Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
m.o.n.i.k.a
12. čer 2009
Žofi, tak já Ti závidím tu trpělivost stolika dětmi, miluju děti, ale mít je tolik na starost a ještě ten kravál kolem a ták, tak klobouk dolů, mě stačí kravál doma. 🙂
Ale učitelkou v mš jsem taky kdysi chtěla být :-N x-)
zofinecka
12. čer 2009
moni ono je to o zvyku a je fakt že to pro mě není práce ale zábava 😃 😉
m.o.n.i.k.a
12. čer 2009
Žofi a jak budeš mít Elišku pod dohledem tak to bude úplně supér !!! 🙂
m.o.n.i.k.a
12. čer 2009
jj to určitě, jak víš jak máš ty děti ustálit a dát do klidu, tak je to potom o něčem jiném. To je fajné 🙂
zofinecka
12. čer 2009
no já ji nechci u sebe ve třídě. Ona by byla u někoho jiného 😉
m.o.n.i.k.a
12. čer 2009
Jo aha, ale budeš tam jak kdyby sní, né přímo, ale kousek. Tak to je fajn 🙂
majatob
12. čer 2009
ahojte 🙂 nefungoval nam pocitac, tak jsem tu dlouho nebyla...taky jsem jednu dobu hrozne chtela byt ucitelka v ms...ale uz me to preslo 😃
co je u vas vsech novyho? nejak nezvladam docist...
moni, co ze uz ses do snazilek ostravacek nekoukla? jedna snz by tam byla... 😃
m.o.n.i.k.a
12. čer 2009
Maji, zrovna tedka jsem tam psala 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
zofinecka
12. čer 2009
to zase jo. Stejně ji budu muset nějak vysvětlit, že tam nebudu fungovat jako mamina, ale jako učitelka jiných dětí, a proto nebude moct za mnou chodit žalovat 😃
maji u nás nic nového. Já se začínám snažit hubnout 😃 eli je už šíleně aktivní a cestuje po celém obýváku a ještě jsme naši mále koupili vozík za kolo, ať můžeme jezdit na kole 😃
m.o.n.i.k.a
12. čer 2009
Jen ať chodí 😃 Né, bude to docela sranda no. Ale kdyby něco budeš na blízku 😉
Taky si bude drahá půlka pořizovat kolo at můžem jezdit, ale nevím kdy. Už slibuje druhým rokem 😃
majatob
12. čer 2009
jeee, zofi, tobik dostal vybavu na kolo k narozkam 😃 ale byli jsme zatim jen jednou 😞 kam jezdite? kolem ostravy?
zofinecka
12. čer 2009
tak mlj manža kolo má a mě ho ukradli, takže si musím kolo koupit 😃 ,ale musím ho pochválit, protože to byl jeho nápad 😉
majatob
12. čer 2009
zofi, myslim, ze to pochopi 🙂 bude se citit dulezite, ze je maminka ucitelka 😉
m.o.n.i.k.a
12. čer 2009
Žofi, tak to je supér, že chce manžílek sportovat, to já musím toho mého do všeho hnát, je zhnilí jak veš 😃
8-(
zofinecka
12. čer 2009
no on si kolo kupoval kvůli mě ještě když jsme spolu chodili 😉
m.o.n.i.k.a
12. čer 2009
A ted už spolu nechodíte ? 😃
Né si dělám srandu, vím jak to myslíš. To my jsme měli jiné zájmy. A hlavně byl věčně v práci :-p
Ted je sport náš prcek, aspon pro mě. Kolikrát jsem hotová |-|
zofinecka
12. čer 2009
moni: my jak jsem spolu začali chodit tak zájmy byly taky jiné a to jsme se někdy neviděli ani o víkendech, ale teď už je to opravdu o nečem jiném a pro mě začíná eli taky být sport. Jse,m zvědavá co budu dělat až eli začne chodit. 😃
m.o.n.i.k.a
12. čer 2009
😃 No to se máš na co těšít teda 😃
A to jsme si vždycky říkali, že se těšíme až začne chodit, začal chodit, tak jsme si říkali, jak to bylo fajné když ležel 😉
