• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Zany, prosím Tě, kde tam blíž, šla jsem tam tudy včera a žádný sekáč jsem neviděla :wink: asi jsem se špatně koukala.

Jo , holky co vaše děti a nočníky. Já si vzpomínám, že naše začínaly tak kolem 15 měsíců, ale naše babi na mne pořád útočí, že jí mám domů koupit nočník , už mě s tím štve. Sice jsem to už zkusila, ale nic, jen si Honzík hrál.
5. zář 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a nám teď budou dělat okna, upřímně řečeno, mám z toho hrůzu. Nejvíc mě štve, že zrovna začala škola a je pěkný kolotoč.
5. zář 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, ty asi myslíš hlavní poštu u vozovny, že? Tak tam jsem nebyla, ale stejně nechápu kde by mohl být :grinning: :grinning:
5. zář 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzul, ten sekáč je více u Hrušky. Přímo ten barák naproti té základky. Mají to tam zboku - schůdky do sklepa. Je tam nápis - anglický sekáč - patricie. V pátky dostávají nové zboží, takže nejlepší k nákupu jsou pondělky...
5. zář 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
honzul: tak to snad záleží na tobě ne? Ale já budu Eli dávat na nočník už jen co bude sama sedět i kdyby nic nebylo,aĺe aby si už zvykala :slight_smile:
5. zář 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzul, myslím hl. poštu u hl. třídy - u toho kruháče. Vedle Floridy...
Jinak my a nočník. Mišule si na něj volá už od 18. měsíce, už jsme zvládli i venkovní čůrání, ale na noc plenu pořád dostává.... Ale myslím, že každé dítě je jiné a některým to trvá déle. A myslím, že Honzík má teda času dost!!! A okna teda nezávidím. My už to máme naštěstí za sebou. Jen teď nám od konce června dělají zateplení afasádu a to je taky hrůza!!!
5. zář 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já si vzpomínám, že to bylo o ničem , víš.
5. zář 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky Honzul kyky sama začala od 2 let na nočník nijak jsem na ní nespěchala a u miki to bude to samé,ale předevčírem jsem byla na písku a byla tam mamča s 3 letým chlapečkem a měl pořád pleny tak jsem koukala jak puk jak mi řekla kolik mu je.... :wink:
5. zář 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, přesně jak píšeš. Taky jsem Míšu posazovala na nočňajs jen co seděla, aby mi pak neutíkala a asi se to i vyplatilo.
5. zář 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ohledně plen si taky myslím, že dítě na to musí být vyzrálé a přijít na to samo. Prostě až si začne dítě volat, tak je na to čas.... Ale četla jsem i o té bezplenkové metodě a na to bych fakt neměla nervy!!!
5. zář 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, dík. Já jen nechápu, proč mi tchyně nevěří, když už jsem odnočníkovala o jedno dítě víc než ona :grinning: :grinning: ( má dvě). Někdy si myslím, že mě až moc poučuje. Taky si myslím, že má času dost a hlavně se teď naučil chodit, sice se ještě přidržuje, ale je to šídlo, nevydrží chvilku na místě.
Taky proto má už dva měsíce stejnou váhu, Honzík váží stále 9kg :grinning: . Když byl mimčo, tak jsem se bála že se v roce neunese jak moc přibíral,ale mé zkušenosti se potvrdily :grinning: Děti takhle taky letěly s váhou a na roce měly 9 - 10 kg.
No nic, jdu si umýt hlavu a něco popracovat, když jsem sama doma. Teď nechodí děti na obědy, tak musím vařit.
5. zář 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jdu něco dělat.... Ranní kávičku a siestu u počítače už mám za sebou :wink:
5. zář 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, já říkám, však ono se to dítě jednou naučí :grinning: :grinning: a lepší nespěchat, než aby mělo nějaké psychické problémy.
Asi to bude mít ze starého režimu.

Kyky, už je líp?
5. zář 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyky co ti bylo? zase blbě? :astonished: :astonished: :astonished:
5. zář 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky užř vím kde ten sekáč asi je?? Zany pujčujou se tam i masky?? karnevalové... :grinning:

hurá já jsem si konečně uklididla na prac.stole a muzu se vrhnout do víru pracovních zálezitostí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2008 v 09:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Georgi, já mám taky doma fůru masek, kdybys chtěla, můžeš přijít kuknout :grinning:
5. zář 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Georgi, právě že ten to není!!! Kdysi jsem nakupovala v něm, ale pak se více zaměřili na půjčování masek a na malou jsem už tam moc teda nenakoupila. Ale je to na té ulici, výše k poště, ještě za Hruškou :wink: On je tam otevřený ai od října minulého roku. Takže v podstatě nový....
Kyky copak ti je??? :confused:
5. zář 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany porubu celkem znám,ale nemůžu si vybavit kde ten sekáček o kt.mluvíš by měl být:frowning2: že bych se tam s niky vypravila:slight_smile:
5. zář 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, tak teď fakt nevím, jak to popsat. Tak nějak to zkusím. Mluvím o hlavní poště v Porubě u kruháče, naproti zimního stadionu. Když vylezete z pošty - z hl. vchodu, tak se dáte po té cestě (samozřejmě půjdete po chodníku :grinning: ) doprava. Půjdete kolem zimního stadionu (teď bude po levé straně), pořád rovně. Po levé straně je služebna městské policie (nachází se v areálu toho zimního stadionu), pořád jdete rovně, je tam jednosměrka, po levé straně je pak základní škola a vy přejdete cestu a hned vedle té cesty je barák (naproti té základky) a tam to v tom baráku je (z boku) - jde se po třech schůdkách dolů - do toho sekáče. Kdybyste nepřešli tu cestu, tak dojdete k Hrušce. Ufff, snad se mi to podařilo jakž takž popsat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, už asi vím kde :grinning:
5. zář 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
taky tam chodím a nikdy neodejdu s prázdnou :slight_smile: ,Kája tolik věcí ani nestihá unosit
5. zář 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo já uz taky asi vim.. taky navstívíjm... :grinning:
5. zář 2008 v 11:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Zany není to blízko školky? :slight_smile: Ale tak vím kde :slight_smile:
5. zář 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany stěhujem se do Hrabůvky teď jsme skoro na Dubině :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to Bělský les a před barákem plno kofol tak to nechcem už kvůli malé,na ten aquaaerobic bych šla můžem se domluvit a jít spolu :slight_smile:
5. zář 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevíte jestli v sobotu není někde něco pro děti nebo za Ostravou nějaká pouť babička bude hlídat celý den a chce něco podniknou,paráda my totiž večer jdeme trochu zapařit ale jen trochu :grinning: .Tak musím něco pro babi a Mařenku vymyslet ať se nenudí.
5. zář 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky když já se tu vždycky dostanu tak je tu tolik stránek popsaných že ani nestíhám číst :frowning2:
no musím se opoždeně přidat že baráček bych si taky nechala říct :grinning: no malá už nám celý týden dopoledne vůbec nespinká až kolem třetí chodíme na procházku to spinká jak příjdem domů koupeme a kolem deváté večer papá usne okolo půl desáté a spinká až do čtyř někdy i do pěti takže celkem paráda ale celé dopoledne mě opravdu zabaví ani na hodku nezavře oči :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Maji nebydlíš v některém z těch věžáku co jsou naproti mainlu?tam je tě kofol celkem dost jak jdu kolem mám dost :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten popis už taky chápu už vím ,kde to je
dnes byl hard day...sem off tak se jdu zhoutit jo jinak jde se sáruš na focení v úterý znova a budem se fotit obě jako třeba kojení a tak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se těším moooooc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojte
5. zář 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bi :slight_smile:
5. zář 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj zofiku :grinning:
5. zář 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek