• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Já jsem chtěla dát Máří ale mě doktorka řekla,že až bude mít hotové všechny ty očkování povinné tak nevím kdy mi ji na ty klíšťata naočkují :rolling_eyes:
4. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Ještě nemáte všechno za sebou?
Kamarádka nechávala v zimě naočkovat 1 dávkou mi psala, a druhou měli nedávno a na třetí prý jdou zase v prosinci. :wink:
4. čer 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neměli vubec nic...uplně v poho. :wink:
4. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, mi doktorka řekla, že ve dvou letech:slight_smile: nebo teda po druhých narozeninách
4. čer 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak my jsme s malou doma bylo dobře :slight_smile: ohledně očkování já slyšela od někoho ve dvou letech od někoho ve tří ale většinou říkaj ve dvou letech a maji jaké očkování ještě nemáte že vám ji nechce naočkovat?
4. čer 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je super jen já jsem měla mongolní doktorku,teď mám jinou tak se ji na to zeptám
Jinak abyste mě mohly politovat,protože to opravdu potřebuju tak měly jsme všechno hotové už jsme uklízely obývák najednou rána letíme do ložnice,že Mařenka něco zhodila nooo kdyby to,ale mě spadl půl stropu.Otec na nervy,že jak se to mohlo stát co tam pod to dávaly protže to škrábaly a drželo to a pak tam nedávaly velkou vrstvu nejraději bych tu ženskou od které jsme to koupily kopla do řiti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :confounded: Tak teď taťka musel odjet takže v pondělí oškrábat strop a celé to spravit ještě ,že jsem chtěla ložnicy bílou doufám,že už se nic nepos....... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jdu se oběsit :slight_smile:
No hlavně si říkám,že se Máří nic nestalo seru na celý byt,hlavně když ji to minulo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: hlavní je že se opravdu nestalo nic malé. Ale muselo to být fakt na zabatí jak ti to tak udělá a ty už si myslíš že je vše OK
4. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžiši maji to je hrozné no hlavně že se malé nic nestalo teda půl stropu by mě asi cip trefil :confused: :angry:
4. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co Majatob ještě žije?Ta už tu dlouho nebyla.
4. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
však mě málem trefil :slight_smile: doufám,že se to spraví a už bude klid
4. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsme všechny kukaly na Ordinacy ? :grinning:
4. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já jsem koukala :grinning:
4. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ne já dělala práci do školy. :grinning:
4. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO JO ja taky koukala....dobrou noc. Zítra tu bude zase první tomasek06 :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc no tak já ráno sednu ke kompu a uvidíme kdo bude dřív vzhůru :grinning: no aasi taky už půjdu spát
4. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy jste ospalci :grinning: Já jsem zase sama samotinkááááááááááááááááááááááá :frowning2: manža je v práci :confounded:
4. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já jsem taky sama,manža je taky v práci teď Itálie a z Itálie jede do Německa takže nebude ani na výken doma :unamused:
4. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé Itálie, proč mě nevzal s sebou? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
4. čer 2009 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já na tom jsem lépa maji. Manža přijde ráno, ale víkend má pracovní :grinning: ale už dlouho ho mít nebudou :wink:
4. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni to by tě nebavilo on tam nejel na dovču,sedět v autě celý den nic moc :unamused: ,ale někdy bych to chtěla zkusit a to půjde až Máří bude větší :slight_smile:
4. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: jsem první :grinning:
5. čer 2009 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Leni tak tak musela jsem dočítat :grinning:
5. čer 2009 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak bylo fakt nádherně :slight_smile: Až dám fotky do kompu, tak tady nějaké mrsknu. Počasí nám vyšlo na jedničku, jen včera trocha pakapalo. Naštěstí jen chvíli a pak zase svítilo sluníčko.
5. čer 2009 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale moc toho nebylo na dočítání my jsme vzhůru od půl šesté a už asi půjdeme opět spinkat :dizzy_face: tak to je fajn že vám vyšlo počasí malá už mi tu vříská tak to jdem teda zalomit pak se zase ukážu :slight_smile:
5. čer 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko... :slight_smile:
5. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, krásné ráno. už zase pátek, plánujete něco na víkend? my možná výleet k nikuščiným praprarodičům a pak se uvidí
5. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme se vzbudily :slight_smile: spaly jsme hodinku a půl my na víkend nic nemáme :frowning2:
5. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak mi nic neplánujem. Manža jde do práce a já se musím učit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tak to ti nezávidím, já furt uvažuji nad tématem bc prácen, je to šílené-jak to spráávně pospojovat všechny ty směry a ještě k tomu, když neučím.... :frowning2:
5. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to já už mám Bc zadanou a už na ní musím začít dělat. Mě teď straší projekt :angry: :angry:
5. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek