• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no to teda jo. :grinning:
15. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se zítra zblázním....od půl 8 do půl 3 nepujde elektrika. No děs hlavně malý je zavislák na pohadky (jako kulisa) mu to běží pořád. Počítač a hlavně mi nepoteče teplá voda :angry: mame kotel plynový ale je napojen na elektriku. Myslím že je tam elektrická jiskra či-co
A opět nepujde ve čtvrtek a pak 22,24,26 a pak nějak 3 a 5 a 7 no děs. mění nám tady na barakách uplně novou elektriku a mění ty hlavní kable :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
15. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany. tak u nás taky mění kable a my to máme napsáno že to nepůjde od 7.30 - 16.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale dneska to zapli už o půl čtvrté
15. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda tady se to trochu hádalo a nechce se mi to číst celé protože jste ženské ukecané a než to přečtu tak vy zas popíšete 1000 stránek
leninnek my jsme si na to zvykly,že manža je doma málo holt to tak musí být já bych totiž nechtěla bydlet ve státním bytě a on taky ne navíc tu práci chtěl dělat snad už od školky a jsme si pak vzácnější,kdyby tu byl každý den tak už ho zavraždím :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji tak to ti opravdu rozumím :grinning:
15. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda toliko dní bez elektřiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: majo jako jasně je to o zvyku taky bych asi zvykla kdyby mi nic jiného nezbylo ale nedovedu si to prostě tak nějak představit :frowning2:
15. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se omlouvám,ale už jsem trochu averzní na to jak mě pořád někdo lituje že nemám manžela doma my oba jsme si vědomy toho,že Máří nemůže vydět tak jak by si představoval,ale bohužel dneska když chcete něco mít a nejste ředitel tak se makat musí.Já to poslouchám pořád jak mě někdo nepřímo odsuzuje jako bych byla nenažraná. :frowning2:
15. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A navíc ženy kdyby byl doma tak už by pi...že sedím u počítače tak si toho važte že tu není :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ne majo já jsem to jako nemyslela útočně :wink: jako kdybysme neměli dostatek peněz tak taky bch se musela hold smířit to je jasné nechtěla jsem se nikoho dotknout :slight_smile:
15. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéva ale tak s tíím pi....jsme na tom stejně už zas do mě hučí jestli bych neráčila na chvíli pustit ale když on mi od včera kun nešel tak mám absták :grinning:
15. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víšmáme holt smůlu,že bydlel v bytě který nikdy zřejmě nepůjde do odkupu jinak bysme byly vysmátí a mohly bysme mít luxusně zařízený byt a jezdit i na dovču no ale nám se štěstí vyhýbá a musely jsme si koupit byt za hodně penízků,to tě nasere jak sou kolem tebe družstevní byty a jediný náš byl státní a prý i zůstane jako soc.bydlení tak jsme rychle utíkaly pryč a tady je to super je tu klid a čisto.Hodně lidí ze starého bytu utíkalo a raději kupovaly byty.
15. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo marie taky nemám chlapa pořád doma a fakt jsem si zvykla a vyhovuje nám to. Aspoň se pořád na sebe těšíme :grinning:
15. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no maji tak to věřím :slight_smile: ale tam kde si bydlela v tom baráku se ted odstěhovala kámoška akorát do sedmého tys bydlela výš že už si to nějak nepamatuju pamět moje děravá :grinning:
15. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata dneska jsem se dívala na parní čistič si chci koupit našla jsem v electroworldu za 899,- to je prý dobrá věc na okna na spáry v dlažbě tak nevím máte někdo zkušenost?Já se dívala na Clatronic
15. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jsem chtěla napsat hlava :grinning:
15. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji má to známa a je s tím moc spokojená mos si to chválila ale osobní zkušenost nemám
15. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo v 11p. ona se tam nastěhovala?Tak to si musí zvyknout bydlet se tam dá tam jsou krásné byty,ale ti lidi neberou ohledy a já to měla vysoko tady na Máří uvydím až bude starší a bude sama venku tam bych neměla šanci
tomi že jo my se taky těšíme pak se pohádáme a pak se zase milujem no a pak zase jede takže jsme v klidu :grinning: aspoň mám trochu volnost přes týden :grinning:
15. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vydíš musím přemluvit starouše,ale on to taky chtěl tak možná to koupí :grinning:
15. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo napsala si to přesně :grinning: Mě zrovna manžel včera odjel na měsíc, tak se budu fakt těšit.
15. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu tak to já ho teď neměla doma dva týdny,většinou je to týden ale může se stát,že bude i dýl.Aspoň se dostane do cizích zemí.
15. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No aspoň někdo že? To jen my cestujeme na písek :grinning:
15. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jdu spinkat jsem nějaká unavená. Pa pa zítra
15. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjo my se musíme spokojit s písečkem :grinning:
Jdu taky nějak mě bolí hlava tak dobrou ženy :grinning:
15. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc....a zítra toho moc nepopíšte :confounded: :wink:
15. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak dneska budeme vegetovat doma :frowning2:
16. čer 2009 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ,no nám to nevadí my budeme čekat až nám ppl doveze trojkolku pak ji maminka sestaví a pak budeme jezdit aspoň po chodbě,ale možná se to do odpoledne umoudří to počasí :wink:
16. čer 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No stejně je to divné počasí že? Na to že je už polovina června? Prý i prázdniny nemají být moc slunečné.
16. čer 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak nám zatím proud jde, tak ho dneska ai nevypnou. No ale stejně musím jít napsat ještě seminárky a učit se. Já sem zase nakouknu. Tak zatím pa :wink:
16. čer 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně to moc s učením nepřeháněj Zofi :grinning: Ať tě nebolí hlava :grinning:
16. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky no teda, člověk má chvilku víc práce a potom týden dočítá. parní čistič kámoška to chválí a druhá to vyhodila, tak asi záleží na tom jaký vezmeš. jinak k te školce: hony jestli chceš aby se malá učila jazyk co nejdřříve tak v mariánkách byl leták(na baráku) , že dělají kurzy už pro děti od jednoho roku. a co sem slyšela o těcch školkách, tak ano učí se tam třeba více než v těch kroužcích, ale více barev, zvířátek, ale mluvit plynule atd moc ne. a navíc, ty už chceš ted malé naložit na záda to, že příjde domů a bude se muset učit, nebude toho mít dost dalších xxx let. a co nám říkali i odborníci na pedagogiku, tak nejlépe se člověk učí a zvlášt dítě tam kde se tak mluví, když se to na ni valí ze všech stran, takže kdyby byl londýn tak dva dny třeba rozumět nebude, ale ona si poradí. a navíc jak tu někdo psal, založit firmu tady a stěhovat se do zahraničí?? a další věc: kdo co dokázal a jaký z toho má či nemá pocit je na daném člověku, max.jeho rodině. pro něj to může být nic a pro Tebe by to bylo hodně. jinak mě ještě napadlo, když příteli(nebo manželovi-ted nevím) tak moc doma pomáháš s firmou, kde bereš čas na malou, když se ji chceš tak věnovat. já třeba když pracuji, nebo dělám něco do školy tak s nikuš si hrají ostatní. takže moc času na ni v tu chvíli opravdu nemám.a možná ty peníze co dáš za školku bys ji mohla dát na nějaké spoření, nebo at chodí do kroužku, at rozvíjí logiku apod. na angličtinu bude mít času dost. ještě jeden nápad: známá má 2,5letou holčičku a učí ji anglicky tak, že 2x za týden hrají anglické pexeso, nebo si "čtou" aj pohádky atd. hledají lístečky po bytě-na každém je barva a když ho najdou tak musí říct jaká a vždycky pár přidá.a s tím aby uměla mluvit neplaší, nejdřív.stejnak ta zásoba a pak možná první pokusy.
16. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek