• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
fuj...až mě bolíruka:slight_smile: jinak žofi ty si dálkově a to vás tak dusí seminárkama? my letos měli jednu ato ještě skupinové. jinak holky, uvažujeme nad sedačkou do auta-už z ní lezem a nelíbí se nám dlouho polehávat, jaké máte vy a jsou dobré. leni, ta tvoje polohovací v pohodě?? jinak u nás asi nic nového, odpadla nám kosmetička na svatbu a to dneska měla být zkouška. :frowning2: :frowning2: objednala sem niky narozeninové dorty, krtka a medvídka-strašně krásné, tak kdyby někdo chtěl-pošlu kontakt:slight_smile: nejdete někdo na bazen-my tento nejpozději přístí týden, se těším jak ..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Denber! To je dost že se taky ukážeš :grinning: My teď hodně jezdíme na bazén do Bohumína je to tam fakt super.
16. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek Martin tam byl teď v neděly s Máří říkal,že super,no ale já bych sní taky šla ovšem moje debilní komplexy mi to nějak nechcou dovolit když si uvědomím jak tam bude nějaká 60kg holka a já tak fůůůj,no asi jsem mačo :slight_smile:
16. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgine - ja vim moc dobre co je pro me prioritni a co ne... :slight_smile: a taky vim moc dobre, ze tady nehodlam diskutovat s nekym, kdo zkritizuje kazde slovo, ktere napisu, a pritom o me nevi ani tuk... :wink:
Kazdy ma svuj zpusob zivota a svoje predstavy o nem a ty moje nemusi byt spatne jen proto, ze neodpovidaji tem tvym a naopak...
Chces mit dite v klasicke skolce?Mej si, ja si dam to sve do anglicke...nikdo te do ni nenuti...ber to tak, aspon bude o jedno volne misto vic v tech statnich...
Chces ho tam dat ve 3...dej si...ja si tam dam to sve az v 5-ti... :sunglasses:

A to, ze se tady povysuju atd...si trochu prehnala...ja jsem chtela jen tady monice vysvetlit, ze rozhodne nehodlam sedet po materske doma za 3 tis. mesicne a nechat se zivit pritelem...a co se tyce lidi, kteri neco dokazali tak takovych si opravdu vazim a mam pred nimi respekt, ale kdyz se tu do me zacne navazet holka o rok starsi nez ja, tak me to popravde docela dost mrzi...protoze nema ani paru kolik nas co stoji usili... :frowning2:
Mas zase co zkritizovat...poslus si... :zipper_mouth:
16. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to se můžeš uklidnit. Kdyby si viděla mě tak by si se cítila jak tvigi :grinning: Komplexy mám taky ale co bych neudělala pro malého. Snažím se zdržovat jen ve vodě ať mě nikdo nevidí :grinning:
16. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: teda Den taky si se rozepsala :grinning: no jako člověku je líp a venku to stojí za houby :frowning2: ale třeba odpoledne bude líp dneska vařím moc dobrý obídek takový nedělní nové brambůrky řízeček a okurkový salátek mnam už se moc těším :slight_smile: Den tak my jsme s tou větší spokojení jezdíme autem hodně i dálky takže když malá usne můžu ji dát do lehu kámoška má třeba už uplně tu velkou kde ji pak zustane jen to sedátko ale nedá se polohovat což teda pro nás nic moc jelikož když jedem dloouho malá vždycky v autě usne :wink: no už jsem taky slyšela že léto nemá být nic moc :confounded:
16. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber - mala kouka taky na anglicke pohadky, veci v knizkach popisujeme anglicky...barvicky a zviratka uz ji docela jdou... :o)...snazime se, ale ve skolce prijde s tim jazykem vic do styku, kdyz tam mluvi ucitele vyhradne anglicky s temi detmi...
Na malou cas beru...pracuji a ucim se hlavne rano...kazdy den vstavam o pul 4 - ve 4, abych stihla do 7, nez se mala vzbudi udelat co potrebuji...a pak hodne udelam i pres poledni spanek,pokud teda spinka...ale je fakt, ze obcas musi pomoct i babicka, ale o to se snazim teda minimalne...no a pak kdyz sleduje pohadku, tak se da i neco stihnout...je toho dost, ale da se to zvladnout bez vetsich problemu, kdyz v tom mas system... :o)
16. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie83 - taky nechodim na bazen... :grinning:
16. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honey nehádej se furt já bych taky Máří dala do školky kde by ji učily Německy ,aby měla lepší základy tak maximálně ji pošlu na prázdniny ke švagrové :grinning: a ta se pak zblázní.Však to je tvoje věc,ale nemůžeš napsat takovou blbost,že sis neudělala dítě proto aby si ho ve třech šoupla do školky naše Máří jde taky do školky protože všechno hodně stojí a i když má Martin docela slušný plat tak je to pro nás málo a já musím do práce :wink:
tomasek tak to můžem jít spolu na bazén a můžem si dodávat sebedůvěru ala "Nahá si krásná" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi mi praskne mozek zase jsem včera uklízela do půlnoci a ještě to není celé musím umít jednu žaluzii kterou mi manža s taťkou zastříkaly od barvy páč ji nezakryly jak dělaly ložnicy :frowning2: doufám že to půjde dolů a nezničím ji.
16. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky mám nějaký ten komplex ale neřeším hold každý nemůže vypadat dobře a jak říká tomasek co neudělat pro malou :wink: chi a taky už se pak tak nějak zdržuju víc ve vodě :grinning: no honey už to nech plavat myslím že už se každý vyjádřil jak mohl a jak to cítil :wink: hold člověk se musí naučit povznést nad tím že každý člověk má jiný názor :wink:
16. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie83 - no jo, jenze ja do te prace nemusim...alespon fyzicky ne...mohu pracovat z domu, tak proc nevyuzit tu moznost, a byt doma s malou??? Navic, kdyz mi to tak naprosto vyhovuje...treba me bude potreba a budu muset nastoupit i fyzicky...ale zatim se to zvlada takto...
16. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vzdyt uz jsem to plavat nechala...uz se k tomu nehodlam dal vyjadrovat...
16. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No však ano já bych taky nešla kdybych nemusela a nechala si malou ještě rok,ale tys to napsala tak že to divně vyznělo víš. :wink: A ser už na to :grinning:
16. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majo a bud vklidu...ja mam 55 kilo a na bazen bych vzivote nevlezla...asi mam jeste komplexy z detsvi, kdy jsem patrila mezi ty buclatejsi deti a dodnes se na bazen proste nedotlacim... :grinning:
16. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: ani já ne taky už jsem tu svůj názor vyjádřila............copak máte dneska v plánu a co vařítě třeba bych se inspitrovala na zítřek :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle me to je hlavne o tom, jak se ktera zena citi...protoze mam treba 80-ti kilovou kamaradku, ktere nikdy nedelal problem nejaky bazen...a ja nebyla na bazenu, nejakych 5 let urcite...
16. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo dodáme si sebedůvěru majo! Tak se někdy domluvíme! Ale já půjdu v plavkách jo? :grinning: :grinning: Já mít honey 55 kilo tak chodím v plavkách i po ulici :grinning:
16. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska dělám zapékané těstoviny se špenátem a parmazánem. Jo a ještě mám od včerejška čočkovou.
16. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já chodím každý rok na koupaliště a s manželem mi to ani tak nepříjde že mám depky :grinning: No a s malým vůbec na to zase nemám čas :grinning:
16. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já mít 55kg tak chodím v plavkách i v zime :grinning: no jo kde jsou ty časy :unamused:
tomasek já raději půjdu taky v plavkách nebudu pokoušet štěstí :grinning:
leninnek já peču kuře :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninek - no v planu nevim...porad cekam, jestli vyleze oskar, nebo zacne prset...a jinak budu pect kure a s ryzi...nic vyjmecneho... :oD
16. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek06 - vidis?A ja ne...me dela problem i oblect si kratasy nebo sukni...dokud me k tomu pritel vylozene nedonuti...jsem divna... :oD...ja jen jsem chtela rict, ze do nezalezi na kilech, ale jak se clovek citi... :o)
16. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek06 - mnam...to muze byt solidni mnamka...miluju testoviny... :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
vydím že děláme stejné papu honey :grinning: no jo klasika není to náročné,že?Mě už nebaví vymýšlet :stuck_out_tongue_closed_eyes: pořád nějáké jídla když se zeptám Martina co chce když přijede tak mi řekne "mi je to jedno"za to bych vraždila :confounded:
16. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj...je to nejjednodussi...strcis do trouby obcas, na to mrknes, polijes a vklidku... :oD...to ja bych i vymyslela neco noveho, ale copak se to da s plnym mrazakem kurat??? :oD
16. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to fakt moc dobré. Manžel jednou uděl špagety se špenátem a prmazánem a já to zkusím dneska zapéct. Taky mám ráda těstoviny, ale bohužel i biftek :grinning:
16. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, hony s váhou sem na tom podobně, ale po tom co jsem malou celkem dost dlouho kojila- si o sobě zrovna dvakrát iluze nedělám, ael kupodivu se nám podařilo koupit plavky, ve kterých nevypadám jako strašidlo první třídy tak s nikuš půjdem. bude veselo, malou to myslím bude taky bavit a ikdyby se na mě někdo díval skz prsty, jeho věc. kvůli němu tam nejsem:slight_smile: nikuška má taky nádherné plavky-s jahůdkou(vím, nemusela by mít), tak toho využijem.:slight_smile:)))) já dneska asi nevařím nic. deme se švagrovou objednat oznámení tak si dám něco ve městě. holky nevím zda sem to psala: nutně potřebuji kontakt na dobrou kosmetičku, nemáte některá??
16. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek06 - teda, tak pak dej vedet jestli byly lepsi ty klasicke, nebo ty zapecene...taky bych to pak zkusila... :o) ...no ja mam rada vesmes vsechna jidla, ktera jsou nezdrava... :grinning: ...takze rizecek, smazeny syr, hranolky...testoviny - vyjmecne neco zdraveho...steaky...mnamiii...
16. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem byla u kosmetičky která mě malovala na svatbu a byla jsem moc spokojem¨ná. Je vedle restaurace Prima a jmenuje se to kosmetika Mareze. Vedle je hned kadeřnice a ta mě na svatbu i česala. Měla jsem to pod jednou střechou-
16. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek