• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
4. zář 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda luci tak to jsem zvědavá. Nám by to taky bodlo :grinning:
4. zář 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zofi já vsadila jen 1 :grinning: a od té doby furt o tom mluvim :grinning:
no nic jdu spát zítra jdem ke kolegyni z práce s miminkama na návštěvu
4. zář 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi-to měl někdo štěstí,fakt supér koupě! :slight_smile:
4. zář 2008 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si to užijte a někdy teda u nás v parku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ja budu ještě chvíli brouzdat na netu. Čekam na Peťu má odpolední. Uklohnila jsem mu hřibajdu :slight_smile:
Tak dobrou a hezké sny. :wink: :slight_smile:
4. zář 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to určo jo, ale já to nebyla. Já už tu bydlím od narození :slight_smile:
4. zář 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanetko a kde ten barak byl..NEvíš.. U nás vedle se totiž ted dražil pozemek s rozestaveným barákem a ono by to tak nejak odpovídalo, ale je odocela možníé ze je to jiny domek, je jich spousta..

jinak čágos kočky...
5. zář 2008 v 06:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:
5. zář 2008 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jé holky, já chci taky domečééééék.
5. zář 2008 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééééééééééééééé tak to já bych zas chtěla aby tu už brácha s námi nebydlel :grinning: :sweat_smile:
5. zář 2008 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my teď budem kupovat os.1400 000 v porubě a celkem dobrá lokalita-tak to myslím jde. o tom snižování cen sem taky slyšela, ale co sem četla tak nás se to netýká- to tak praha, brno apod. u nás jestli tak za dlouho a o trochu a navíc jen některé lokality:frowning2: du ještě na minutku dospávat, niky byla v noci hodná, ale stejně sem jak přejetá parním válcem......
5. zář 2008 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda den :slight_smile:
5. zář 2008 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!!! Tak já se taky přidávám - taky bych brala domeček!!! Vlastně pozemek mám na půl se ségrou ve vesničce za Třincem, ale bohužel to tam pořád nechtějí povolit za stavební parcelu. Je tam přípojka na vodu, elektřinu, ale asi si budem svítit ve stanu nebo co :angry: Takže prozatím to tam je jen na víkendy a prázdniny. Ségra tam mají aspoň malou chajdu.
5. zář 2008 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to dokáže nas... :slight_smile: :grinning:
5. zář 2008 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo :angry: Kdysi to totiž bylo pole JZD, pak se to vracelo původním majitelům, až jsme to podědili se ségrou...
Holky z Poruby, našla jsem suprovní sekáč!!! Je to dovoz z Anglie, samé značkové věci jako Next, Marks and Spencers, George atd. A za lidové ceny. Vždy když tam vlezu, tak Mišuli něco vyberu. Posledně jsem koupila riflíky Next za 40,-!!! a fakt zachovalé. Je to kousek od hlavní pošty, naproti tam té základky (více ke Hrušce) Sekáč se jmenuje Patricie. Takže komu nevadí nakupovat starší oblečení - tak doporučuji. Mají tam plno overálků pro miminka - v ceně kolem 35,- a kvalitní. A plno dalších věcí. Jednou jsem tam nechala čtyři stovky, ale nesla jsem si plnou tašku :wink:
5. zář 2008 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany tak to je super tip. Jí už teď všechno mám, ale jak budu potřebovat tak tam letím. :grinning: Jo a je ještě super sekáč na Alšáku. :slight_smile: :wink:
5. zář 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, jojo, na tom Alšáku je taky super sekáč, ale tam mají dost draho. To se vůbec s tím u té pošty nedá srovnat. Tam jsem nakoupila i suprvní trička na sebe - kolem paďocha.
5. zář 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmmmmmmmmmm tak to tam zajdu. Taky bych něco potřebovala :slight_smile: :grinning:
5. zář 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem myslela, že v sobotu už půjdu cvičit, ale kryťák je ještě dva týdny zavřený!!!
5. zář 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je škoda co? :slight_smile:
5. zář 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: ,vydím že tady každý chce bydlet v baráčku :slight_smile: no to já jsem taky chtěla,ale nakonec sme se spokojily z bytečkem,už se to blíží ke konci za chvilku je říjen a my se budem stěhovat :confounded: z toho mám hrůzu tolik blbostí co musím zabalit to nestihnu ani do vánoc :slight_smile: ,ale už se těšííííím :grinning:
5. zář 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany a to cvičíš ten aerobic ve vodě nebo ne?Já jsem vyděla jak cvičí ve vodě a to by mě docela bavilo :slight_smile:
5. zář 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji neboj to zvládneš :wink: :slight_smile:
5. zář 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jo už jsem dotáhla z Hrušky plno krabic tak to bude jednodušší,pomalu balím už teď takové ty věci které nepoužíváme nebo nemusíme používat :slight_smile: .Ale strašně se těším až si koupím orchidej a dám si ji na parapet v kuchyni :grinning: teď mám tak malinkaty,že se to tam nevleze.
5. zář 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, a kam se stěhujete??? Ve vodě necvičím, taky by mě ten aquaaerobick bavil, ale ještě jsem na něm nebyla...
5. zář 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tak to bych šla. To musí být super :slight_smile:
5. zář 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jak to tak vezmu, tak mi taky byteček nevadí, jsme docela v dobré lokalitě, ale mít tak mega, tak si tu všechno zařídíme jinak a hlavně přestavíme koupelnu (je tam ten blbý umakart).... Jenže kde na to ty prachy vzít že....
5. zář 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to my jsme teď dělali nový obývák a pak nás čeká pokojíček pro Eli a koupelna taky :grinning:
5. zář 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
.Dobré rano :wink: :slight_smile:

Jířo nevim kde byl ten vydraženy domeček to nebyla moje znama. Tak sem se po něm nějak nepídila :wink: :slight_smile:
Jinak holky já jsem chodila na aguaaerobic a bylo to super chodila jsem do Vítku na bazen :wink:
5. zář 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek