• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahoj holky
Bram.tak Jugoslávská vím kde je, tam jsme bydleli a bydlíme o ulici dál :wink: Tak to tady dobře znám. Bydleli jsme na Jugoslávská 47 to je zase kousíček od Alberta, ted bydlíme zase kousek od Alberta :slight_smile:
Jo jo dětský den byl 29.,ale teďka tam mají další akci s komerčkou pro děcka :wink:
10. čer 2009 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky!
Tak ELi poslední dobou vstává později. Vzbudí se v sedma ještě do půl osmé si hraje v postýlce :grinning:
10. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Vypadá to, že dneska bude celý den pršet co? Budu muset něco na doma vymyslet ať není malý protivný. Vařit dneska nemusím muž mi navařil rajskou a vepřové maso na žampionech, tak mám ceget aspoň na dva dny.
10. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
m.o.n.i.k.a - to nevim o te veterine jsem nic neslysela, ale jinak nej vet je Raska...i z vlastnich zkusenosti i ze zkusenosti znamych...
10. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska opet priserny den...to uz je fakt hnus...pulka cervna a pocasi mi stale silne pripomina pulku rijna... :o(
10. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
No my jak jsme si brali Lewiska jako štěnátko (chovná stanice-paní byla z centra) tak měla štěnátka vždy přihlášené tam, že tam byla spokojená a i od známích, jsme slyšeli chvály, tak jsme tam jsme tam zůstali :slight_smile:
No to počasí je děs. Ráno jsme byli vyřizovat a skočila jsem si rovnou na solárko, když jsme jeli kolem a přijeli před chvíli domů a jsem ráda, že je klid. Už by mohlo vylézt sluníčko a být krásně :dizzy_face:
Máji, dneska mi na tom solárku řekli, že budou potřebovat nějaké holky- nejspíš, škoda, že nemůžeš, by jsi měla už prácičku, zítra odpol. bych věděla víc, jdu tam se pozeptat :wink:
10. čer 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježíííš dívám se, že v druhém řádku píšu jak tatar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...počasí na prd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Moni dneska taky jdu na solárko odpoledne trochu se vyhřát :grinning: :grinning: když nesvítí ten oskar :wink: Taková práce by se mi taky líbila :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
A kde se chodíš slunit já do Relaxu k Brodweji
10. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj právě jsem šla taky když je takové počasí :wink:
Do Relaxu? Tak tam jsem chodila, tam je to pěkné. Teď chodím do Mc Sun. Kousek od hlavní pošty na Dubině.
A jaktože chodíš až do Hrabůvky? No zítra se jdu pozeptat, měla jsem dělat kousek od kostela v Hrabůvce, ale dneska mi řekla, že místo je tam, že mám jít tam, mám to přes známou, jinak by mě nevzali. Tak se tam jdu pozeptat, ale prý by potřebovali asi 2 ty holky :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, ohledně zkušeností s veterinou tak můžu jenom doporučit tu co je v porubě pod bohemkou. je tam veterinární klinika, ordinuje tam např. Roman Nejez(nebo tak nějak) a dixinku nám x krát zachránili, vyléčili atd. třeba když jsme se byli jen poradit, enbo nějaká drobnost tak se to ani neplatilo. když někdo neměl sebou dost-např. naléky atd. tak nevadilo, převedlo se to na příště atd. a pomohli dixince i na její poslední cestu, takže od loňského září už tam nechodíme:frowning2:
10. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ve Vítkovicích nic pořadného není aspoň o ničem nevím. A v Relaxu měli akci na pernamentky 500+500 navíc a nebo 1000+1000 navíc. no neber to :sweat_smile: ne?

Práce by byla super tak ať ti to výjde taky bych šla :wink:
10. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj to vím no. Jak je akce, tak to stoj za to :slight_smile:
No doufám, že jo, protože by mě to bavilo, je tam i dobrá prac. doba.
No uvidíme co zítra pořídím :wink:
10. čer 2009 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zanet + moni - a je to tam dobre???prave uvazuju na ktere solarco presidlim...na stodolnni jsem to mela dobre...tam jich je v okoli hned nekolik...tady zas tak velky vyber neni...
denber - ten raska je taky super...dela tez to co rikas ty...kdyz nemas, tak te necha jit i na dluh...
Zanet - relax je to u brodwaye???A je ta akce jeste?:oD...ze bych se sla hned zasobovat... :oD
10. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme byli na chvilku venku a už jsme už i okoupaní, protože byl malý jak černoch :grinning:
10. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Hony......Jo Relax je u Brodweje a u Kotvy :wink: Akce platí stále
10. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
zent tak to tam pravdepodobne hned zitra letim...:oD
10. čer 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
To určitě je to super....a i personal je přijemný. Dokonce tam taky hledají brigadnici na dlouhou dobu....tak jsem o tom chvilku uvažovala ale je před námi léto a dovolená. Kdyby to bylo na plný uvazek tak to bych brala ale brigadu nee
10. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
No u me brigada nehrozi...za 1. pritel je porad v jednom kole, takze by nemel adu kdo hlidat...a za 2. chodim do skoly, takze toho mam uz ted docela dost...ale jestli maji takovou super akci, tak to tam zajdu, protoze to mam z domu kousinek...
10. čer 2009 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
CO JÉ.......kde jste? :confused:
10. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravim Vas.
jsem sice nova ale snad brzo zapadnu :wink:
10. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko tak dneska opět první :confused: včera už jsem nedošla nějak jsem odpadla :grinning: dneska už máme volnější den tak se tady objevím víckrát snad bude dnes hezky :slight_smile:
11. čer 2009 v 06:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno! Mysicko vítám tě mezi náma :slight_smile:
11. čer 2009 v 07:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ránko, zatím to teda tak vypadá,a le kdo ví co ještě bude. Jinak zdravím mysicka. My jedeme dneska na plavání, tak už se těším :grinning:
11. čer 2009 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Vítám Tě mysicko.
Žanet, brigády to né. Tam by jsi byla třeba i týden v kuse, za nějakou kolegyní, která je na dovči.
Brigádnice jsou i hůř placené a více času jsou v práci, a ještě ted kdy jsou dovolené. :wink:
Venku to vypadá hezky, tak snad to vydrží celý den. :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko... :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj, moni-jak kde, jak sem byla na brigádách tak sem na tom byla i líp. protože jim něco strhávali co nám ne atd. ale ted nevím, no já bych někde na chvilku do práce šla a pookud bude drahá polovička měsíc doma tak asi i půjddu:slight_smile: jinak vítám nováčka a neboj zapadneš:slight_smile:)
11. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Den tak na solárku určitě nebude placena víc jak tam mají holky co tam dělají na hlav.prac.poměr :slight_smile:
Na to jsem se už taky ptala a tam to neexistuje. Tam by jsi měla míň. Jinde to může být jinak, ale tam né :wink:
11. čer 2009 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska to vypadá na pěkné počasí co? Podnikáte něco?
11. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
No my zatím nic, dopol. nevím ten můj ještě chrápe, tak pak možná nějaká procházka se psíkem a pak jak se malý po obědě vyspí tak jedu na to solárko a drahá půlka s bráchou k holiči :D
11. čer 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek