• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
moni: tak já si teda jídenky kupovat nemusím. Já mám na všechny zóny v Ově na rok za 300 kč, ale je fakt že s kočárem se v hromadné dopravě jezdí hrozně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš supér, to hodně ušetříš :slight_smile:
Nám auto strašně žere, ale už by jsme se bez něj neobešli :wink:
No jo, taky si vzpomínám jak jsme si s kočárem vyřvávali místa v tramvajích lidi stáli na místě kde má být kočár, čuměli na tebe neuhli, tak jsem jim vždycky šlápla na nohy a víc mě nezájímalo, neměli by tam co dělat a místa uprostřed habaděj :angry:
8. čer 2009 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: no jak se to vezme. Já to využívám fakt jen málo. Teď už máme auto a navíc mám řidičák, tak radši jedu autem. Je to rychlejší. :grinning:
8. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj auto je k nezaplacení :wink:
8. čer 2009 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to teda je. My teda máme veliké auto, ale už jsem se s ním naučila jezdit a už bych ho nevyměnila :grinning:
8. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni - to se nam aky stalo...meli jsme problemek s autakem a jeli jsme s drahym v autobuse a hrozne jsme se rozcilovali, ze nam cpe ridic hodinovou jizdenku za 25 korun, kdyz my chceme jen 15 minutovou a jak je mozne, ze je nemaji...:oD...a co se tyce tech lidi v tramvaji...ja je tim kocarkem proste prejizdela...neuhli...jejich problem...byli prejeti...:oD
8. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u zubaře všechno v pořádku máme obě krásné zoubky to je dobře :slight_smile:
Dneska jsem jela v autobuse tak jsem na vás myslela,bylo narváno,smrad já sama jsem byla ulepená s toho horka no děs,ještě že mám skoro všechno po ruce takže do Hrabůvky,Výškovic,Zábřehu dojdu pěšky nebo jedu v čas kdy nejezdí moc lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie83 - tak to mas stesti...ja vetsinou silim, kdyz nekde musim jet...
8. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem šílela když jsem měla kočárek,ale teď už ho nepotřebujem tak je to lepší!
8. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tedy jsem to málem nepřečetla,takový dlouhý vzkazy....
zofi:Ty máš někodo v DP že máš jízdenku na rok?To jsme měla taky jak jsem chodila ještě do školy....
Jinak co se týče vlaků,tak tím jsme nejela už tak 5let možná i více....a s malou si do ani nedovedu představit...nám sotva vydrží v autě....jinak auto miluju,a nedokážu si to bez něj představit,letos v unoru jsme si koupili nové,kvůli kočáru,ať se nám tam vleze...jinak jsme taky rozeřraní,moji rodiče bydlí 3 zastavky od mě a jezdím tam taky autem,hold z dědiny do dědiny hehehhe...letos po svatbě máme v plánu jet s malou k moři,tak jsem zvědavá....
8. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Dneska teda bylo hnusné vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jaruschk-Žofí má manžela revizora tak má slevněné jízdne každy kdo je přislušník rodiny :wink:

Zítra jdu na malovaní a hloubkové čištění pleti......zadarmo. Kamaradka mě doporučila tak jsem zvědavá je to kosmetička co pracuje s kosmetikou řady Mary Key :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarus jo manža dělá u dopravního podniku :wink: :grinning:
8. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako kde jste? :confused:
8. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany Mary Kay můžu jen doporučit, taky ji používám. Teda jak ty si to pamatuješ :grinning:
8. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofí to víš ....vím kdo tu pracuje v DPMO :grinning: moc nás tu není. Muj manžel tvuj manžel a od kyky :wink:
8. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo. Ty jsi ale šikulka :wink:
8. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě mě opustil a šel na druhou noční :confounded: ....noční neměl ještě nikdy
8. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak manža jde na noční zítra :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska to vubec nedaval...není na to zvykli. Odchazel a zíval říkal že by tak skočil do lužka a ne pracoval :grinning: . Modlí se aby jim to zrušili
8. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu dělat hajííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning:
8. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já za chvilí taky... tak ahoj a hezky se vyspi :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki holky, doufám, že nebude vadit, že se přídám. Zaujalo mě vaše téma naší drahé a slavné MHD...Považuju se za čerstvou "kočárkářku" a už za těch pár týdnů z toho rostu...jízdenky čím dál dražší, ale jezdit v tramvaji je trochu o hubu...Když pominu veleochotné lidi nám pomáhat s kočárem, začala jsem si zjištovat nízkopodlažní tramvaje, už párkrát jely uplně jinak, než bylo psáno...pak v tramvaji, místo pro kočárky, lidi snad neumí číst, řidiči zastavují na těch zastávkách tak na pár sekund, nedávno jsem sledovala starou paní o francouzské holi a ta neměla skoro šanci ve zdraví a v klidu nastoupit a vystoupit. Na některých zastávkách mě zaujal patník vysoký jak prase, jsem myslela, že nenastoupím i do té nízkopodlažní...Někdy i ta rychlost jízdní je šílená, zrovna minule mi kočárek lítal jak splašený....
Takže také ráda chodím pěškobusem!!!
8. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brambora klidně se přidej nam určitě nebudeš vadit. :wink: :slight_smile: Jo Jo naše MHD je teda strašné to je fakt a hlavně ti neochotní lidé. jsem ráda že už kočarek nemám.
Dobrou noc všem. :pensive:
8. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! No vy jste toh včera nakecali :grinning:
9. čer 2009 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasné ránko.... :slight_smile:
9. čer 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!:o)
9. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko :slight_smile: no pěkně včera kecali :grinning: vypadá že dneska bude ještě krásně tak doufám že bude po obídku vyrážíme ven asi půjdem s kámoškou do lesa :slight_smile:
brambora taky tě vítám a odkud jsi z Ostravy?
9. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky chceme jit ven...jen se nemohu rozhodnout zda vyrazit ted, nebo az po obede... :angry:
9. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my taky určo půjdeme ven ale zatím nevíme kam. Dneska tam bude fakt pěkně a teplo.
9. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my mame jasne, ze sice ven jdeme, ale na veterinu...:oD...
9. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek