• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
honey.. já nepodcenuji lidi ,kteří se snaží pracovat , budují a teprve se učí jak v životě se vším nakládat.. ale na druhou stranu je velmi nevhodné tady před náma na sebe nějak upozorňovat.. Nikdo nemá tyhle typy lidí rád.. Tohle je ale čistě otázka času kdy dojdeš k pokoře a řekneš si , že já vím tolik kolik chci a nikoho tím dráždit nebudu.. já to napsala možná tvrdě - to že bych tě šoupla do kapsy - už jenom tím že jsem někde jinde než-li ty.. Já ti to nezazlívám tím si prostě musí projít každý ale prosím nepovyšuj se.. CHce to trochu pokory, a méně sebevědomí.. Ale i tak nemusíš být zrovna špatná máma, nebo nijak špatný člověk - nicméně to že pro přítele děláš tohle a nebo to - je vlasntě součástí vztahu a společného života a to je vlastně naprosto přirozená součást všeho.. Já osobně to zase jako "makáním" nenazývám.. jsme spolu již 7 . rokem a zažili jsme si hodně, hodně mě to posunulo ale lepsí je nechat si to pro sebe... :wink:
16. čer 2009 v 10:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji, no se nediv vždyt Mařenka je už slečna, za chvíli si bude před zrcadlem vybírat věci, které si obleče na sebe, malá parádnice :slight_smile: A byla sis sednout už v té kavárně? :grinning: My se asi na ní nikdy nedomluvíme :grinning:
16. čer 2009 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
georgi..myslím že tady pokora nehrozí...holt někdo s porodem dítěte porodí i mozek
16. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni jo musíme se domluvit,ale na výken ať může manža hlídankovat.
Holky že se na to nevyserete to je furt dokola tak má takový nazor tak ji ho nechte já se třeba do práce těším mezi nějaké lidi s kterýma pokecám když sem furt sama :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Májo je, jířa reagovala na ni, já na jířu :wink:
16. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. čer 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo venku je pěkně hnusný vítr zatím to moc nevypadá že by bylo odpo líp :confounded: taky má malá plavky z tesca a taky s jahůdkou :wink: ale už nevím kdo to psal že má s jahůdkou :grinning:
16. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Májo ten aquapark v Bohumíně je kde? za nádrem jak je bruslák..tam na konci?????
počkej lucenku pošlu ti adresu
Maři ja už nekomentuju jenom jsem si odbyla reakci na poslední příspěvek mě adresovaný.. a už dost... :grinning:
16. čer 2009 v 10:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji určitě, mohli bychom i na vínko, tedka jsem nebyla ani nepamatuji a těším se až někam vypadnu, pořád dokola s malým doma, venku a odreagování žádné, do toho starosti, no tož , zajdem :grinning:
Mimochodem, drahoušek mi taky asi odjede za prací do Čech :angry: Tak Máji, pak budem spolu činit, chlapy nebudem mít doma :grinning: Né si dělám srandu, jé vlsatně i Tomasek k nám patří :wink:
16. čer 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Moni to je jasné zajdem na vínko bude fajn.
16. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj dík už kukám, kravaře maj taky super aquáč, ale otvíračku na pytel.....
16. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi a dala/poslala bys mi na ně kontakt?? luci, Tebe třeba maloval kdo?
16. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ja nejak neupozornovala...jen jsem napsala, ze chci dat dceru do anglicke skolky a najednou jsem byla spatna, protoze si dovolim dat 10 000 mesicne do skolky...tak kazdy k tomu mame jiny postoj...ale proc by to mela byt zhovadilost a nevim co vsechno...
a to co jsem tu psala o sobe a mem pritelovi tak to nebylo mysleno jako ja delam vsechno, vy nedelate nic,nebo proto abych nedej boze ukazovala co mame a nemame, ale bylo to ciste proto, ze se me dost dotklo, kdyz nekdo kdo nema ani poneti o nasem zpusobu zivota...o nasem zivote vubec rekne, ze chci sedet doma za 3 tisice a byt zavisla na chlapovi...tak to totiz vubec neni a ten kdo to nevi, at radsi mlci, nebo at neplaca blbosti...
Kazdy ma na praci a praci jiny nazor, ja osobne bych nikdy v zivote treba manualne pracovat nechtela...nasi makaji cely zivot a nemaji vubec nic...tatka nebyl vzivote na dovolene a mamka naposledy v 17-ti letech...tak to promin, ale to zrovna neni muj zivotni cil...to radsi budu namyslena, bez pokory, povysena a nevim jaka jeste...ale budu si zit tak, jak sama uznam za vhodne a budu zit stastnym zivotem...
16. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek . pokud si mela namysli me, tak te musim opet zlamat, protoze ja nerodila... :wink:
16. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No do toho Bohumína se chystáme už dlouho, ale musíme se tam jít už konečně podívat, pořád slýchávám chvály, tak musíme zajet. Dělala tam minulý rok sestra tatkové přítelkyně plavčici, tak nevím jestli tam ještě dělá.
Ale na nějaký bazén se těším, hned vyrazíme jak se uzdravíme :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to dělala honey z mraženého špenátu. Ale záleží na tobě z čeho to uděláš. Patřím k vám holky bez chlapa :grinning:

Lucenek je to za nádražím u zimního stadionu. Jukni kdyžtak na virtuální kamery.http://www.virtualtravel.cz/aquacentrum-bohumin.html
16. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přes ty kamery sleduju celou ČR je to super
16. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu vysávat tak ne že příjdu a padesát stránek popsaných mě to nebaví číst a pak nevím co a jak :grinning:
Honey, měla by ses už trošku vzapamatovat, já jsem psala, že si nemůžu nebo nemůžem doma dovolit sedět na řiti za 3000 od pracáku, tak jdem hold pracovat nebyla žádná zmínka o Tobě, tak přestan být laskavě vztahovačná a už se vzpamatuj!
16. čer 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek06 - oki...no pro me je taky lehci tam soupnout mrazeny, ktery mam doma, nez jit do obchodu pro listky...
No přesně tak :grinning: Navíc mě ty lístky nějak moc nechutnají :sweat_smile:
16. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
honey i takoví lidé jsou mezi náma.. Já ti ač se to nezdá přeji ať nikdy manuálně nemusíš pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a užiješ si života dokaď můžeš.. Já nejsem škodolibá ale nemám ráda to o čem sem už psala.. je to vlastně jenom můj názor a ostatní se sním nemusí sžít.. Nechtěla jsem tě kritizovat ale na druhou strnau mám taky hrdost takze jsem to napsala tak jak jsem to napsala.. tak se drž.. tím pro mě tohle "diskutování" končí doufám že i pro tebe.. čauky :wink:
16. čer 2009 v 10:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji přijd i tady, malý tu rozdrobil buchtu a nechce se mi ted nic dělat :grinning:
16. čer 2009 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgine - cauky.. :wink:
16. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek06 - tak to netusim protoze ja je myslim jeste ani nejedla...nebo o tom aspon nevim...:oD
16. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni to víš že jooooo,já jsem včera uklízela do půlnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
manža si vzal sebou kartu dobré že budu celý týden bez peněz,ještě že mám něco v mražáku jinak bych ho udusila.No nebo pak je tu mamka :grinning:
16. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pane bože zklidni hormon už, už jsi fakt trapná
tomasek díky já tamkdysi krasobruslila a jezdila na treningy to ještě bylo otevřené...tak bych si mohla osvěžit pamět
16. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek