• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Tak to my mame plán na víkend :grinning: Zítra jdeme na svatbu...nevím co si obleču abych nezmrzla :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Kluci jdou s nami akorat pro Kubíčka si přijede tchyně kolem 17:00 hodiny a vezme si ho domu. :sunglasses:
5. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ji mám taky zadanou, ale uvažuji zda ji nezměnit:frowning2:
a nevím - obě témata nad kterými uvažuji, mají své + i - , akorát je otázka u ktrerého znich je to - větší
5. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se s Tomáškem konečně dospali :grinning: Jinak dneska pořád jen peru a peru. Zbylo mi ještě i hodně prádla z hor, protože bylo škaredě a neměla jsem to kde sušit. Už jsem dávala i nějaké fotečky do albumu, ale nejde mi jich plno zmenšit, protože jsou moc velké :frowning2:
5. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde všechny jste?
5. čer 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak mě napadlo, pokud by jste některá chtěla všelijaké ryby a levnější jak v obchodě, dejte mi vědět :slight_smile:
Mamka dělá v rybárně a můžou si vzít ryby za jejich ceny.
A napadlo mě to, že třeba budete chtít něco ugrilovat na zahradě, nebo chatě nebo ták :wink:
Jinak už jsem hotová z malého, má poslední dobou strašně řvací náladu, pořád je protivný, připadá mi až moc rozežraný :frowning2: Je horší jak malé miminko. Máte někdo tak uřvané dítě? Je to už na palu, asi se brzy oběsím na prvním lustru co tu vidím :angry:
5. čer 2009 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten můj je taky někdy pěkně uřvaný a ukňouraný, ale naštěstí ho to pak přejde :wink:
5. čer 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je malý pořád, zavře pusu ani na né minutu :angry:
5. čer 2009 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba ho to přejde.
5. čer 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte některá, že kdyby chtěl ten můj prodávat ugrilované makrely třeba na koupalištích, jestli něco k tomu potřebuje? Asi živnost, né? Nebo jak to je? Nevíte některá?
5. čer 2009 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím kdy, babičky ho rozmazlují, tak pak je doma rozežraný a jak mu nechceme něco dát tak řve a vzteká se :confounded:
5. čer 2009 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě živnost jedině že by to dělal u někoho jenom jako prodavač tak ne,a taky musí si to vyřídit na tom koupaku jestli mu to dovolí tak to je jasné že :slight_smile:
5. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Moni neboj nejsi sama Máří je taky ukňouraná no na facku někdy bych ji tak liskla,ale raději jdu pryč nebo jenom ječím jo jo ječení je moje oblíbené sousedi mě musí milovat :grinning: ,ale lepší ječet než mlátit.Se mi zdá že jsou ty děti jiné než my já bych si kdysi některé věci co ona dělá už teď nedovolila ani v patnácti :grinning:
5. čer 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíme, musí se domluvit ze známím, že by to dělal u něj nebo sám, uvidím co vymyslí.
Jj, je to děs fakt, řve všude a je to už na palu :pensive:
5. čer 2009 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nestrašte :grinning: já už ted někdy z malé mám hlavu jak balón a tak nějak si říkám že jak bude větší bude úplné lehárko :grinning: ale jak tak čtu tak asi nic co když chce sám prodávat tak živnost stoprocentě jsou za to fakt velké pokuty :unamused: copak dneska večír máte v plánu?tatínek už krmí tu naší tarzanku takže za chvíli už bude krásné ticho :dizzy_face:
5. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už ji taky dám spát a budu mít klid :pensive:
5. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme teď taky povečeřeli a snad půjde za chvíli hajat.Zítra asi pojedeme do Děhylova.
5. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no malý jde taky po obědě nespal, tak je už dosti protivný, jdu ho koupat a jde, chci mít už klid :dizzy_face:
5. čer 2009 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máří už vypyla kakajko a leží tak doufám,že brzo usne zítra jedem k segře tak má motivaci brzo usnout aby brzo vstala a pak pojedem za tetou a Eliškou :slight_smile:
5. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem před chvilkou dorazila domu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byla jsem pomahat nevěstě se stoly a nějakou tabuli jsme zvladli (bílo - ružovou). A ráno mě ještě čeká tabule na zahradě :wink: kdyby nahodou bylo nějak přijatelně a mohlo se tam sedět.
Byli jsme koupit Krááásnouu kytici i 2 malé pro kluky :dizzy_face: Už se těším.
Ráno se tu ještě ukážu obřad je až na 13:00.

Na zítra je ta předpověď ale strašná :cry: doufám že nám se to vyhne. :frowning2:
5. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to docela sranda...teď jsem si chtěla napustit vanu a zjistila jsem že je to plné květin...mám tam květiny od nevěsty a družičky :grinning: :grinning: plus to že v ledničce mám voničky a ružičku do klopy ženicha :grinning: :grinning: :grinning: ....takže to bude jen rychlůa sprcha
5. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi se budeš muset umít v umyvadle :grinning:
5. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde všechny jste? Čumíte na kvasku? :grinning: :grinning: Dóbrou noc a krasné sny.
5. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré Ráno jsem první no to čučím :astonished: :grinning: ,doufám,že předpovědi nevyjdou slyšela jsem,že má být hnusně a já chci aby bylo pěkně!!Jedem k segře tak zatím papa!
6. čer 2009 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Taky jsem čučela na Kvasku. Dneska si malý pospal až do půl sedmé :confused:
6. čer 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak taky doufám že ten déšť příjde až později. Chtěla bych taky někam s malým vyrazit. Už včera jsme byli doma.
6. čer 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasné ráno... :slight_smile:
6. čer 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne :slight_smile:¨tak nám už se vaří sobotní obídek malá řádí máme u nás babičku a snad teda nebude odpoledne pršet at můžeme jít apson na chviličku na procházku :slight_smile:
6. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky doufám že půjdeme na chvíli ven. Jinak doma asi zblbnu.
6. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malý čučí zase a opět na vlka a zajíce a já pomalu dovařuju oběd. No a po obědě půjdeme odpočinout tělo :grinning:
6. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak by jsme mohli zase udělat nějaký srazík co? Počasí se má už zlepšit.
6. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek