• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Čauky holky,dobrou chuť pokud právě objedváte :grinning: já ještě né,čekám až tchýně dovaří oběd hehheheh jsme teď na měsíc u nich,takže krotím své nervy,ani moc neřvu na malou jen jak jsou v práci,to bych ji asik zabila
moni:Tak pokud si myslíš,že máš uřvané a vzteklé děcko,tak to jsi neviděla tu mojí piraňu,jak mě na s**e,tak ji dám takový kartáč,ale stejně to nepomůže,zas si to udělá podle sebe a to ji je jen 15měsíců,takže ve 3 letech mě bude asi mlátit nebo co hehehh....Ale jinak umí být i hodná.....
Dneska počasí hnus,klemra jak nevím co....ať už vyleze to slunko,ani s malou nemůžu ven je nějaká nachcíplá....
no nic piškot mi usnul,tak jdu zhltnout oběd a idu žehlit už tu mám kupu jak Sněžka :slight_smile:
6. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jarus, to malý byl stejný pak chvíli klid, jsem si myslela, že mám nejhodnější dítě, a za chvli na novo :grinning:
Hrůza opravdu. Musíme to nějak přežít, nic jiného nám nezbývá, nejraději bych se šla někam odreagovat, ale ted mi všichni odjeli, tak není ským :angry:
6. čer 2009 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy tak my jsme dneska výjmečně spali já do půl 10 a mylý do 10,konečně za celý týden spal poprvé v postali v pokojíku celou noc, protože přes týden se strašně v noci budil a pak stejně zkončil u mě v posteli ,takže jsem se vůbec nevyspala. Na oběd jsem vařila bramborový knedlík, špenát a masové výpečky. Malý snědl celý talíř a těď spí,ten starší je na celý víkend u babičky,aspoň o jednu starost míň. Dneska jedeme ke kamarádce na zahradu,tak doufám,že nebude prše i když venku to vypadá všelijak. zatííím papa
6. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malý mi ještě chrní, jsem zvědavá jak dlouho ještě bude. A pak půjdeme někam ven, tak snad nebude pršet :frowning2:
6. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsem si pěkně zdřímla babička si vzala malou ven v jednu a šli někam na návštěvu tak počítám že se vrátí až k večeru :slight_smile: a my přemýšlíme co budeme dělat večer když už u nás babička spí proč toho nevyužít :grinning: jo a ten sraz bych teda brala naposled se mi líbilo bylo fajně ale mohlo by být něco blíž :wink:
6. čer 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak něco Leni navrhni.
6. čer 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo když mě nic nenapadá já ani nějak nevím co je blíž :grinning: tam u vás bylo dobře jenže takový lán světa :frowning2: no ono všechno kde je fajně je lán světa já bydlím v takové řiti škaredé tož kdyby byl aspon někdo odsud semnou že bych v té tramvaji měla společnost tož to by byla jiná :grinning:
6. čer 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo ale bydlíš tam bohužel sama :grinning:
6. čer 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě :frowning2: tak se nedá nic dělat musím to brát sporotovně :sunglasses: no a tož tak kam bychom co podnikly?no a kde všichni jsou :confused: že by venku vy jste nejeli do děhylova?
6. čer 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nakonec jsme nejeli není tam moc hezky. Relaxujeme doma. Kde jsou ostatní to nevím.
6. čer 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako ted mi tady svítí slunko :angry: v pět hodin večer jako super ale že by svítilo odpoledne to néé.........no maja jela k té sestře žanetka je na svatbě a zbytek kdoví :confused:
6. čer 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady teda slunko nesvítilo :frowning2: My jsme si teď četli a za chvíli jdu dělat něco na večeři. Ani nevím co. Skoro nic mi ten můj malý nejí.
6. čer 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
halooooo! Kde je kdo?
6. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si hrála s malou pak koupando papando a už konečně spí :dizzy_face: no miláček námudělá večeři a budeme s mamkou asi hrát karty nebo kostky :slight_smile: nikam se nám nechce tak si uděláme rodinný večer :grinning: jako ještě se nikdo nevrátil aby nám tady napsal?jako zase nám to tady vázne jeden večer pět stránek a pak zas sto let budeme na jedné :rolling_eyes:
6. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo přesně tak! To byla nějaká náhoda těch pět stránek. A asi už nikdy nebude.
6. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi fakt jo teda :angry: co vy už jste po večeři a co vlk už jede :grinning: ?
6. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem ti na album hezké fotky fakt :wink: taky bych hned jela no ale počkám si na výlety až do července :frowning2:
6. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za pochvalu :slight_smile: Jen mě mrzí, že ty nejpěknější mi nejdou zmenšit :frowning2:
6. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaktože nejdou?
6. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mají tak 2 mb. Tak mi to nejde nikde zmenšit. Píše mi, že jsou moc velké. Zmenšuje to jen do 1,2mb
6. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a přes co zmenšuješ?
6. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přes google
6. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha víš co zkus já zmenšuju tak že kliknu na fotku pravým tlačítkem dám otevřít v programu - malování jak se to otevře dám obrázek tam roztáhnout či zkosit a máš tam 100 % a zmensuju na padesát procent nebo čtyřicet dle další potřeby ale mívám taky tak 2 mb fotky a v pohode na tech padesát mi to vezme tak zkus poradila jsem to i denber a byla spokojená ted už ji taky všechno jde :wink:
6. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusím to.
6. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Povedlo se! Hurááááá! Díky. Už to tam jdu dát.
6. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem ráda :slight_smile:
6. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty fakt krásné fotky :wink: musíme taky navštívit zámek byla jsem tam naposledy před sto lety :frowning2: no nic já se pro dnešek loučím jdem hrát takže hezký večer dobrou noc a jako tady pořád dnes nikoho kde všichni jsoui při té sobotě to jen my sedíme doma :confused:
6. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo. Tak pa pa já zase kukám na František je děvkař.
6. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky, jdu Vás zase jenom pozdravit :wink: Jinak díky Kiky, že Vám tady vyřídila vzkazík ohledně narození naší Simonky. No musím říct, že porod byla rychlovka a fakt jsem tomu nemohla uvěřit, že to už mám za sebou. Více foteček na www.zany.rajce.net , tak kdo máte chuť můžete zkouknout....
6. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Žany, koukala jsem na fotky a moc Vám to sluší holky :slight_smile:
Ať Vám holky dělají jen samou radost :dizzy_face:
6. čer 2009 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek