce ji jeden chlap řekl,že tam snad zůstali jen ukízečky :grinning: .Naštěstí,ale i ona to má teď horší rozfrcaly je na různé místa.
4. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudáci ti kluci co maj hypoteky a propustily je takových tam je taky dost říkala mamka ,že ji jich bylo vždycky líto jak šly do skřínky a říkaly že už to má uklidit,že oni už se tam nevrátí :confounded:
4. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych adu taky do zadne agentury nestrcila...
Je to hrozne jak se vsude propousti a snizuji mzdy a tak...nastesti, musim zaklepat se nas tohle netyka...
4. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Chtěla jsem se zeptat dávala jste některá vaše dítko očkovat proti klíštatům?
4. čer 2009 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni...já mám oba kluky naočkované.
4. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v pohodě? Neměli nějaké škaredé reakce?
4. čer 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek