• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
No já se taky musím vracet v listopadu do práce a docela se i těším, akorát moc se netěším na ty změny co mě tam budou čekat :frowning2:
15. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já taky doufám Moni :grinning: na skluzavku určo nepůjde sám, ale na pásek a do vody by mohl :grinning:
15. čer 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co budeš dělat?
15. čer 2009 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dělám v Kaufu v zábřehu už asi 5 let na mase.
15. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
moniko.. já jsem dokázala tolik kolik potřebuji :wink: .. na nikoho se vytahuji v žádném případě o sobě nic netvrdím,ale jako bohužel nemám ráda když má někdo tak moc vysoké sebevedomí to mě pak jako vyburcuje neco napsat jinak jsou mi tyhle řeči obecně šumák.. má kamarádka je třída.. velmi šikovná, moc znalá devucha a nidko by to do ni z dálky nebo z písmenek nikdy neřekl..takové lidi já mám ráda a cením si jich ale chlácholky nejak nemusím...

nu na druhou stranu nevím jak si mám vyložit ten tvůj 1.odstavec z příspěvku -19.11.h
15. čer 2009 v 19:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prý pásek :grinning: písek :grinning:
15. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak on nejde ani do té vody :grinning: Ale tedka je větší a rozumější, tak si snad ve vodě postačí sám :slight_smile:Akorát, jak se mu bude chtít čůrat budu ho muset hlídat a chodit sním, on by byl schopný se vyčůrat nad bazénem, lajdák.
No udělali bychom i nějaký srazík a děti by si vyblbli :slight_smile:
15. čer 2009 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já nemusím pracovat , ale chci......vypnout a malá ať si zvyká na okolí, je adaptovaná a nebojí se :wink: žádné klíště co se schovává a rozbrečí se při pohledu cizího člověka
15. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bude super! Určo se domluvíme. Malého mi dělá taky problém v bazéně uhlídat na čůrání. Kolikrát už to pustil do vody :angry:
15. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé holky víte kolik detí to před Vám i pustí do vody.. to jako nejde ani uhlídat.. :grinning:
15. čer 2009 v 19:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejde, protože v té vodě je to nutí a ani neví jak. Já to až tak neřeším, voda tam pořád přitíká a odtíka a dělají to všechny děti.
15. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgi jak ona se tam vytahovala co všechno umí a co všechno dělá a že do ní rýpu a co jsem dokázala já a ták. Tak mi připadá blbé tady psát něco o tom co jsme dokázali, nic to nebylo proti Tobě jako :slight_smile:
Taky nemám ráda, když se někdo vytahuje, jako jo, ale s mírou, ale né tak jako já jsem něco a ty nic :confounded:
Ještě jak to napsala, to mě dokáže zvednout ze židle :grinning:
Ale netřeba si kazit kvůli tomu večer :wink:
15. čer 2009 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak jsem to pochňápala dobře.. takže jsem ti odpověděla tak akorát.. stále dokazuji, zlepšuji se, a vyvíjím.. takže tak :grinning: :grinning: jo a taky chybuji .. a pletu se...
15. čer 2009 v 19:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, vidím to taky tak :slight_smile:
Já to myslela jako tak, že on je chopný si z té vody vylézt a čůrat z ostrůvku do ní :grinning:
15. čer 2009 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgi, jj :wink:
15. čer 2009 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj. Tak už jsme doma a ve Vítkovicích buří :angry: jak hrom.

Holky nechte Honeynku být přece jí nechceme vypudit z diskuse ne? Prostě je to její názor já sní taky nesouhlasím ale každého věc má prostě jiný názor na svět možná je to tím mládím nebo taky finanční strankou. Já bych prostě do tak drahé školky nemohla dítě dát. To byl muj plat než jsem šla na mateřskou :sweat_smile:
Přetočte list a jedem dál.

Jinak vás zdravím děvčatka Jířko a Lucí :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet ahoj, jj máš pravdu :wink:
A u Vás buří? Nestraš, tak to abychom šli už se psíkem ven, bydlíme kousek tak to dojde za chvíli i sem :angry:
15. čer 2009 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanetko souhlasím já ji vypudit nechci.. jen jsem se jako přichomejtla.. a tedka uz mizím.. zase na vás kuknu..

jo honey.. už te nechám být..já jako nerada se hádám ale taky me to docela zvedalo ze zidle..holt i takové názory jsou mezi námi.. Přesouvám se.. páá drahoušové..
Jinak ahojky Zanetko.... :wink:
15. čer 2009 v 19:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zase přijd, né že utečeš na dlouho :wink:
15. čer 2009 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš že uteče na dlouho :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvídíme já radis kontakt life :grinning:
15. čer 2009 v 19:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož :grinning:
Jdeme se psíkem, než nás chytne déšt nebo ta buřa :sweat_smile:
15. čer 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aspoň se bude dobře spinkat. Jen doufám že to nevzbudí malého strašně se bojí :frowning2:
15. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady se kecalo a já tu zas nebyla :angry: no jako na to snp jsme byli taky jen párkrát taky mi vadí že je to malé no a víc že je tam moc černo :slight_smile: a tím že je to malé tak je to moc poznat :grinning: venku je dusno až hnus to bude slejvák mohlo by až v noci mám ráda když usínám u bouřky :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo mě se taky u bouřky dobře usíná.
15. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak nám denska neška elektřina, tak jsem se sem dostala až teď.
Musím říct že jsem neměla sílu celé to dočíst, ale můj osobní názor na angličtinu ve školce je takový, že ty děti se opravdu nenaučí základy ve školce. Je to zcela zbytečná věc.
Hony: Mě amka musela dát do jeslí a nikdy jsem si nemyslela, že mě o něco ochudila a ona taky ne. Jsem učitelka a tak můj názor na to kdy dát dítě do MŠ je jasný a to již ve 3 letech. Děti co jsou do MŠ až v pozdějším věku, tak je pak poznat, že jim to chybí a mnohdy nemají takové znalosti jaké by měly mítv tom věku.
Já si nemyslím že MŠ je zařízení které by dětem škodilo. Měly jsme i děti, které neměly ještě 3 roky. Naše Eli taky nebude mít ještě 3 roky a půjde do školky. A já si taky nepořizovala dítě aby se o něj staral někdo jiný, ale opravdu to nezmění můj názor že do školky by děti měly nastoupit ve 3 letech.
15. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak elektřina? Zítra nejde zase zanetce82 tak jí tady neuvidíme. Bez elktriky je to strašné co? Jednou nešla taky kámošce a málem se zbláznila tak se rozhodla že aspoň pořádně uklidí. A jako první vzala vysavač :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek jsem se pobavila to já bych uro taky vzala prvni vysavač :grinning: babičce i kámošovi dnes taky na ulici nešla elektřina teda co já bych dělala?jak bych malé udělal jídlo?my nemáme plyn :confused:
15. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek: no zítra asi taky nepůjde, tak se budu moct aspoň učit. Jo to jak nám jednou nešla elektřinam tak jsem si říkala fajn udělám eli oběd. Já ji uvařila zeleninu, pak tam dala rýži a vytáhla jsem ponorný mixér že to namixuju. Zapojila ho do zásuvky a zmáčkla čudlík a vono nic a pak mi došlo že nejde elktřina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo je to sranda jak pak zjistíš že je elektrika tak důležitá :grinning:
15. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek