Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
georgine
16. čer 2009
no já dělám cibuli na špeku a pak na to fláknu špenát a trochu dohustáím, vajíčko nedávám a pak dochtím jo a česnek tam taky dávám... 😉
honey.nka
16. čer 2009
georgine - jo, cesnek je dulezity...mnam...
georgine
16. čer 2009
ješte v Sambaby se dobře nakupuje.. je to v OC Karolína - bývalý ÚAN
honey.nka
16. čer 2009
jinak sambaby je i v prioru v centru, ale tam mi prijde ze tam nic moc nemaji...ale myslim ze si nejlepe vyberes v tom shopinu...chce to pochodit a uvidis...
leninnek
16. čer 2009
teda holky odešla jsem na 184 straně příjdu a dvě stránky popsané =-) toho nakecáte jsem to dočetla a už nějak nevím na co jsem chtěla reagovat 😃 asi na tu trávu taky mám radši mražený nežli čerstvý......do sambaby taky jezdíme nakupovat
lucenekautor
16. čer 2009
se dneska fakt bavím 😃 😃 😃
leninnek
16. čer 2009
jako já tady příjdu a tady zas ani noha jako za chvíli jdu smažit ne že příjdu a zas dvě stránky popsané ]-(
m.o.n.i.k.a
16. čer 2009
Já taky 😃
Leni, tedka už se vaří, a my máme dneska lehčí oběd, pangase s bramborem, tak to je hned udělané, malý je ted naštěstí v klidu kouká na pohádky, tak nepotřebuje pozornost a za chvíli by se měl vrátit mužíček domů, tak mě čeká uklid a jak malý pojí, půjde spát a těším se na kafíčku v klidu 🙂
marie83
16. čer 2009
my už máme kuře Máří už něco snědla tak ji jdu dát spát tak zatím suč 😃
tomasek06
16. čer 2009
No tak já už jsem po obědě a bylo to fakt dobré. Za chvíli půjde malý spinkat a já půjdu asi s ním 😃
m.o.n.i.k.a
16. čer 2009
Kuřátko, mnááám 😃
Máji oblíká se Ti malá sama?
m.o.n.i.k.a
16. čer 2009
tomasek, se máš. Já bych taky, ale pak jak se vzbudím jsem jak pytlem praštěná a nic se mi nechce. Ale šla bych taky. 🙂
georgine
16. čer 2009
nu vidím že právě začíná odpolední siestička.. někteří spí a já právě ožívám.. hurá je od maldocha chvíly klid a můžu se vrhnout na něco jiného 😉
honey.nka
16. čer 2009
tomasek06 - oki, tak ja to zitra asi taky testnu...
honey.nka
16. čer 2009
georgine - kez by...hned bych si dala sloficka... 🙂
tomasek06
16. čer 2009
Mě se malý jen svlíká sám a obleče si tak akorát ponožky 😃
marie83
16. čer 2009
Moni hlavně vyslíká a oblíká si jen to co chce ona,ale jak jo umí se obléct.Ale když chci aby si oblékla něco co já chci tak dělá caviky a jako že neumí,ale třikrát deně vymění sukni,triko,ponožky,kalhotky 😃
honey.nka
16. čer 2009
tomasek06 - to mas odbry, me se mala prevlika nekolikrat za den...az si rikam, jestli se to nenaucila nejak brzo...:oD...jinak jsem samo rada, ze uz se umi oblect...jen u bot se ji obcas stane, ze si je oblece naopak...a tkanicky neumime, ale to jsme vyresili u vetsiny bot suchym zipem...tkanickove ma jen dvoje...
honey.nka
16. čer 2009
marie83 - to je presne to o em mluvim... 😃
georgine
16. čer 2009
no hygiena musí být Maji... 😃 u nás už je to bez problémů oblíkáme aji svlíkáme.. ve 3 letech už to taky uměl jenom se mu nechtělo 😉
tomasek06
16. čer 2009
No já mám pohodlného chlapa 😃 Ale když se polije nebo zašpiní tak hned utíká do skříně 😃
georgine
16. čer 2009
chlapi jsou pohodlní všuchni ..tomasku
jo a Kubik se nám svlíká zatímjenom z ponožek a z čepice.. ale on má čas.... 😉
georgine
16. čer 2009
no nic jdu.. zatím páá budu u počítače ale musím se donutit ho nezapínat.. tak páčes 😉
tomasek06
16. čer 2009
Pa pa já jdu taky na kutě! |-|
m.o.n.i.k.a
16. čer 2009
tomasek,máji tak malý se svlíká pořád, pak že mu mám něco dát tak mu dám a třeba kratasy si oblíká tak, že tam strčí obě nohy 😃 Pak se začne nervovat, že jsou blbé kratasy a že to nemusí, vzteká se, takže to bude sním těžké 😃
m.o.n.i.k.a
16. čer 2009
že to neumí teda 😃
tomasek páá
tomasek06
16. čer 2009
Jo jo malý si taky trenky oblíká a do jedné nohavice si strčí obě nohy a pak chodí jak mravenec a směje se. Jdu už pa pa
marie83
16. čer 2009
to dělá i Máří a má stoho srandu 🙂
georgi ona se nepřevlíká proto že by se zašpinila ,ale proto že ji to nebaví být celý den v jednom potřebuje změnu je jako modelka na mole já jsem sní na nervy 😃
honey.nka
16. čer 2009
marie83 - bud vklidu u nas je to to stejny... 😃
m.o.n.i.k.a
16. čer 2009
Máji i od kamarádky malá, ta je šikovná tak se snad už v roce a půl oblíkala denně sama a kámoška sní byla vždycky na nervy, že jí prošmejdila skřín a musela věci ukládat několikrát denně 😃
Jinak malý je strašný nervák u toho oblíkání něco mu nejde střelím stím a je nasraný 😃

Začni psát odpověď...

Odešli