Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka
8. čer 2009
moni: tak já si teda jídenky kupovat nemusím. Já mám na všechny zóny v Ově na rok za 300 kč, ale je fakt že s kočárem se v hromadné dopravě jezdí hrozně. :-p
m.o.n.i.k.a
8. čer 2009
Tak to máš supér, to hodně ušetříš 🙂
Nám auto strašně žere, ale už by jsme se bez něj neobešli 😉
No jo, taky si vzpomínám jak jsme si s kočárem vyřvávali místa v tramvajích lidi stáli na místě kde má být kočár, čuměli na tebe neuhli, tak jsem jim vždycky šlápla na nohy a víc mě nezájímalo, neměli by tam co dělat a místa uprostřed habaděj ]-(
zofinecka
8. čer 2009
moni: no jak se to vezme. Já to využívám fakt jen málo. Teď už máme auto a navíc mám řidičák, tak radši jedu autem. Je to rychlejší. 😃
m.o.n.i.k.a
8. čer 2009
jj auto je k nezaplacení 😉
zofinecka
8. čer 2009
jo to teda je. My teda máme veliké auto, ale už jsem se s ním naučila jezdit a už bych ho nevyměnila 😃
honey.nka
8. čer 2009
moni - to se nam aky stalo...meli jsme problemek s autakem a jeli jsme s drahym v autobuse a hrozne jsme se rozcilovali, ze nam cpe ridic hodinovou jizdenku za 25 korun, kdyz my chceme jen 15 minutovou a jak je mozne, ze je nemaji...:oD...a co se tyce tech lidi v tramvaji...ja je tim kocarkem proste prejizdela...neuhli...jejich problem...byli prejeti...:oD
marie83
8. čer 2009
Tak u zubaře všechno v pořádku máme obě krásné zoubky to je dobře 🙂
Dneska jsem jela v autobuse tak jsem na vás myslela,bylo narváno,smrad já sama jsem byla ulepená s toho horka no děs,ještě že mám skoro všechno po ruce takže do Hrabůvky,Výškovic,Zábřehu dojdu pěšky nebo jedu v čas kdy nejezdí moc lidí :-p
honey.nka
8. čer 2009
marie83 - tak to mas stesti...ja vetsinou silim, kdyz nekde musim jet...
marie83
8. čer 2009
Já jsem šílela když jsem měla kočárek,ale teď už ho nepotřebujem tak je to lepší!
jaruschk
8. čer 2009
Ahojky holky,tedy jsem to málem nepřečetla,takový dlouhý vzkazy....
zofi:Ty máš někodo v DP že máš jízdenku na rok?To jsme měla taky jak jsem chodila ještě do školy....
Jinak co se týče vlaků,tak tím jsme nejela už tak 5let možná i více....a s malou si do ani nedovedu představit...nám sotva vydrží v autě....jinak auto miluju,a nedokážu si to bez něj představit,letos v unoru jsme si koupili nové,kvůli kočáru,ať se nám tam vleze...jinak jsme taky rozeřraní,moji rodiče bydlí 3 zastavky od mě a jezdím tam taky autem,hold z dědiny do dědiny hehehhe...letos po svatbě máme v plánu jet s malou k moři,tak jsem zvědavá....
zanetka82
8. čer 2009
Ahoj. Dneska teda bylo hnusné vedro :-p
Jaruschk-Žofí má manžela revizora tak má slevněné jízdne každy kdo je přislušník rodiny 😉

Zítra jdu na malovaní a hloubkové čištění pleti......zadarmo. Kamaradka mě doporučila tak jsem zvědavá je to kosmetička co pracuje s kosmetikou řady Mary Key x-)
zofinecka
8. čer 2009
jarus jo manža dělá u dopravního podniku 😉 😃
zanetka82
8. čer 2009
Jako kde jste? =-)
zofinecka
8. čer 2009
zany Mary Kay můžu jen doporučit, taky ji používám. Teda jak ty si to pamatuješ 😃
zanetka82
8. čer 2009
Žofí to víš ....vím kdo tu pracuje v DPMO 😃 moc nás tu není. Muj manžel tvuj manžel a od kyky 😉
zofinecka
8. čer 2009
jojo. Ty jsi ale šikulka 😉
zanetka82
8. čer 2009
Právě mě opustil a šel na druhou noční :-S ....noční neměl ještě nikdy
zofinecka
8. čer 2009
tak manža jde na noční zítra 🙂
zanetka82
8. čer 2009
Dneska to vubec nedaval...není na to zvykli. Odchazel a zíval říkal že by tak skočil do lužka a ne pracoval 😃 . Modlí se aby jim to zrušili
zofinecka
8. čer 2009
jdu dělat hajííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😃
zanetka82
8. čer 2009
Já za chvilí taky... tak ahoj a hezky se vyspi 🙂
brambora20
8. čer 2009
Ahojki holky, doufám, že nebude vadit, že se přídám. Zaujalo mě vaše téma naší drahé a slavné MHD...Považuju se za čerstvou "kočárkářku" a už za těch pár týdnů z toho rostu...jízdenky čím dál dražší, ale jezdit v tramvaji je trochu o hubu...Když pominu veleochotné lidi nám pomáhat s kočárem, začala jsem si zjištovat nízkopodlažní tramvaje, už párkrát jely uplně jinak, než bylo psáno...pak v tramvaji, místo pro kočárky, lidi snad neumí číst, řidiči zastavují na těch zastávkách tak na pár sekund, nedávno jsem sledovala starou paní o francouzské holi a ta neměla skoro šanci ve zdraví a v klidu nastoupit a vystoupit. Na některých zastávkách mě zaujal patník vysoký jak prase, jsem myslela, že nenastoupím i do té nízkopodlažní...Někdy i ta rychlost jízdní je šílená, zrovna minule mi kočárek lítal jak splašený....
Takže také ráda chodím pěškobusem!!!
zanetka82
8. čer 2009
Brambora klidně se přidej nam určitě nebudeš vadit. 😉 🙂 Jo Jo naše MHD je teda strašné to je fakt a hlavně ti neochotní lidé. jsem ráda že už kočarek nemám.
Dobrou noc všem. |-|
tomasek06
9. čer 2009
Krásné ráno! No vy jste toh včera nakecali 😃
zanetka82
9. čer 2009
Krasné ránko.... 🙂
honey.nka
9. čer 2009
Dobre ranko!:o)
leninnek
9. čer 2009
Krásné ránko 🙂 no pěkně včera kecali 😃 vypadá že dneska bude ještě krásně tak doufám že bude po obídku vyrážíme ven asi půjdem s kámoškou do lesa 🙂
brambora taky tě vítám a odkud jsi z Ostravy?
honey.nka
9. čer 2009
Taky chceme jit ven...jen se nemohu rozhodnout zda vyrazit ted, nebo az po obede... ]-(
tomasek06
9. čer 2009
No my taky určo půjdeme ven ale zatím nevíme kam. Dneska tam bude fakt pěkně a teplo.
honey.nka
9. čer 2009
tak my mame jasne, ze sice ven jdeme, ale na veterinu...:oD...