• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
No u mě bohužel převažuje ta nezdravá strava :frowning2: Ale když ona je zrovna potvora tááááák dobrá.
16. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
honey když si to myslíš, tak si to mysli , je to tvoje věc, jen svými příspěvky působíš namyšleně a nadřazeně na to že ti je 20 a hádám, žes po škole hned otěhotněla a nemakala...holka chce to trochu nadhled, georgie opravdu má mnohem víc zkušeností a starrší je o víc než rok :sunglasses:
16. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber - je, tak to bude nikuska frajerka s jahudkovymi plavkami...no u nas byl na bazene parkrat tatka, ale mala pak mela vzdycky hrozne suchou pokozku... (ma ji sussi i normalne) ... taky bych potrebovala nejake plavky, ve kterych bych si pripadala nejak normalne... :oD ...s kosmetickou bych ti moc rada poradila,ale vubec zadnou neznam...ja si delam veskere kosmeticke veci sama... :confounded:
16. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky jsem na tom tak nějak podobně s tou stravou :grinning: tomasek sakra ty děláš chutě minule testoviny se šunkou a ted se špenátek už vím co zítra k obědu :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek - 21... :oD ... a nemluvila jsem o georgi, ale o monice...kolik je georgi netusim...a popravde ani me to nezajima...co se tyce toho ze hadas, ze jsem hned po skole otehotnela a nemakala, tak hadas spatne...protoze za 1. ja stale studuji, jak uz jsem psala...a za 2. makam taky porad jak uz jsi psala...ovsem kazda si predstavujeme pod pojmem makat neco jieho...pokud myslis fyzicky, tak to mas pravdu,to jsem opravdu nemakala a doufam pevne v to, ze nikdy ani nebudu...a co se tyče toho jestli jsem namyslena nebo ne, tak myslim ze jo... :wink: ...kazdy jsme nejaky...
16. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninek - premyslim nad tim stejnym... :oD...myslim, ze vim co bude zitra na obed... :oD
16. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
honey tak si to užij a doufám, že tě život vyfláká tak, že změníš své priority :wink:
16. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek - ja si to uzivam...jen se najdou lidi okolo co s tim maji problemy...a uprimne ty vis kulove o mem zivote, tak te poprosim abys me nepoucovala,ju? Dekuji...
16. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak mě se dnešní oběd na půl vyhnul brambory už mám naškrábané a řízky obalené mamka se činila :slight_smile: takže já už jen salát a pak to uvařit a usmažit ............ tož ale v noci se mi přidala pořádná rýma no a co víc opět mi kvete ksicht :angry: tož zbavím já se toho někdy???
16. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
honey poučování zní jinak...nemyslíš :grinning: , já ti jen přeju :grinning: to je rozdíl :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninek - hehe...rizky jsme meli predvcerem... :oD...akorat s kasi... :o)
Jinak co se tyce toho, ze ti kvete oblicej, tak to muze mit hrone moc pricin...nemas nejake chronicke onemocneni??? Nebo se ti to dela treba jen pri ryme apod...
16. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky si říkám že jsem neustále v pubertě :grinning: Mám ksicht osypaný skoro furt.
16. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek - to bylo celkove...jinak ja uz jsem si zvykla ze je dost lidi ,kteri prejou jen to "dobre"...
16. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek06 - zkousela si s tim jit ke kosmeticce, nebo dermatolozce???
16. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neboj honey ono to přijde :wink: holt seš namyšlená jak jsi sama písla, tak přece tě to nerozhází no ne?
16. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo už jsme se spolu radili. Doporučila mi užívat vitamínky. Je pravda že v těhotenství jsem brala ty těhotenské a pleť jsem měla jako miminko. Jenže já to pořád zapomínám brát apod. Proto nemůžu užívat ani antikoncepci :grinning:
16. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek - to ze jsem namyslena neznamena, ze jsem bez citu a pocitu...ale ono to nema cenu se tu s tebu o necem bavit...ja bych ti naopak prala aby si zazila alespon polovinu toho co ja...
16. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek06 - tak to mame stejny problem...jake vitaminky mas brat???
16. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
honey ne děkuji nechci-být namyšlená frfňa, podle mě , víš o životě hovno, ale co to už je na jinou diskuzi, tož zdar a sílu :grinning:
16. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek - o zivote mozna jo, ale o tom svem toho vim dost...mej se hezky...
16. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se obavam, ze dnes bude na rade domaci program...zacina tam byt tma jak v pytli...
16. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě se to dělám vždycky když to mám dostat nebo když jsem nemocná no a jinak zákaz právě tech kořeněných jídel čokolád atd. :grinning: což jaksi bez toho nějak hold nejde :grinning:
16. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo vypadá to venku strašidelně! Teď jsem rychle strhávala prádlo z balkonu. No nic jdu vařit. Pak napíšu jak to dopadlo. Honey nevím už jak se jmenovali :grinning: Brala jsem jen jedno balení a pak nic :sweat_smile:
16. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninek - hmmm... a zkousela si treba vitamin E???Jak si na tom s pitnym rezimem???a kosmeticke pripravky pouzivas nejake?
16. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Honey, k Tobě se už raději vyjadřovat nebudu ! :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, co to je za počasí? Pak se nedivím, že jsou děti nemocné, nachlazené :angry:
To už je děs fakt. Téda, když se bavíte o těch váhách, tak já mám 50kg, potřebovala bych přibrat tak 5kg, ale nestěžuju si. Snad něco zase pochytím v druhém těhotenství, ale k čemu mi to pak zase bude, když to po porodu půjde pryč? :unamused:
Máji stím bydlením Ti věřím, tam v tom paneláku bydlela kamarádka a utíkala taky pryč. Jinak tam je hezké bydlení až na sousedy :wink:
My se ted snažíme o státní, protože na stránkách ovajih, je vždycky u bytu napsáno, že je určen k prodeji :dizzy_face:
Tak snad doufám, že budem brzy někde bydlet a pořádně se zabydlíme :grinning:
Den vy máte vlastně před sebou svatbu, jéééé tak Ti to zááávidím :dizzy_face:
16. čer 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek06 - jeste zes mi to pripomnela...uz ho letim sundat taky...sakra...doufam, ze uz neprsi...
hodne dobre je celkove na plet a kuzi vitamin e...dela vylozene zazraky...
16. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše Máří má nové plavečky s motýlkem :slight_smile: musely jsme je jít richle koupit do tesca v neděly aby mohly jet na bazoš páč Máří říkala že nemá plavky už má malé no modelka :grinning: .Šoupnu fotky z bazénku ju :grinning:
16. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak těstovinky mám už v pekáčku a pak to jen šoupnu do trouby. Vypadá to fakt dobře! Jsem ty těstoviny smíchala s tím špenátem dala půlku do pekáčku na to ten sýr a zase těstoviny a zase sýr. Už se těším!Ještě mi zbyl ze včerejška šopáček, tak si dám k tomu. To počasí je děs a já musím odpo na poštu. Prodala jsem přes aukro zase nějaké věcičky tak musím poslat.
16. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my máme plavečky taky z Tesca, takové světle modré,kraťáskové a se žralokama.
16. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek06 - a jaky spenat si tam dala...klasicky mrazeny, nebo listky??
16. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek