• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Žofi, tak já Ti závidím tu trpělivost stolika dětmi, miluju děti, ale mít je tolik na starost a ještě ten kravál kolem a ták, tak klobouk dolů, mě stačí kravál doma. :slight_smile:
Ale učitelkou v mš jsem taky kdysi chtěla být :sweat_smile: :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni ono je to o zvyku a je fakt že to pro mě není práce ale zábava :grinning: :wink:
12. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi a jak budeš mít Elišku pod dohledem tak to bude úplně supér !!! :slight_smile:
12. čer 2009 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to určitě, jak víš jak máš ty děti ustálit a dát do klidu, tak je to potom o něčem jiném. To je fajné :slight_smile:
12. čer 2009 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ji nechci u sebe ve třídě. Ona by byla u někoho jiného :wink:
12. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo aha, ale budeš tam jak kdyby sní, né přímo, ale kousek. Tak to je fajn :slight_smile:
12. čer 2009 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: nefungoval nam pocitac, tak jsem tu dlouho nebyla...taky jsem jednu dobu hrozne chtela byt ucitelka v ms...ale uz me to preslo :grinning:
co je u vas vsech novyho? nejak nezvladam docist...
moni, co ze uz ses do snazilek ostravacek nekoukla? jedna snz by tam byla... :grinning:
12. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, zrovna tedka jsem tam psala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zase jo. Stejně ji budu muset nějak vysvětlit, že tam nebudu fungovat jako mamina, ale jako učitelka jiných dětí, a proto nebude moct za mnou chodit žalovat :grinning:
maji u nás nic nového. Já se začínám snažit hubnout :grinning: eli je už šíleně aktivní a cestuje po celém obýváku a ještě jsme naši mále koupili vozík za kolo, ať můžeme jezdit na kole :grinning:
12. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen ať chodí :grinning: Né, bude to docela sranda no. Ale kdyby něco budeš na blízku :wink:
Taky si bude drahá půlka pořizovat kolo at můžem jezdit, ale nevím kdy. Už slibuje druhým rokem :grinning:
12. čer 2009 ve 22:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, zofi, tobik dostal vybavu na kolo k narozkam :grinning: ale byli jsme zatim jen jednou :frowning2: kam jezdite? kolem ostravy?
12. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mlj manža kolo má a mě ho ukradli, takže si musím kolo koupit :grinning: ,ale musím ho pochválit, protože to byl jeho nápad :wink:
12. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, myslim, ze to pochopi :slight_smile: bude se citit dulezite, ze je maminka ucitelka :wink:
12. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi, tak to je supér, že chce manžílek sportovat, to já musím toho mého do všeho hnát, je zhnilí jak veš :grinning:
:rolling_eyes:
12. čer 2009 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on si kolo kupoval kvůli mě ještě když jsme spolu chodili :wink:
12. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ted už spolu nechodíte ? :grinning:
Né si dělám srandu, vím jak to myslíš. To my jsme měli jiné zájmy. A hlavně byl věčně v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ted je sport náš prcek, aspon pro mě. Kolikrát jsem hotová :pensive:
12. čer 2009 ve 22:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: my jak jsem spolu začali chodit tak zájmy byly taky jiné a to jsme se někdy neviděli ani o víkendech, ale teď už je to opravdu o nečem jiném a pro mě začíná eli taky být sport. Jse,m zvědavá co budu dělat až eli začne chodit. :grinning:
12. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: No to se máš na co těšít teda :grinning:
A to jsme si vždycky říkali, že se těšíme až začne chodit, začal chodit, tak jsme si říkali, jak to bylo fajné když ležel :wink:
Než začal mluvit, tak že se těšíme až začne mluvit, že to bude supér, ted nevím kde mi hlava z něj stojí :grinning:
Ale děti jsou supér, je snimi sranda, i když zlobí a umí i pořádně :angry: Tak je to zlatíčko :slight_smile:
12. čer 2009 ve 22:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu hajáát, dobrou :slight_smile:
Zase zítra :pensive: :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 22:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni! My jsme měli včera sraz ze základky, tak jsem dneska nějak mimo. Než jsem vás dočetla tak to byla fuška :grinning: Ohledně těch školek s vámi naprosto souhlasím. Ahoj Maji! Už si tady dlouho nebyla to je fakt :slight_smile:
13. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne :slight_smile: teda dalo mi fušku vás dočíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem ted vstala přišli jsme až ve čtyři ráno :confused: :grinning: a malá dostala u babičky rýmu :frowning2: tak váhám zda si pro ni nejet mamka sice že je v pohodě že nic víc že nemusíme tak uvidíme.........jinak co se týče školem mysička jakoby mi z duše promluvila souhlasím s vámi :wink: tak zatím ukážu se později musím do obchodu doma je prázdno :confused:
13. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Nějak od rána jsem se nemohla připojit na koníka, asi jim to blblo :wink:
Ale vidím,že se to tu moc nepohlo :slight_smile:
tomasek a jak bylo? Taky si už musím někde vyrazit, dlouho jsem nebyla :grinning: :sweat_smile:
13. čer 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Moni, posledně mi to taky hrozně blblo nešlo se vůbec přihlásit nevím co to bylo,možná přetížený server.
13. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk jety. Tak nejsem sama. :slight_smile:
Musela jsem psát mejla na koníka, chvíli jsem počkala a ted už to konečně jde :wink:
Asi měli přetížený server. Nebo výpadek....
13. čer 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo je to možné,mě tenkrát nefungoval ani konik,ani bereme se a dokonce ani seznam.Uff teď jsem se přejedla musím krapet vytrávit, malý mi kope do žaludku tak se ani raději nehýbu.Co ty a mimi pořád nic?
13. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mi to nefungovalo. Měla jsem úplně prázdé stránky. Na srazu bylo moooooc dobře. Dorazila i učitelka. Jety kde si se toulala?
13. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né my zatím nic, nedaří se... Ale řešit to začneme až se zabydlíme pořádně :slight_smile:
Do té doby to nebudem řešit, ale zkoušet dál.
Vidím, že máš vysoký číslo, tak to máš za chvíli. :slight_smile:
13. čer 2009 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aspon sis pokecala a pobavila, přišla na jiné myšlenky :slight_smile:
13. čer 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tak to mimi čeká na zabydlení,máš pravdu neřeš to a ono se možná povede ani nebudeš vědět jak.Jo mám porod za pár,ale začíná se to tak trošku táhnout,už si chystám věci do porodnice,peru mimi věci a dokupuju, včera jsem nechala v drogerce asi 1600kč za téměř nic plenky,ubrousky a nějaka ta kosmetika, tak se mi panenky protočily a musela si sednout taková pálka a to mi ještě ty dražší věci chybí.Kde se vlastně zabydlujete?Někde v Ostravě nebo mimo?
13. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, je to dlouho, taky se mi to snažení táhne. Ale tak nějak se stím musím poprat a ještě počkat :wink:
No drogerie je strašně drahá pro miminka a určitě, chceš jako pořádná mamča nějakou pořádnou, né ty piplačky co prodávají za dvacku, tak to se hned ukáže :frowning2:
No my ted čekáme na zadlužený státní byt, ted jsme v rpg a to je děs, takže smlouvu sněma už mme vypovězenou a ted půjdem asi k mamce na tu chvíli něž nám něco výjde. :wink:
No ještě uvidíme jak se to udělá, ale tady někde v ově nejlépe Zábřeh, Hrabůvka :slight_smile:
13. čer 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek