• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
hony, doufám že s ničím vážným. já bych taky šla, ale nemám s kým. nemáme ani pejska, kočku, dokonce ani veverku..:slight_smile:
9. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my mame kralicka a podle rozboru boku ma kokcidiozu...coz je neco jako skrkavky a tasemnice u psu...tak tam potrebuju skocit, at ji muzou svazit a podle toho nam daji urcite mnozstvi odcervovaciho preparatu...ale bude to boj...tahnout se s malou a s kralickem pres pulku mesta...:oD
9. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
No my bychom taky měli jít dneska s pejskem na očkování, ale nějak to nestihnem, tak snad můžeme přijít i jindy, musím tam zavolat a poptat se :slight_smile:
Jinak jsme včera byli taky pěšky, tam kde jsme potřebovali, že je hezky a že se projdem a jak jsme došli mě tak boleli nohy :frowning2: Že jsem byla ráda, že sedím :sweat_smile:
Máji, malý se už včera díval na Mařenku stou kočkou a říká koupíme kočku a panenku :grinning:
Říkám koupíme :grinning:
9. čer 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.o.n.i.k.a - jestli uz ho mate naockovaneho zakladnim ockovanim a ted uz chodite jen na pravidlene ockovani, tak musite prijit nejpzdeji mesic po terminu, jinak bude muset absolvovat ockovani znova...tzn. pokud mel posledni ockovani např 9. června 2008, tak by mel jit na preockovani 9. června 2009 a nic se nestane poku prijdete na ockovani do 9. července 2009...pokud je ovsem jeste stnatko a teprve absolvujete ockovaci kalendar, tak ta je tusim potreba to presne dodrzovat...
9. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
On už štěnátko není dneska mu je rok, a dneska se očkuje proti vzteklině, ale nám to nevýjde, protože máme vyřizování v centru a oni mají určitou hodinu, což už budeme tam. Tak tam musím zavolat kdy můžem přijít jindy.
9. čer 2009 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tam volala a půjdeme jinde než ho máme zaregistrovaného :slight_smile:
Asi do Hrabůvky, jestli to stihneme dneska odpol. nebo ve čtvrtek. :wink:
9. čer 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, no spíše dopoledne :grinning:
9. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi, sis vypsávala jako jo? :angry: :grinning:
9. čer 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyspávala teda :wink:
9. čer 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda Zofi to si si pospala :grinning:
9. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne my tak dlouho nespali. :grinning: Dneska se Eli vzbudila až v sedm a z postele jsme vylezli až před osmou :wink:
9. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo je mi jasné :slight_smile: My odpo pojedeme asi do Bohumína se vykouopat. Co máte v plánu vy?
9. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nic. eli má ještě trošičku rýmu, ale už je to lepší. Možná se půjdem odpo na chvilku projít
9. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nic extra...budeme venku na zahradce :wink:
9. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme ted přišli z obchůdku je tam strašné dusno snad nebude pršet malá mi tady ted dělá velký pořádek :slight_smile: samozřejmě bordel :angry: asi abych se nenudila až půjde spát dneska ani nevařím nechce se mi malá má polívku já se obejdu :grinning:
9. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni a ke kteremu veterinari chodite normalne???
my uz jsme stihli navstevu veteriny...akce jak blazen...ale sestricky i doktorka byly z nasi Cleus uplne hotove... :oD
9. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak dnešní mega úklid konečně za mnou. za chvíli jedeme pro "tchýni a tchána" na letiště. ikdyž tu nebyl bordel, tak to "vyleštění" mě měkně odrovnalo. Leni ty lumpe bašti pořádně:slight_smile: jinak sme dneska byly na očkování, nikča jen kňukla když ji píchly a pak nic. vykecávala spokojeně dál-ještě jak sme čekaly u sestry tak cca 5minut v kuse mlela a u dr. v tom směle pokračovala. a na konec dala perlu: doktorka na ni jeslti ji ukáže jak je veliká a niky nic, tak paci paci -nikuška opět nic, atd. prostě se tvářila, že o tom slyší poprvé. tak nakonec teda ukázala bravo(tleskání) a pappa. aspon že to:slight_smile:
9. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber-naprosta klasika...ale moje mala jeste nasadi lehce dementni vyraz..:oD
9. čer 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tož kde se flákáte? :confused: tady ani noha dneska parádní den jen kdyby ta moje malá můra nebyla v tom kočárku tak strašně moc protivná :angry: ona by pořád jenom chtěla lozit už se ji v tom kočárku vůbec nelíbí takže jsem skoro furt museli sedávat na lavičky aby slečna mohla taky hačnout mimo kočárek no prostě moje nervy :angry: ted už konečně spinká :dizzy_face: ale přišli jsme domů měla jsem obrovskou radost doma uklizeno jako ze škatulky i vytřeno a utřený prachy a dokonce i záchod a koupelka a co navíc upečená bublanina s merunkami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mužíček se činil a to byl dnes u zubaře vytrhli mu osmičku a ještě tohle všechno :dizzy_face: takže já si tu můžu psát a pak usednu k ruzovce :slight_smile: zítra jedu na celý den ke kámošce ..... tak a já se vykecala snad tu nekdo napíšete
9. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honey chodíme sním na Zábřeh na dolní, hodně známích nám to tam doporučili a my jsme tam také spokojeni :wink:
9. čer 2009 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už jsme se vrátili z plavání a bylo fakt dobře! Malý jezdil pořád na tobogánu. Zkusil to a už nechtěl nic jiného :grinning: V tom Bohumíně mají takový malý a jezdili jsme pochopitelně s ním.
9. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: Jsem ze Zábřehu...my už dnes také spíme, měli jsme trochu courací den...byli jsme s pupeční kýlou na vyšetření, zas jsem to popletla...vlítli jsme tam bez objednání, naštěstí perfetkní sestřička ná vzala i tak...nic nového jsem se moc nedozvěděla...ale tak nějak jsem to čekala...pak k ségře na oběd...nakonec k tchýni na kafe...asi desetkrát jsem měla chut z toho dusna hodit šavli :confounded:
Takže spíme, doufám, že už konečně určitě...nějak nám to usínání tedka nejde! Jsem nějaká vyčerpaná...potřebovala bych tak 24hod. jen pro sebe...na spaní! :frowning2:
9. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram. a odkud ze Zábřehu přesně?
Já jsem taky ze Zábřehu.... :wink:
Holky jdete někdo 13.6 do zoo? Je tam dětský den :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni: spíš ze Starého Zábřehu, ul. JUgoslávská, blízko Lídlu, ty myslíš Zábřeh asi někde spíš u Kotvy, že?
9. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....ordinace super jak jinak :grinning: :grinning:

Moni a nebude tam lidí jak opic??? :confused:
9. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dětský den už ale byl nepleteš se ? Dívala jsem se i na jejich webové stranky a nic tam není psané
9. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítám tě bram :wink: :grinning:
holky já měla dneska den. Po obědě ELi nechtěla usnout, tak usla až před třetí a vzbudila se až v 16.45 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zase jsme nebyly venku,tak proto nechtěla usnout. Ráno mi usne na hoďku a to ji musím ještě budit :grinning:
9. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: dneska jsem první za chvíli jdem znova spinkat a pak jedeme :slight_smile: tak se až do večera loučím
10. čer 2009 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :grinning: Dneska si malý pospal až do 6,30, jsem v šoku :astonished:
10. čer 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Moni mě se taky zdá,že ten dětský den v zoo už byl.
10. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek