• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
kolo uz na me ma polovicka zkousela taky, ale neproslo...:oD
8. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co s tema autama delate?Jite?:oD ...no my snad budeme mit nove...nechci to zakriknout... :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my je nepotřebujem víš :wink:
8. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to my se bez auta neobejdem :grinning:
8. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie - se mate...:oD...usetrite...
8. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my auto taky k životu vůbec nepotřebujeme. Ještě by jsme si na to zvykli a zlenošili :grinning:
8. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jo manža stejně věčně není doma a já nemám řidičák takže pro nás je to zbytečné tam kam potřebujem se dostanem,akurát vždycky když máme pučené auto od taťky které je vlastně moje,ale jezdí v něm taťka tak si děláme srandu když vydíme lidi na zastávce :grinning: to je hned lepší pocit když se nemusíte nikde mačkat,nikde čekat :grinning:
8. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechno je jen o zvyku :wink:
8. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nesnáším městskou hromadnou dopravu, tak pokud nemusím tak ní nejezdím :grinning:
8. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my auto potřebujeme :grinning:
8. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každý ho potřebuje kdo ho má doma :grinning: To je jasné :grinning:
8. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja ridicak nemam, ale uz je v planu...na to nove auticko...to by byl hrich si ho neudelat...
8. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně Hony ať nejsi jak já....řidíčak jsem chtěla a teď jezdím jen svátečně nebo když musím :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No spíš nejezdíš :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako ja nevim...pocitam ze budu postrach silnic...povalim si to dvacitkou...ale spis mam strach abych ho nekde netukla nebo tak...to by me drahy asi zabil...:D
8. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale treba me to bude desne bavit a poridim si vlastni auto...abychom se nedohadovali...:oD
8. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jezdím zlato to víš že jo ale tak na chatu nebo cesty co znám a ať jedu po hlavní :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet - no s tou hlavni si mi pripomnela muj dalsi problem...priserny, ale priserny orientacni smysl...:oD...asi budu taky jezdit pouze zname trasy...:oD
8. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jezděte ženy a já jdu zatím k zubaři! Takže zatím papa :slight_smile:
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :unamused: :unamused: :unamused: :confounded: :confounded: :confounded: :cry: :cry: :cry: bojíííím.
8. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majo neboj....to bude dobrý. My jdeme přiští tyden taky na polikliniku k zubaři :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji neboj
já jdu vzbudit moji šípkovou růženku a dát ji oběd :grinning:
8. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ať ti to Maji dopadne dobře!
8. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofí to já jdu teda malého uložit zase pro změnu ale dneska v obyvyku tatínek spinka po noční :pensive:
8. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
v obyvaku :grinning: . Petr spí v dětském :wink:
8. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky čekám na chlapy až dorazí, poobědvají a jdu taky ukládat.
8. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hony jak se jmenuje tvuj mužíček? Je mi nějaký povědomí :wink:
8. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu taky ukladat...jestli se ta priserka necha nahnat do postele...
8. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky jste toho popsaly tak tak jsem dočetla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a musím se přidat k těm lenochům co bez auta nemůžou být :grinning: takže výlety jsou u nás taky typu co nejblíže autem a pak pěšky a domů opět autem ale taky rádi hory a procházky a tak ono jde spíš o tu hromadnou dopravu nesnáším tramvaje a autobusy jak je to narvané zvlášt léto zima kdy v létě lidi zpocení dusno a tak mačkání se na sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak jezdíme na bruslích na kole a už se těším příští rok koupíme malé sedačku na kolo a budeme jezdit letos to ještě nepůjde kvůli pracovnímu zatížení :frowning2: takže tak nějak já jsem po obědě ohřála jsem si polívku ted ohřívám malé koprovku půjdem hajnout a odpoledne jdem na návštěvu :slight_smile: venku je tak krásně :dizzy_face: chtělo by to nějaký ten srazík někdy ne :wink:
8. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninnek - vitej do klubu.... :oD...
8. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem Vás konečně dočetla úúúf :sweat_smile:
Máji, tak hlavně klid u zubaře, dopadne Ti to dobře neboj, ale jsem setjný srabík jak ty :wink:
Taky bych nemohla být bez auta, jezdím ráda, jen nesnáším centrum a neznámé města :grinning:
Jeli jste už někdy v Praze? Já jo, nedávno a volant jsem předala drahé půlce, nekouřím, ale jednu jsem si zapálila, no prostě mazéc, budme rádi , že tady máme takové cesty, tam je to děs, máte zelenou a rozjedou se všechny strany a ted komu dát přednost, tam bych řídit teda fakt nechtěla.
Jednou měl auto ten můj a já potřebovala do centra no to bylo vlastně nedávno a jelikož nesnášm hrom.dopravu tak jezdím jen autem a v budce jsem chtěla jízdenku za 10, už je za 12- což jsem nevěděla :sweat_smile: jedu zpátky a ta jízdenka mi nevyšla tak jsem chtěla 45min., která už není, tak jsem si připadaL ÚPLNĚ JAK BLB :grinning:
Jinak výlety taky milujem, hodně jezdíváme všude možně. Ted když je pěkně a chceme někam jít, tak jdeme pěšky třeba ze Zábřehu do Hrabůvky na návštěvy a ták :wink:
8. čer 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek