• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
ty jo, tak v porube se nejak moc neyznam...blizko ceho to tak je, nebo ve ktere casti poruby?nebo nemaji nejake webovky? Koukla bych...
12. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Já ani nevím jestli mají webovky mám to hned za barákem u oblouku. Je to kousek od hlavní třídy.
12. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já se s váma prozatím loučím jedeme na ten bazén. Pa pa
12. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, to vim kde to je...nad obloukem bydli tchan...hele taky jsi mela problem s konikem pred chvili???
12. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj webovky té školky jsou http://msctyrlistek.wz.cz/, Starší syn tam chodí a je hrozně spokojený.
12. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Alesek - dekuji, ale na tech strankach skoror nic neni...nebo alespon jsem se tam nic nedozvedela... :oD
Jak casto tam probiha vyuka anglictiny??? Pochopila jsem dobre, ze jen jednou tydne?
12. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Honey, tak kdyby uvažovali tak všechny maminy jak ty, tak by se školky mohli rovnou zavřít :grinning:
Já jsem ráda, že malý půjde do školky, tam se naučí hodně věcí, mají tam různé kroužky, výtvarné, hrací a naučí se si hrát ve spolku dětí, naučí se být-nebýt lakové-uřvané. ,Mají většinou ty školky i nějaké kurzy, angličtiny, němčiny a podobně. Né nedarmo se říká, že školka je předškolní vzdělávání. Malý půjde do školky bude mít taky skoro 3 a půl, taky má 3 roky v dubnu-teda měl ted. A nedokážu si představit, že by do té školky nešel a byl doma. Když vidí v té školce ty děti na té zahradě jak si hrajou, tak přilepí se k plotu a na ně hledí. Takže budu ještě ráda, když se bude těšit a zapadne tam. A neboj se, že by učitelky nechávali děti nadávat sprostě, to těžce teda pochybuji. Jak jsme byli na zápise tak ty děti tam si tak pěkně hráli, mluvili a chovali se k sobě hezky a tak podobně. Takže pochybuji, určitě jsou učitelky co se baví ve spolku a děti si hrají a ták, ale taky si myslím, že na ty děti dávají jooo pozor, nestálo by jim za to aby nějaké dítě něco provedlo, nebo ještě hůř nějakému druhému dítěti. To je, ale samozřejmě Tvá věc. Malý mi doma sem tam něco našmárá na papír pak nechce a jak budou děti sedět u stolu, malovat si atd. tak se něco i tam naučí, takže těm dětem to dává hodně. :wink:
12. čer 2009 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zítra si budu dělat melír, tak mi držte palce abych nebyla bez vlasů :grinning: Dělám si ho podruhé a poprvé v pohodě :sweat_smile:
Jinak to počasí je dneska děs. :unamused:
12. čer 2009 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Hony: Já osobní zkušenost teda nemám, ale nekde o klasickou školku. A můj názor je, že je zcela zbytečné dávat dítě do anglické školky, když jsou školky, které opravdu nabízejí spoustu kroužků a nemusí se za ně platit. Je i v Porubě jedna školka, kde mají anglickou třídu. :slight_smile:
12. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
a ještě jedna věc. Já bych za školku za měsíc 10 000 kč teda nedala. To je už trochu moc. A vždy jak jdu kolem, tak jde vidět, že tam chodí děti samých bohatých rodičů.
12. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
honey.nko jo jen jednou týdně, májí to jako zájmový kroužek :cry:
12. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
alesek ale to těm dětem stačí. Stejně ve škole potom budou mít zase cizí jazyk :wink:
12. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Žofi, taky bych nedala za školku 10 000, byli by to vyhozené peníze, podle mně :wink:
A zase nejsme na tom tak nejlíp abychom vyhodili 120 000, to bych raději malému dala do spoření nebo někde bokem ty peníze, než za školku :grinning:
12. čer 2009 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
moni: tak to s tebou souhlasím. Jinak já mám ve školce jasno. Jak budu nastupovat do práce, tak půjde eli se mnou :grinning:
12. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé ty se máš :slight_smile:
Škoda, že nenastupuješ v září, bych Ti strčila toho máho zlobivce :grinning:
12. čer 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

jdu vás zase aspoň pozdravit, moc nestíhám sem psát,ale čtu poctivě! :grinning:
Adélka mi chrupká už od půl 7, takže mám veget. Měli jsme jet na chatu, ale to počasí je takové všelijaké :confounded: No uvidíme zítra.

Koukám že se tu rozjela docela zajímavá diskuze :sunglasses: No tak já malou chci dát do školky už od 3 let, akorát teda nevím přesně kdy,když je narozená v prosinci, jestli jí tam můžu dát když 3 ještě mít nebude. Na ty anglické školky jsem se taky dívala, ale spíš ze zvědavosti a po shlédnutí výše školného jsem je zavrhla. Jednak na to nemáme (10tis to byla celá moje výplata) a taky mi to příjde zbytečné. navíc do těch soukromých škol mi připadá že chodí hlavně dětičky zbohatlíků. Znám to od kámošky, ta chodila na soukromou ale školu, protože si rodiče mysleli že dostane lepší vzdělání, no možná tak měli lepší vybavení a tak, ale spolužáci říkala že to byl děs, samí rozmazlenci co ostatním, kteří neměli luxusní hadry a nejezdili do školy v mercedesu,dávali jasně najevo že to jsou socky. Takže do takového prostředí bych dítě teda rozhodně nedala. To jí ty penízky radši schovám až bude chtít jít na vysokou nebo na nějaké spoření. Dávat to na školku mi příjde zbytečný. Ale je to jen můj názor samozřejmě. :wink: A ten řád ve školkách si myslím že taky není na škodu, ve škole se ho taky nikdo nebude ptát jestli má náladu na malování nebo počítání, a v životě už vůbec ne,tam bude dělat spoustu věcí které se mu zrovna nebudou chtít :wink:
12. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
mýho teda :grinning:
12. čer 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Misicko, samozřejmě, taková školka je zbytečná, teda i pro nás :wink:
Tak je fajn, že se máte dobře a Adélka pěkně roste. To to letí :slight_smile:
12. čer 2009 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
misicka:tak to máš teda pravdu.
moni: kdybych mohla tak bych šla do práce hned a já vždy říkám, že žádné dítě není nezvládnutelné, jen je potřeba vědět jak na něj. Měla jsem i horší zlobivce a zvládla jsem je. Oni se nakonec časem uklidní. :wink:
12. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
To jo, většina dětí se chová jinak když jsou sami a jinak když jsou v kolektivu dětí. Aspon ten můj rarach si dokáže vyhrát a je jiný, když je s dětmi :wink:
12. čer 2009 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
moni ono to tak je. Já slyšela od rodičů věci, jak jsou doma zlobiví a tak a ve školce v pohodě :grinning:
12. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj, tam si vyblbnout s dětmi, že. Doma se mu věnuje jeden z rodičů a když už je po chvíli unavený tak jak my třeba, tak na chvíli ho necháme at si pohraje sám a to je pak protivný, s dětmi je potichu a ani o něm nevíme :grinning:
12. čer 2009 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
moni asi tak nějak :grinning: je hrozně důležité, aby dítě chodilo do dětského kolektivu do školky a ne jenom někde do MC a nebo na pískoviště. To je opravdu málo. A navíc se děti v MŠ i něco naučí.
12. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo to určitě, já jsem jaká každá máma dost citlivá a nejraději bych si ho taky nechala doma. Bude mi smutno, ale nechci ho ošidit o tu školku, má rád děti, vím, že tam bude ve svém živlu a anuč se tam taky něco, tak proč by měl být doma. A když jsou učitelky venku a kecají, děti si hrají, to jim taky nemám za zlé, zahrada je oplocena, tak nemaj kde utéct i co se týče těch sprostých slov, je určitě nenechají mluvit sprostě, a sprostě budou mluvit i ve škole a to bude ještě horší. Ty malé děti ani neví co z té pusiny vypustí. Malý třeba říká ty vole, to slyšel od bráchy a mu se to tak líbí, že se u toho směje, když mu řeknu, že to nemá říkat, tak proč? Mu řeknu to se neříká a on mi na to řekne, to je fajné ty vole. :confounded: No školka prostě mus být :wink:
12. čer 2009 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ono to tak bývá že v kolektivu se ty dětičky chovají jinak než doma. Od mamčiné sousedky synáček byl doma učiněné neviňátko, tichý,hodný, a ve školce to byl malý terorista :grinning:
Já co si pamatuju tak mi se ve školce líbilo, až teda na ty začátky, to jsem tam myslím měsíc nemluvila :grinning: ale pak jsem si zvykla a zas jsem nechtěla jít domů :grinning: A na co si nejvíc pamatuju bylo ranní vstávání, mamka musela být v práci v 6h, takže mě dala do školky nějak kolem půl 6 a vstávat jsem musela kolem 4h.Asi od té doby nesnáším ranní vstávání :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
mám chyb jak máku, ale píšu potichu, protože mi tady malý spí tak vynechávám písmenka :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
misicka: tak to já školku přímo milovala a taky jsem dopadla tak, že jsem v ní skončila. :grinning: Já chtěla bát už jako malá učitelkou ve školce a poroto je to pro mě radost ne povinnost chodit do práce a teď mi to stračnš chybí. :frowning2:
12. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
misi, tak mě teda mamka do školky nedávala a taky toho litovala :wink:
Tak já nemám žádné vzpomínky :grinning: :wink:
12. čer 2009 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
To musí být hezká práce s dětičkama!
Já mám práci bohuže jako povinnost, ale jenom pro to, že mě nevzali na škou na kterou jsem chtěla, tak jsem musela jít dělat aspoň něco. No dalo se to vydržet, nejsem frfňa co ohrnuje nos,ale dělat tohle až do důchodu si tea představit neumím. Proto jsme to zkoušela na školu letos znova, tak uvidíme :wink:
12. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jo je to hezká práce a mě to strašně bavíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning:
12. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek