• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahoj Žany, malí je krásnááááááááááááááááááááááááááááááá. Ale byla chudáček nějaká moc fialová po porofi ne? :wink:
6. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Zany taky jsem kukala a je to fakt krásné. Hlavně ty fotky po porodu. Je mi líto, že já jic mám strašně málo. Tatínek byl nějak mimo :grinning:
7. čer 2009 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Dobré ránko!
7. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.vetrnik.eu/
čuste tady máte tipa na dobrou cukrárnu
7. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: žany tak jsem se taky pokochala fotečkama malá je moc krásná :dizzy_face: :dizzy_face: no ani my nemáme moc fotek hned po porodu :frowning2: jelikož já spala takže fotily jen sestry tatínka pak on nějakou fotku ale já s malou nemám žádnou hned po porodu :frowning2:
7. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já mám po porodu asi jen tak 5 fotek. Co máte dneska v plánu? Venku to vypadá slibně.
7. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už jsme z venku doma a teď jdeme s mužíčkem na pizzu. Už se těším.
7. čer 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHHOOjjjjj. :grinning:
Zany fotečky krásné... :wink: :dizzy_face:

Svatba super. Bylo skvěle..... počasí se drželo. Venku jsme byli celou dobu až do 20:00 než se přihnala bouřka a pak jsme se přestěhovali domu.
Nevěstu jsme unesli do Schoping parku :grinning: :grinning: :grinning: všichni čuměli i nevěsta kde jsme ji vytáhli :grinning: No za třičtvtě hodinky utrata 2 tácy to se dá ne? :sweat_smile: Pařila jsem do 4 do rána a pak jsem upadla ale ne opileckou unavou ale pracovní unavou. Byla jsem něvěstě k ruce. Slavnostní tabule se mi povedli musím se pochválit :wink: :grinning:
Dneska jsme uklizeli celý den a ještě popravky byli :grinning: :grinning: teď jsme přišli ze zahrady. Moc mi to nemyslí spala jsem asi jen 4 hodinky. Těším se do postele
7. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Hlavně že jim celý den nepršelo Zany. A proč ji unesli do Schopingu? To by mě fakt nenapadlo :grinning:
8. čer 2009 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc díky za pochvalu foteček. Je jich opravdu hodně, ale ten druhý porod už člověk prožívá úplně jinak. Ví do čeho jde a je to takové bez nervů, hlavně rychlejší atd. Tatínek si počínal jako profesionál, takže jak malá vylezla, tak hnes se jal foťáku a fotil co mohl :grinning: Jinak dnes to konečně vypadá na nádherné počasí = to mám radost!!! Teď se mi doprala pračka, tak jdeme věšet na balkon a pak jdeme se Simčou do poradny. Jsem zvědavá kolik přibrala.
8. čer 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak ať jenom roste. Dej pak vědět jak jste dopadli na poradně :grinning:
8. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy :slight_smile:
zanetko tak to byl originální nápad do shopingu :grinning: ,ty dva tácy to se nedivím je to tam dost drahé,chudák ženich :sweat_smile:
zany konečně jsem se dívala na fotky jsou moc krásné,ale už se dívat nebudu pak mě chytají blbé nápady,že bych mohla druhé a to ještě nechci :grinning:
My jsme si užily krásný výkend u segry holky si tak pěkně hrály vůbec se nehádaly což jsme čuměly,ale Máří se mi zamilovala do kočky :angry: málem mi ji táhla domů,já kočky nemusím.
Dneska jdeme obě k zubaři tak držte palce ať nám nic nedělá já jsem strašný strašpitel to raději půjdu na gyn.desetkrát než jednou k zubařce :confounded:
8. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem pár fotek do albíčka jakou mám doma malou kočičí pečovatelku :grinning:
8. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko...dneska jsme i do školky zaspali jak jsme byli unavení :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
MARIE A MONIKA - Budte vklidu, u nas je to uuuuplne to stejne...babicky se jedna predhaneji pred druhou cim ji vic rozmazli...nejaka autorita u nas nefunguje, protoze ja male neco zakazu, ona se rozjeci a pritel ji to povoli...a ja tu pak z ni cele dny silim...zrovna ted jsem ji vyhodila do pokoje, protoze tu na me zase neco zkousela...herecka mala...
8. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe..holky neuverite co se mi ted stalo...koukam, mala nikde tak olam kde jsi? Ona na me delam ee...prijdu do koupelny...a ona nejen ze si daa svou malou desku na zachod, vysplhala se na ni, ale hlavne - to se drzte...tam sedela jak baronka s NOVINAMA V RUCE... :oD...male jsem padla... :oD
8. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klasika tak aj u nás,teda zrovna teď je hodná dívá se na pohádku,ale co bude za hodinu nikdo neví :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla jsi ji vyfotit :grinning: to je frajerka !Si dovedu představit Máří taky ráda přesvědčuje lidi kolem sebe že už umí číst :grinning:
8. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie83 - tesila jsem se jak to bude super s pribyvajicim vekem, ze bude mit vic rozumu a tak, ale misto toho je akorat vic protivna, ale je fakt, ze uz je zase dost samostatna na svuj vek...
No, njak mi to nedocvaklo, ze bych ji mela cvaknout... :oD
8. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jsem se vrátila z obchodu a můj muž s malým jsou někde ve vlaku :grinning: Jeli do Polska. Jinak to musela být fakt sranda na tom záchodě :grinning: s novinama :grinning:
8. čer 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek06- co dělá tvůj manžel,že jsou pořád ve vlaku? :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek06 - jo, docela dost me to pobavilo...chvilku na to volala mamca, tak jsem se ji hned ptala, co ji to uci, protoze to je jeji specialita...
8. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj manžel je kuchař. Ale s malým jsou blázni do vlaků, tak pořád někde jezdíme. Nebo je vyšlu sama a mám pohov.
8. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek06 - to mas luxus...to ja si muzu nechat zdat...muj drahy je priserny workoholik, takze ja jsem rada, jak jej vidim poradne alespon v nedeli...nekdy kdyz se zadari a moc skemram tak i v sobotu....:oD...o tom, ze by jeli nekam a ja mela klid si muzu nechat zdat...mam malou na krku porad...:oD...ale zase je fakt, ze mame super babicky...mamca bydli 20 minut pesky ode me...jinak 3 zastavky tramvaji a nebo aky 5 minut autem...:oD...takze ta vesmes vzdy kdyz je potreba pohlida...navic si ji vetsinou 1-2X za mesic bere na cely vikend, coz jsem rada...druha babicka to ma horsi, protoze dela kratky, dlouhy tyden a bydli v Hlucine, ale i tak si ji vetsinou aspon 1X za mesic na 2 dny bere...
8. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jo,to mi taky máme rádi vláčky,ale ne až tak to spíš manža chce pořád trajdat někde po horách až bude malá větší (doufám,že se tomu vyhnu :grinning: )
8. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my máme babičku přímo doma :slight_smile: Tak mám hlídání pořád. Je to velká výhoda. Jinak marie my taky chodíme po horách :slight_smile: A bohužel se musím zůčastňovat. Ale stojí to za to, pořád lepší než sedět doma.
8. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to my se chystáme že si koupím kolo a Eli koupíme ten vozík za kolo a budeme o víkendech jezdit na kole. Teda až od července, to už manža bude mít volné víkendy :grinning: . No bude to sranda.
Jinak naše jedna babi bydlí hned pod náma, takže jen slezu pár shcidů a mám hlídání. Druhá babi ta dělá taky na směny, ale ta tu moc často nechodí :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my, jelikoz je tatka lenivec na chozeni jsme tohodle nastesti usetrene, protoze my jezdime jen tam, kde se da dojet autem...:oD...takze na pustevny...:oD...nebo na vylety, ale vzdy tam, kam se da dojet autem a pak se jdeme projit...:oD
8. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my občas sednem na kolo tatínek tam má sedačku protože kdybych ji měla já tak zhučíme obě,nebo na Čeladnou,do Jeseníku často ale to bez tůr to spíš jen tak k někomu,jelikož auto už nemáme tak chodíme všude pěšky nebo autobusem,vlakem mám štěstí že Máří se to líbí a neprotestuje.
8. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my taky auto nemáme, ale cestujeme po celé ČR vlakem :grinning:
8. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek