• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Tak to my pojedeme na zahradu k zanetce82 :grinning:
11. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Mysicko...povez nam o sobe neco... :o)
tomasek06 - my jedeme do hlucina za babickou...chce do zitra malou, takze bududmit volno a cas na velky uklid... :o)
11. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubíček už se těší.....já mám rád Tomaška a lítal po bytě :grinning:
11. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet - tak to je dobry... :oD...nas adous ma rad vsechny... :oD
11. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my nikam na zahradu jezdit nemusíme :grinning: . My máme dneska plavání :wink:
11. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý zase lítá po bytě a volá že bude s Kubou skákat :grinning: Já mu teď pouštím video z toho ZOO jak skákali v té žirafě.
11. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: To já je mám na ploše PC jako tapetu. Na hartě v té lodičce nafukovací
11. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hony....to náš Kubíček má rad taky všechny děti ale Tomašek vede no. :grinning: :grinning: :grinning: od miminek spolu :wink:
11. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mám radost :grinning: Kuba u nás taky vede, protože to je jediné dítě o kterým mluví a ještě o Pepovi :grinning: Péťovi :grinning:
11. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně jsem šokovaná! Malý byl v ložnici a bylo tam nějaké ticho, tak se tam jdu podívát a on ležel na zádech, tepláky stáhnuté a hrál si s pindíkem :astonished: No chápete to? V tak brzkém věku :grinning: :grinning: :grinning: A strašně se smál :grinning:
11. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty si blbka :grinning: :grinning: :grinning: to je normalní. Kubík to dělá pořad. A Petřík ten se stydí když mu po ránu stojí ferda. Vždycky se na mě podívá a říka "Co je jako" a čeká co bude. Nic já nereaguji a vduchu se směju :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím že je to normální, ale fakt mi to přišlo k smíchu. Tak tajně to ještě neudělal :grinning:
11. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jste jeste nevidely, co dela nase mala... :sweat_smile:
11. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cooooooooooo? Pochlub se taky s dětskou onanií :grinning:
11. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nci zajimaveho...krome toho, ze obskakuje hracky jako pejsek...:oD
11. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo honey :grinning: Nějak se nám to tam zatáhlo co?
11. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malý začal tedka, předtím nic a tedka, když má tu předkožku stáhnutou, tak na to přišel a sem tam, zatím málo kdy, ale taky někdy čekám, že příjdem a on v koutě :grinning:
No zatáhlo :confounded: Děs už to počasí, člověk ani neví jestli má někde jít aby ho nepotkal déšt :angry:
11. čer 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni malému tu předkožku přetahovala doktorka? Nám to totiž pořád nejde úplně přetáhnout, tak mám z toho strach :frowning2:
11. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj doktor, byli jsme na urologii. Ale v pohodě, mu to trošku šlo a tam mu to jen stáhl, zaplakal, ale jak už vylezl z ordinace, tak se smál a vykládal mi co mu pan doktro dělal. Akorát večer, to mu napuchlo a museli jsme mu ho umýt v heřmánku a to byl kravál jak hrom. :frowning2: Jinak druhý den, ještě, že ho to bolí a třetí v pohodě. Strašili nás, že to trvá měsíc dva na zahojení a 3 den po zákroku to měl úplně v pohodě, neplakal, nic. No čím dřív půjdete tím líp pro malého. Zkuste si poradit s dr.
11. čer 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No doktorka říkala že počkáme do 3 roků a pak to kdyžtak prorvem. Ale mám hrůzu z malého, bojí se strašně doktorů a bude mu stačit jak jen na něho šáhne a bude kravál. Tak už se bojím dopředu i za něho. Malý mi řeve i u ortopeda a to se jen na něho dívá jak chodí :frowning2:
11. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Tak to jsme na tom stejně. Malý taky řve, dr.dětská ho měřila a musela jsem ho se sestřičkou držet, aby ho rychle poměřila, jak řval a spínal se. Jsem se až styděla, museli si myslet, že ho doma mlátíme, že tak řval. :unamused:
Jj nám taky řekla, že do 3 let zkoušet každý den ve vaně a pokud to nepůjde, tak ho pošle. Nám to šlo trochu, víc se to nechtělo povolit, tak na 3leté prohlídce se dívala a poslala ho. Jinak se neboj, popláče si chvíli, já tam nešla, šla tam drahá půlka, ale taky říkal, že si myslel, že bude ječet víc a plakat pořád. A po chvilce klid. Každý nás strašil, tak jsem z toho měla hrůzu.
11. čer 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad to dopadne dobře. Poctivě přetahuju ve vaně,už to i povolilo, ale není to ještě ono. Ještě na to máme pár měsíců. Tak pořád doufám že to půjde samo. U doktorky se taky stydím jak řve. Je to fakt nepříjemné :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, zkoušej to dál i nekolikrát po sobě a půjde to. :wink:
Budeš mít ušetřené nervy :slight_smile:
Jj, ale nechápu ani proč se tak bojí. :confused:
11. čer 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Četla jsem si Moni tu diskuzi o nočníku od dvou let. Nechápu co na tom vidí špatného v noci budit na nočník. Jsem v šoku. Vždyť ze začátku budí všichni ne?
11. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No oni by asi nechali své dítě pročurané furt. Taky nevidím na tom nic špatného, stejně se mi vzbudí na pití někdy sám, tak jde rovnou i na záchod. Lepší než mít plínky na noc ještě ve 4 letech a čekat, kdy bude ta plena suchá. To je podle mě kravina. Tím, že mu dám plínku, ví, že jí má, tak se do ní v klidu vyčůrá. Takže bych se asi toho nedočkala aby byl přes noc bez ní. A dr. mi říkala, že když ho vzbudím, 1,2x , nebo se vzbudí na to pití a jde hned čůrat, se to naučí dřív a po chvíli si řekne sám, než aby měl plínku a já čekala, kdy se ráno vzbudí a bude suchá :grinning: No nevím, víš jak sto lidí, sto chutí.
11. čer 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo máš pravdu. Pa pa jdu ven
11. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mějse, a užívejte snad klídečku u Žanet :wink:
11. čer 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda jak to tak pozoruji, tak jsem rada, ze mam holku...
Jinak k tem plinkam...my mame 2 roky a 2 mesice a plinku nosime porad...teprve predvcerem se nam povedlo poprve se vycurat do zachudku (nocnik uplne odmita, tak jsme ji koupili mini prkynko), kdyz zavolala ee...ale to ma asi po me...ja nosila plinku na noc do 4 let... :oD...a kdyz mi ji nasi nedali, tak mi ji stejne dali, protoze mi nedelalo problem pocurat se i nekolikrat za noc...ja tohle moc nehrotim...nechavam tomu volny prubeh..az se na to bude citit sama, tak to prijde...jinak me se mala nebudi vecer ani na piti, takze by mi bylo lito ji budit, jen aby sla curat....navic kdyz si to preberu, ze by chtel treba nekdo vzbudit v noci me,tak asi dostane jednu na oko...ja jsem priserna, kdyz me nekdo vzbudi... :oD...a v tomhle je mala po me...asi by mi rekla bez plyc, otocila se na druhy bok a spala dal..:oD
11. čer 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honey, ale nějak jí naučit na noc musíš. Nemůžeš tomu nechávat volný průběh, sama se na nočník hlavně v noci nenaučí a jak Ti půjde do školky, kde jí budete třeba nechávat i spát, tak to Ti nic jiného nezbývá než jí to naučit. Tam plínky mít nemůže, to by byla ostuda. A my naštěstí po obědě spíme bez plínky už dlouho snad víc jak půl roku. A ze začátku se stávalo, že se počůral, ale už dloooouho nic (musím zaklepat) :wink:
Tak máme do školky klid a nemusím se bát, že když tam bude spát se počůrá :slight_smile:
Malému naštěstí nedělá problém to vstanutí, a mě taky né, budil mě jak byl miminko i 5x za noc, takže tedkom 1 max.2 za noc nás nezabije. Navíc chodím spát tak po 23hod.tak to jde a pak ve 4 ráno jak kdy :slight_smile: Vzbudí se i sám, že chce napít, tak jde i lulat... Tak třeba budeš mít i kluka :grinning:
11. čer 2009 v 17:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak do 4 let se snad nauci spinkat bez plinky...driv do skolky nejde...mozna az v 5-ti jestli se podari a budu zase na materske... :oD...tak to ja vubec neznam...mala spi od 6-ti tydnu celou noc...od narozeni se budila jednou za noc...ja chodim spat se slepicema...jsem desna... :oD...ale proste se dele nedonutim zustat vzhuru...11 hodin a spim jak zabita...to doufam ne...kluka neberem... :oD...nebo teda drahy by bral, ale ja teda ne.... :oD
11. čer 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek