Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
jaruschk
6. čer 2009
Čauky holky,dobrou chuť pokud právě objedváte 😃 já ještě né,čekám až tchýně dovaří oběd hehheheh jsme teď na měsíc u nich,takže krotím své nervy,ani moc neřvu na malou jen jak jsou v práci,to bych ji asik zabila
moni:Tak pokud si myslíš,že máš uřvané a vzteklé děcko,tak to jsi neviděla tu mojí piraňu,jak mě na s**e,tak ji dám takový kartáč,ale stejně to nepomůže,zas si to udělá podle sebe a to ji je jen 15měsíců,takže ve 3 letech mě bude asi mlátit nebo co hehehh....Ale jinak umí být i hodná.....
Dneska počasí hnus,klemra jak nevím co....ať už vyleze to slunko,ani s malou nemůžu ven je nějaká nachcíplá....
no nic piškot mi usnul,tak jdu zhltnout oběd a idu žehlit už tu mám kupu jak Sněžka 🙂
m.o.n.i.k.a
6. čer 2009
Jarus, to malý byl stejný pak chvíli klid, jsem si myslela, že mám nejhodnější dítě, a za chvli na novo 😃
Hrůza opravdu. Musíme to nějak přežít, nic jiného nám nezbývá, nejraději bych se šla někam odreagovat, ale ted mi všichni odjeli, tak není ským ]-(
alesek
6. čer 2009
Ahoj maminy tak my jsme dneska výjmečně spali já do půl 10 a mylý do 10,konečně za celý týden spal poprvé v postali v pokojíku celou noc, protože přes týden se strašně v noci budil a pak stejně zkončil u mě v posteli ,takže jsem se vůbec nevyspala. Na oběd jsem vařila bramborový knedlík, špenát a masové výpečky. Malý snědl celý talíř a těď spí,ten starší je na celý víkend u babičky,aspoň o jednu starost míň. Dneska jedeme ke kamarádce na zahradu,tak doufám,že nebude prše i když venku to vypadá všelijak. zatííím papa
tomasek06
6. čer 2009
Tak malý mi ještě chrní, jsem zvědavá jak dlouho ještě bude. A pak půjdeme někam ven, tak snad nebude pršet 😞
leninnek
6. čer 2009
ahojky tak jsem si pěkně zdřímla babička si vzala malou ven v jednu a šli někam na návštěvu tak počítám že se vrátí až k večeru 🙂 a my přemýšlíme co budeme dělat večer když už u nás babička spí proč toho nevyužít 😃 jo a ten sraz bych teda brala naposled se mi líbilo bylo fajně ale mohlo by být něco blíž 😉
tomasek06
6. čer 2009
Tak něco Leni navrhni.
leninnek
6. čer 2009
No jo když mě nic nenapadá já ani nějak nevím co je blíž 😃 tam u vás bylo dobře jenže takový lán světa 😞 no ono všechno kde je fajně je lán světa já bydlím v takové řiti škaredé tož kdyby byl aspon někdo odsud semnou že bych v té tramvaji měla společnost tož to by byla jiná 😃
tomasek06
6. čer 2009
No jo ale bydlíš tam bohužel sama 😃
leninnek
6. čer 2009
no právě 😞 tak se nedá nic dělat musím to brát sporotovně 😎 no a tož tak kam bychom co podnikly?no a kde všichni jsou =-) že by venku vy jste nejeli do děhylova?
tomasek06
6. čer 2009
No nakonec jsme nejeli není tam moc hezky. Relaxujeme doma. Kde jsou ostatní to nevím.
leninnek
6. čer 2009
no jako ted mi tady svítí slunko ]-( v pět hodin večer jako super ale že by svítilo odpoledne to néé.........no maja jela k té sestře žanetka je na svatbě a zbytek kdoví =-)
tomasek06
6. čer 2009
Tak tady teda slunko nesvítilo 😞 My jsme si teď četli a za chvíli jdu dělat něco na večeři. Ani nevím co. Skoro nic mi ten můj malý nejí.
tomasek06
6. čer 2009
halooooo! Kde je kdo?
leninnek
6. čer 2009
já si hrála s malou pak koupando papando a už konečně spí x-) no miláček námudělá večeři a budeme s mamkou asi hrát karty nebo kostky 🙂 nikam se nám nechce tak si uděláme rodinný večer 😃 jako ještě se nikdo nevrátil aby nám tady napsal?jako zase nám to tady vázne jeden večer pět stránek a pak zas sto let budeme na jedné 8-(
tomasek06
6. čer 2009
Jo jo přesně tak! To byla nějaká náhoda těch pět stránek. A asi už nikdy nebude.
leninnek
6. čer 2009
no asi fakt jo teda ]-( co vy už jste po večeři a co vlk už jede 😃 ?
leninnek
6. čer 2009
koukala jsem ti na album hezké fotky fakt 😉 taky bych hned jela no ale počkám si na výlety až do července 😞
tomasek06
6. čer 2009
Díky za pochvalu 🙂 Jen mě mrzí, že ty nejpěknější mi nejdou zmenšit 😞
leninnek
6. čer 2009
jaktože nejdou?
tomasek06
6. čer 2009
Mají tak 2 mb. Tak mi to nejde nikde zmenšit. Píše mi, že jsou moc velké. Zmenšuje to jen do 1,2mb
leninnek
6. čer 2009
a přes co zmenšuješ?
tomasek06
6. čer 2009
Přes google
leninnek
6. čer 2009
aha víš co zkus já zmenšuju tak že kliknu na fotku pravým tlačítkem dám otevřít v programu - malování jak se to otevře dám obrázek tam roztáhnout či zkosit a máš tam 100 % a zmensuju na padesát procent nebo čtyřicet dle další potřeby ale mívám taky tak 2 mb fotky a v pohode na tech padesát mi to vezme tak zkus poradila jsem to i denber a byla spokojená ted už ji taky všechno jde 😉
tomasek06
6. čer 2009
Zkusím to.
tomasek06
6. čer 2009
Povedlo se! Hurááááá! Díky. Už to tam jdu dát.
leninnek
6. čer 2009
no to jsem ráda 🙂
leninnek
6. čer 2009
ty fakt krásné fotky 😉 musíme taky navštívit zámek byla jsem tam naposledy před sto lety 😞 no nic já se pro dnešek loučím jdem hrát takže hezký večer dobrou noc a jako tady pořád dnes nikoho kde všichni jsoui při té sobotě to jen my sedíme doma =-)
tomasek06
6. čer 2009
Jo jo. Tak pa pa já zase kukám na František je děvkař.
zany1
6. čer 2009
Ahojík holky, jdu Vás zase jenom pozdravit 😉 Jinak díky Kiky, že Vám tady vyřídila vzkazík ohledně narození naší Simonky. No musím říct, že porod byla rychlovka a fakt jsem tomu nemohla uvěřit, že to už mám za sebou. Více foteček na www.zany.rajce.net , tak kdo máte chuť můžete zkouknout....
m.o.n.i.k.a
6. čer 2009
Ahoj Žany, koukala jsem na fotky a moc Vám to sluší holky 🙂
Ať Vám holky dělají jen samou radost x-)

Začni psát odpověď...

Odešli