Než začal mluvit, tak že se těšíme až začne mluvit, že to bude supér, ted nevím kde mi hlava z něj stojí 😃
Ale děti jsou supér, je snimi sranda, i když zlobí a umí i pořádně ]-( Tak je to zlatíčko 🙂
m.o.n.i.k.a
12. čer 2009
Jdu hajáát, dobrou 🙂
Zase zítra |-| x-)
tomasek06
13. čer 2009
Ahojky všichni! My jsme měli včera sraz ze základky, tak jsem dneska nějak mimo. Než jsem vás dočetla tak to byla fuška 😃 Ohledně těch školek s vámi naprosto souhlasím. Ahoj Maji! Už si tady dlouho nebyla to je fakt 🙂
leninnek
13. čer 2009
Dobré poledne 🙂 teda dalo mi fušku vás dočíst :-p já jsem ted vstala přišli jsme až ve čtyři ráno =-) 😃 a malá dostala u babičky rýmu 😞 tak váhám zda si pro ni nejet mamka sice že je v pohodě že nic víc že nemusíme tak uvidíme.........jinak co se týče školem mysička jakoby mi z duše promluvila souhlasím s vámi 😉 tak zatím ukážu se později musím do obchodu doma je prázdno =-)
m.o.n.i.k.a
13. čer 2009
Ahoj holky 🙂
Nějak od rána jsem se nemohla připojit na koníka, asi jim to blblo 😉
Ale vidím,že se to tu moc nepohlo 🙂
tomasek a jak bylo? Taky si už musím někde vyrazit, dlouho jsem nebyla 😃 :-N
jetynka
13. čer 2009
Ahojky Moni, posledně mi to taky hrozně blblo nešlo se vůbec přihlásit nevím co to bylo,možná přetížený server.
m.o.n.i.k.a
13. čer 2009
Ahojk jety. Tak nejsem sama. 🙂
Musela jsem psát mejla na koníka, chvíli jsem počkala a ted už to konečně jde 😉
Asi měli přetížený server. Nebo výpadek....
jetynka
13. čer 2009
Jo je to možné,mě tenkrát nefungoval ani konik,ani bereme se a dokonce ani seznam.Uff teď jsem se přejedla musím krapet vytrávit, malý mi kope do žaludku tak se ani raději nehýbu.Co ty a mimi pořád nic?
tomasek06
13. čer 2009
Taky mi to nefungovalo. Měla jsem úplně prázdé stránky. Na srazu bylo moooooc dobře. Dorazila i učitelka. Jety kde si se toulala?
m.o.n.i.k.a
13. čer 2009
Né my zatím nic, nedaří se... Ale řešit to začneme až se zabydlíme pořádně 🙂
Do té doby to nebudem řešit, ale zkoušet dál.
Vidím, že máš vysoký číslo, tak to máš za chvíli. 🙂
m.o.n.i.k.a
13. čer 2009
Tak aspon sis pokecala a pobavila, přišla na jiné myšlenky 🙂
jetynka
13. čer 2009
A tak to mimi čeká na zabydlení,máš pravdu neřeš to a ono se možná povede ani nebudeš vědět jak.Jo mám porod za pár,ale začíná se to tak trošku táhnout,už si chystám věci do porodnice,peru mimi věci a dokupuju, včera jsem nechala v drogerce asi 1600kč za téměř nic plenky,ubrousky a nějaka ta kosmetika, tak se mi panenky protočily a musela si sednout taková pálka a to mi ještě ty dražší věci chybí.Kde se vlastně zabydlujete?Někde v Ostravě nebo mimo?
m.o.n.i.k.a
13. čer 2009
Jj, je to dlouho, taky se mi to snažení táhne. Ale tak nějak se stím musím poprat a ještě počkat 😉
No drogerie je strašně drahá pro miminka a určitě, chceš jako pořádná mamča nějakou pořádnou, né ty piplačky co prodávají za dvacku, tak to se hned ukáže 😞
No my ted čekáme na zadlužený státní byt, ted jsme v rpg a to je děs, takže smlouvu sněma už mme vypovězenou a ted půjdem asi k mamce na tu chvíli něž nám něco výjde. 😉
No ještě uvidíme jak se to udělá, ale tady někde v ově nejlépe Zábřeh, Hrabůvka 🙂