• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
jo mony taky mi to blblo od včera vždycky jak jsem si sedla ke kompu nic a dneska celé dopo už jsem si taky říkala sakra co to je :grinning:
15. čer 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už jsou asi fakt všichni v tahu tak já to tu jdu trošku poklidit za chvíli se vrátí malá z venku tak si s ní pohraju když už je mi líp pak jdem koupat papat spát a po sedmé jsem tady snad tu někoho bude a snad to hlavně pude :grinning: tak zatím
15. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem už musela psát jim na meila, protože jsem si myslela, že už to nepojede vůbec, že to smázli :grinning:
Jdeme ven, na chviličku. Tak zatím pááá :slight_smile:
15. čer 2009 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenninek - k babicce chodi mala samo taky...ona by nam to babicka ani neodpustila, kdyby k ni nechodila... :grinning: ..rekla bych, ze babicka ma na male trochu zavislost... :grinning:...vlastne obe babicky, ikdyz ta druha nema takovou moznost si ji brat...
...no uznavam, ze jsem to rekla trochu moc drsne...ale ono to tak je...ja jsem malou chtela s tim, ze s ni budu chtit byt co nejdele doma a co nejvic se ji venovat a opravdu se mi vubec, ale vubec nechce ji davat do skolky ani v 5-ti letech, ale treba do te doby zmenim nazor...kazdopadne uz par let mam na toto nazor stale stejny...a pokud se podari a budeme mit jeste jedno miminko, tak i s nim budu chtit byt doma co nejdyl...klidne i do tech 5-ti let...protoze podle me uz nikdy nebudu mit moznost dat ji tolik, co davas tomu diteti prave v tomhle veku...
15. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja tady po 7 uz urcite nebudu, protoze budu makat jak diva... :oD...dneska jsem mela zkousku ve skole a pak jsme byly s malou blbnout na hristatku a ted tu litam uz nejakou chvilku jak nadmuta koza a uklizim jak diva... :oD
15. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
týjo honey se máš tolik prachů..to bych taky chtěla být s děckem do 5 ti let, za školku dát 100 litrů ročně....nemakat...halelujáááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek - trochu spatne ctes...makam uz ted...a to ma mala 2, ale delam doma...vetsinu penez co mame ted vrazime do firmy, ale je fakt, ze uz se zacinaji pomalu vracet a ze dam 100 litru rocne za skolku? Radsi je dam do skolky a ozelim dovolenou...
15. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
honey to já ne...radši si užiju dovču...ale ne za 100 litrů..... :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar bazár ženy..

hele hony.. o tvém umu v podobě práce pro přítele v jeho firmě radši pomlčím :zipper_mouth: .. je fajn že si to docenujes ale myslim že bych tě strčila do kapsy :grinning: ale o tom to není někdo se holt nad ostatní nepovyšuje a taky se tady tímhle nechlubí :sweat_smile: .. podle mě si jaksi rozhozená a chces prilis mnoho veci je důležité si uvědomit priority.. Je pro tebe důležitější život (občasné schůzky) u vašich anglicky mluvících přátel,nebo plnohodnotný život v českém prostředí.. to rozjíždíte mezinárodní firmu :confused: .. Protože kdyz uz ji máte rozjetou tady v česku tak proc se stehovat do Londýna? Ale na to si umíš jistě nejlép odpovědět sama..

Jinak tak nějak slušně řečeno .. nechci se dočkat toho že nám tady budeš vytýkat že jsem nakonec špatné mámy..takže já už jako nemám co říct naštěstí pro tebe.. protože bych ti toho chtěla říct dost.. jenom se mi tedka nechce psát..musím se jit postarat o děti protože i mě chodí manžel po 12-15 hodinách domů :grinning: a ráno odvádím 4.leté dítě do obyčejné školky..tak se měj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 18:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pro mě to je zhovadilost 10 tis měsíčně za školku, radši pošlu děckám do afriky peníz na obyčejné sešity.... :wink: a budu mít 100x větší radost
15. čer 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni u toho jsem se fakt nasmála...další bláboly :grinning:
15. čer 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo luci taky jsem se pobavila tak jsem musela poslat dál :grinning:
15. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky! My jsme byli dneska cele odpoledne se zanetkou82 venku s dětma a bylo super. Zítra už má prý zase pršet.
15. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tomasek :slight_smile: ale středa čtvrtek má být zase krásně tak snad to zustane jen u jednoho dne ten déšt já jdu koupat malou a až usne jedem nakoupit snad tu někoho pak bude mám absták po tom proleženém dni :slight_smile:
15. čer 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsem chtěla dopsat.. že v žádném případě se nepovyšuji rpotže schopnějších a pracovitějších lidí je minimálně na tomto serveru hafo a bylo by vůči nim nefér o sobě tvrdit že sjem dobrá.. před takovými smekám..ale jak je známo oni se tím NECHLUBÍ :grinning:
15. čer 2009 v 18:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufejme že bude už hezky! Chybí mi nějaké pěkné počasí na to, abch malého ráno sebrala na koupaliště a přišla domů večer :slight_smile:
15. čer 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé :dizzy_face: taky už se těším až půjdemem na koupák
15. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani nemluv :grinning: pořád lepší než být pořád na písku :grinning: Voda je voda. A kde chodíte na koupaliště?
15. čer 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Georgine, úpllně stebou se vším souhlasím. Ještě navíc, tady mluvit o tom co jsi dokázala ty a nedokázala, když mě je 22 a jí je 20 dokonce. Ještě toho máme dost před sebou a nechápu 20leté holky jak se tak můžou vytahovat, když to v životě ještě nikam nedotáhli a z uvozovkách nemají nic pořádně za sebou :grinning: Doufám, že jsem tímto nikoho neurazila, ale přidadá mi to trapné :grinning: Holky sorry musela jsem reagovat i na toto :wink:
Už se taky těším na koupák, malý miluje vodu, tak se aspon pořádně vyřádí :slight_smile:
Můžem dát sraz třeba i na koupáku :wink:
15. čer 2009 v 18:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my chodili většinou na vřesinu nebo do běláku na ten nový ale jinak třeba i na olešnou a tak různě :slight_smile:
15. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo my chodíme na Porubák. Určo tam můžeme udělat nějaký srazík. Malý taky vodu miluje proto chodíme pořád na kryté bazény. V tom Běláku je to sice pěkné ale ¨pro ty děti docela malinkaté.
15. čer 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako o věku to obecně není je to spíše o přístupu ..

my se chodíme ráchat na bazen k baráčku ale na vřesině to bývá v pohodě... :wink:
15. čer 2009 v 19:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bělák...myslíte ten na náměstí SNP v Zábřehu????Tam se těším, až se budem potápět, na Vřesině to nepůjde.Beztak hic bude ve čtvrtek, to mám denní..info pro honey.nku já makám od 6ti měsíců malé a 12 tky :grinning:
15. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ale připadá mi to blbé psát a co jsi dokázala ty? Ve 22 letech co můžeš dokázat? Tak samo ona, a to vytahování už fakt přehání, ale je to její věc, Třeba se vypoví a bude jí líp :wink:
Leni mi na Vřesinu chodili často byli jsme tak zvyklí, pak jsme hodně chodili na snp, měli jsme to blíž a se mi tam i líbilo jak tam měli ten nerez, protože malý měl z Vřesiny většinou okopané prsty jako z toho bazénu, ale všude je dobře i na té Olešné, jééé holky já se tak těším na koupák :dizzy_face:
Tomasek, je to na tom snp malinké no :(To jsem taky zklamaná :wink:
15. čer 2009 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a jak se Ti daří v práci? Dlouho jsme Tě tady neviděli. :slight_smile:
15. čer 2009 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fajně výjezdy samé k pakošům, ale spočnu si, jako poo se natáhnem pokud nevolá nějaký magor že si zlomil ruku a nedojde a ták je třeba občas vypnout a já vypínám formou houkající sanity :grinning:
15. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je fakt nevýhoda toho malinkého bazénu. Když je pěkně a je tam plno dětí k tomu rodiče, tak se tam ani nehneš. To my chodíme jen na vřesinu a je tam super. Naštěstí malý moc nelítá a je spíš klidnější, tak okopané prsty nemá :grinning:
15. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jj to je potřeba to určitě. Tak tu práci Ti teda závidím, taky doufám, že na chvíli z domu vypadnu :wink: A taky si odpočinu od malého, hlavně aby nebyl na mě upjatý :slight_smile:
15. čer 2009 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek, fakt? Tak to je supér, doufám, že malý taky bude klidnější tento rok na koupalištích a nebude pořád volat mamí mamí a nechá mamku na chvíli odpočinout :wink: :grinning:
15. čer 2009 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek