• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
A tak to joo,my jsme zatím v centru,pak se budeme stěhovat jinam,nemůžu říct veřejně kam protože tu chodí spousta známých a určitě by to někde kecly on to ještě nikdo neví.Jo drogerka, toho je tolik že nevím co vybrat,na jednu značku mám averzi tak tu jsem hned vyřadila, tak jsem koupila seba med pleťové mléko a to skoro stálo 200kč a kde máš ještě mastičky na dupku a tak.Co malý dala si ho už do školky?Nebo až příští rok?Teď jsou školky tak narvané že kdyby hned měla malá 3roky tak se tam asi nedostaneme,leda po známosti.
13. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to držíš v tajnosti jo? :slight_smile:
No to stěhování je děs. Už ať jsme pořádně zabydleni, jinak mě trefí :sweat_smile:
Jo jo dala jsem ho tedka, minulý rok kdyby šel na zápis, tak by mi ho nevzali. Tak jsme šli tedka v dubnu to měl 3 a v pohodě nám ho vzali. Máme tam sousedku uklízečku, ale ta je tam často s dětmi. A pak zástupce ředitelky je od kamarádky mamka, ale to nevěděli. Až malého vzali, jsem dala kamarádce vědět, že tam bude chodit malý :slight_smile:
Tak už se těším, doufám, že tam bude v pohodě, že nebude plakat :wink:
Jinak školky jsou plné to jo. Jsem právě ráda, že mi ho vzali, že jsme nemuseli lítat a zhánět jinou :slight_smile:
A vy jdete taky na zápis př. rok, né?
13. čer 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale to je prave super ze je uci mluvit takhle odmala anglicky...jezdime do Londyna casto a tak budeme moct brat malou s sebou...bude tam mit kamarady se kterymi si bude rozumet...ted by vubc nechapala co ji anglicky rikaji a den tydne je podle me zoufale malo...sporeni mala uz ma a tahle investice do vzdelani mi prijde fajn...jeste si to musim nechat projit hlavou...
Ono je hezke delat ucitelku ve skolce, ale ja bych to delat nemohla...nektere deti jsou hrozne nevychovane...
13. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
honay, to je věc názoru :wink:
Asi jste dost bohatí, když můžete vyhodit desítku měsíčně :sweat_smile:
My se máme dobře, ale osobně bych tolik peněz do školky nedala, neřeknu přímo vzdělání, nějaká škola nebo tak, ale školka? :sweat_smile: Ale když na to máte tak proč né. :grinning:
13. čer 2009 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky kde jste? Před chvíli jsme se vrátili z hyperky, koupila jsem si tričko, z kterého mám opravdu velkou radost, budu ho nosit až do smrti :grinning: :grinning: :grinning:
A co vy? Jaký jste měli den? :slight_smile:
13. čer 2009 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm tak sorry honey.nko.. nechtela bych být tvým dítětem..takové nároky no potěš :astonished: .. všechno chce svůj přirozený vývoj.. Malý chodí do školky od necelých 3 let je adaptovaný, socializovaný a v pořádku, angličtinu má ve 4 letech vždy jednou týdně. tohle naprosto postačuje.. já doma nechci mít super chytré a vystresované dítě,navíc jako většina lidí na to abych živila školku ve které jsou stejně sprosté děcka, stejně vystresované a nevrlé učitelky prostě nemáme. Já chodila na angličtinu už ve školce dohormady 12let a dneska se anglicky ani plynule nedomluvím.. Neuznávám vkládání vlastní ambicí do dítěte.. Já jsem pro rozvíjení vlastní osobnosti a přirozený vývoj. Třeba pro specifické požadavky vyplývající s povahy(individuality) dítěte je možné někjdy vybrat specializovanou školku ale proto že v normálních školkách nemáš důvěru - taky bych určitě neřekla že skoky ža hafo peněz na kvalitu dbají.. :confused:

jo a pro ostatní babky odsud z Ostravy čááááuuu holky.. :wink:
13. čer 2009 ve 20:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj georgine, kde jsi byla takovou dobu, jsem Tě tu neviděla :wink:
Jasně, dvě děti dají urči zabrat :slight_smile: Jinak stebou souhlasím :grinning: :wink:
13. čer 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
áálleee sedím v jiné diskusi :grinning: tak velmi zřídka vás přečtu a když me to jako chytne tak napíšu :wink: .. jinak stavíme, deti a tak nejak dokola a pak už nezbývá čas..
13. čer 2009 ve 20:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to věřím, taky toho máme až nad hlavu :grinning:
Tak si nás opustila a jsi v jiné diskusi, jo? No toto :angry: :wink: :grinning:
13. čer 2009 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem v te diskusi uz jako doma docela dlouho proste jsem na vás jaksi pozapomela :grinning:
13. čer 2009 ve 21:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgi: taky s tebou souhlasím. Nikdy nemůžeš děcko nutit do něčeho co nechce, holt ne každý má nadání na jazyky.
Jinak my jsme si dneska udělaly s mamčou Eli výlet. Vyrazili jsme do Šilheřovic no ale byla to sranda. Hned jak jsme vyjely, tak jsme zjistily že nemáme pro Eli deku do kočáru, tak jsme se vracely domů. No pak už jsme teda konečně dojely do Šilheřovic a vydaly se směrek k parku a v půlce cesty si mamča vzpomněla, že nemá mobil, že ho nechala v autě :grinning: , tak jsme se vraceli zase zpátky :grinning: :grinning: . No pak jsme teda došly do parku a tak jsme si myslely jak se projedem kolem toho golfového hřiště a vono prd. Bylo to z části zavřeno kvůli závodům :grinning: No tak jsme se vydali do hospody kde jsme měly zaparkované auto a daly si kafčo a makrelu a že se teda ještě zajedeme podívat na štěrkovnu a projdeme se teda tam. Ještě jsme přebalily Eli v kufru auta a vydaly se na vycházku kolem štěrkovny, ale zjistily jsme že je to tam taky uzavřené, kvůli nějakým závodům na motorkách. No tak jsme se v autě rozhodli že se teda stavíme na salát do Třebovického mlýna. :grinning: A mamka v autě prohlásila, že jak nás někdo uvidí kdo bydlí v Třebovicích, že jsme do mlýna jely autem tak si budou myslet že jsme střelené, že takový kousek jedeme autem. :grinning: :grinning: :grinning: No prostě super den :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se nedělá :unamused: Jak můžeš na nás zapomenout, tož :grinning: :wink:
13. čer 2009 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi, tak jsi mi zase zvedla náladu :grinning: Jsem se nasmála i za Vás, aspon jste se nenudili s mamčou :slight_smile:
13. čer 2009 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda ne :wink:
13. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! No my jsme byli včera v Děhylově a pak jsme se prošli na štěrkovnu. Malý si házel kamínky do vody. Jinak muž mi dneska v jednu ráno už odjel a teď budu slaměná vdova minimálně na měsíc :frowning2:
14. čer 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte jestli potřebuje malý pas do Bulharska?
Někde píšou že do zemí EU není pas potřeba, že stačí mít dítě zapsáno v OP. Nemáte s tím zkušenost?
14. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tomasek, my jak jsme minulý rok jeli do Itálie, tak jsem si nechávala malého zapsat do pasu, stálo to myslím 50,- a během týdne jsem ho měla zpátky, kamarádka ted nechávala malému dělat pas a čekali měsíc. Už si mysleli, že nikam nepojedou. :wink:
14. čer 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdeme na procházku, tak zatím pá :slight_smile:
14. čer 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgine - jestli povazujes to, ze chci aby ma dcera umela takovou beznou vec, jako je anglictina za vlastni ambice tak nevim, kde zijes...ale dnes je neco takoveho naprosto nezbytna vec... :oD
14. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek holky, tak jsme dneska zase byly s mamčou na výletě :grinning:
14. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyyy venkukrásně tak tady ani niha co no aspon jsem moc nemusela dočítat :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá má naštěstí jen tu rýmu tak snad nebude nemocná více konečně je venku zase krásně :slight_smile: ........no a kde jste jako?? :confused: bude osm neříkejte že jste ještě venku.......žofi taky jsem se pobavila vaší procházkou :grinning:
14. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem doma, ale dorazili jsme teprve před chvílí. Malý má taky rýmu a začíná trochu pokašlávat. :frowning2: :frowning2:
14. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tomasek no snad nebude nijak nemocný :frowning2: malá taky kašlala v ten pátek ale hned jsem ji nasadila sirup a dobrý jen ta rýma :angry: žofi a jaká byla dneska procházka nic jste nezapoměly? :grinning:
14. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky doufám. Dám mu taky sirup a snad to přejde. Rýmu máme takovou vodovou, jen to kype z nosu.
14. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honey: V jednom příspěvku si psala že co když nebude mít náladu jít ven,nebo spát a že taky nejí všechno jídlo. Tak co budeš dělat když nebude mít náladu na angličtinu a nebude jí to bavit?????????? A myslím si že ve školce se opravdu perfektně anglicky nenaučí :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: no tobychom nebyly my aby jsme něco zapomněly. :grinning: Dneska pro změnu jsme zapomněly pro Eli kloubouček. Hlavně že jsem měla v baťohu svetr kdyby bylo škaredě ale klobouček pro hezké počasí to ne. :grinning:
14. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo to znám taky :grinning: My jsme byli dneska v Polance nad Odrou u řeky. Malý si házel kamínky do vody a byl opět šťastný. Pochopitelně jsme jeli vlakem a kukali ještě v Polance asi hodinu na závory a jak tam projížděli rychlíky :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....selatko bylo super akorát včera na chatě trochu víc fučelo :wink: .

10 000 za školku. Proboha to je třeba jeden něčí plat :confused: :astonished: Mě stačí dávat 1000 za školku. Petřík tam chodí strašně rád....má tam rád všechny učitelky a je rád mezi dětmi. Mají vylety a kroužky. Nutit je dospaní nenutí. Pustí jim na DVD pohadku oni leží v postýlkách a poslouchají když neusnou nic se neděje ale (Petřík usne vždy).

A dítě se chová jinak mezi kolektivem než když je sám. Tam dělají všechno pohromadě a spolu a velice rádi. starší děti pomahají těm mladším. promiň Hony ale nesouhlasím stebou že dítě nemusí mít řad. To teda musí už pěkně od mala :wink: Nevím proč by nemělo jít dítě spát po obědě když spánek je zdraví atd... :wink: :slight_smile:
14. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nechtěla jsem se vměšovat, ale:
Honey.nka- pokud si pořádně přečteš, jak to georgine napsala, tak nemůžeš dojít k závěru cos napsala, klidně si plať desítku za školku,ale to ti zaboha nezaručí, že tvá dcera jí bude umět perfektně.....
14. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu hajat. Pa pa zítra
14. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek