• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Jo já to jedla na Pizze a je to taková tráva :sweat_smile: i to tak chutná, takové bez chuti.
16. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomasek v tom Bohumíně to vypadá dobře :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fůůj to by chutnalo Martinovy to vaše jídlo,ale já špenát nee.Jemu chutná prý proto že je tak pěkně zelený no není mačo :grinning:
16. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám sice kartu majo doma ale je už prázdná :grinning: Nějak jsem moc nakupovala na aukru a zmizlo to :grinning: Ještě že už příjde mateřská.
16. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
trávaa :grinning:
16. čer 2009 v 10:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé holky sem netušila že jde nerodit a mít dítě...to jsou mi novinky :astonished: :astonished: :astonished:
16. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem na barvičky na talíři a nemám ráda sladké omáčky na maso jinak sním všechno..
16. čer 2009 v 10:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
špenát miluju :dizzy_face:
16. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi na císařovnu :grinning: každý tomu říká jinak :grinning:
16. čer 2009 v 10:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji, tak to máš supér, to se má Martas dobře :grinning:
Špenát moc nemusím, ale moji chlapy ho milují :grinning:
16. čer 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tráva :grinning: Žvýkáš listy jak nějaký králík :grinning: Jo v tom Bohumíně je to fakt super. Škoda že je to takové malinké. My tam chodíme zásadně přes týden a většinou dopoledne nebo brzo odpo. Je tam i otevřený venkovní bazén až do -6 je vyhřívaný a vplaveš tam zevnitř. Jsou tam různé bublinky a kravinky.
16. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek06 - ok, dam tam radsi ten mrazeny...podle tveho popisu ty listky nebudou zadna delikatesa...:oD
16. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jiřo aj tak je to porod, přirozený ři operační, řece nejdeš na operaci ale rodit :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgine - no presne tak...cisarem... :wink: ...ja nemuzu rodit normalne a nikdy ani nebudu moct... :frowning2:
16. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tomasek někdy dopoledne bysme tam jely s Máří sváma :wink:
16. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Máji, stím uklízenm to mi povídej, už si někdy připadám jak magor a když uklidím po několikáté za den tak už si u toho nadávám, že si připadám jak služka :grinning: Furt dokola
16. čer 2009 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám ty lístěčky (trávu) ráda na těstoviny.. a tak aby se to nějak zakomponovalo ale když mám chuť na pravý špenát tak jedině zmražený :grinning:
16. čer 2009 v 10:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek hm... to zní dobře. Už tam fakt musíme zajet, malý se těší jak blázen, ale jsme ted nachlazení :confounded:
16. čer 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako dochutit špenát je taky umění aby byl fakt good jinak velice dorbý je bonduell špenát je v takových šišánkách zamražený a ochucený ale chce to ještě česněk žloutek :wink:
16. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nejradši dochucuju špenát špekem :grinning:
16. čer 2009 v 10:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jižo jo???neke to slyším poprvé :astonished:
16. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek - no nevim, ale ja si i podle te jizvy jsem docela jista ze jsem na operaci byla...uz jen proto ze porod stoji jistou namahu a ja si jen zdrimla...to podle me porod neni...ale jak jsem psala sto lidi sto nazoru...
tak to unás vaří špenát Martin to je asi jediné jídlo co udělá,já to nemusím tak to ani nevařím,ale když to udělá tak to sním no co už že :rolling_eyes:
Denber:Co se týče kosmetiky,tak zkus tu Bosorku,máme stejný termín svatby,a já to na toho 29.8 odřekla,přijede za tebou i domů,a myslím,že i češe....
Jinak,co se týče kil,tak ty už newřeším,jelikož to nemá cenu,mám totiž strašně ráda jídlo,a odpírat si něco,jen abych zhubla a už vůbec né pro chlapa hihihihih....
Já mám v ledničce fazolačku,od tchýně,tak tu dám hihihihi,to zas budou manévry :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak malá má z bazému strach,jsme ji nafoukli ten malý a za boha tam nesmočila pajtku,a velkému se na zahradě vyhýbá jak čert kříži,a přitom se narozena ve znamení ryby,z vany ji ale nemůžu dostat,tak nevím....
V pátek jdu sní na nefrologii,tak doufám,že to má dobré jinak mě jebne....
16. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji fakt? Já mám někdy klid. Protože je někdy den kdy má Lukáš náladu na vaření a vaří, uvaří snad všechno :sweat_smile:
A troufám si říct, že je v tom lepší jak já :grinning: Ale špenát nejím, toho vařím já, ale nejím :sweat_smile:
16. čer 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
honey dovol abych tě jako proefesionál ujistila, že to porod je :grinning:
16. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo někdy se domluvíme Maji! Akorát teď je malý taky nachlazený.
16. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jarus malý měl taky období kolem roka, že nechtěl do vody.
Si pamatuju jak jsme byli na vřesce, že ho jenom trochu ovlažíme a sotva jsme mu namočili nohy tak řval jak kdybychom ho měli zabíjet. Pak jsme se báli, že to potrvá, ale po nějakém čase se otrkal a bylo to v poho.Tedka vodu miluje a je obtížné ho z ní vytáhnout :grinning:
16. čer 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek - jo dite se urcite narodi mno...ale jinak myslim ze mi i primar rikal neco v tom smyslu ze je to operace jako kazda jina...i se vsemi riziky atd...
16. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber:Ještě k těm autosedačkám,my jsme malé koupili až jak měla 1.rok tu větší,a jde dát i na ležení,když jedeš někam daleko...koupili jsme ji v Chiku ve Futuru,ale v Schopingu mají mega Chiko
16. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek