• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no já dělám cibuli na špeku a pak na to fláknu špenát a trochu dohustáím, vajíčko nedávám a pak dochtím jo a česnek tam taky dávám... :wink:
16. čer 2009 v 11:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgine - jo, cesnek je dulezity...mnam...
16. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ješte v Sambaby se dobře nakupuje.. je to v OC Karolína - bývalý ÚAN
16. čer 2009 v 11:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak sambaby je i v prioru v centru, ale tam mi prijde ze tam nic moc nemaji...ale myslim ze si nejlepe vyberes v tom shopinu...chce to pochodit a uvidis...
16. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky odešla jsem na 184 straně příjdu a dvě stránky popsané :confused: toho nakecáte jsem to dočetla a už nějak nevím na co jsem chtěla reagovat :grinning: asi na tu trávu taky mám radši mražený nežli čerstvý......do sambaby taky jezdíme nakupovat
16. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se dneska fakt bavím :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako já tady příjdu a tady zas ani noha jako za chvíli jdu smažit ne že příjdu a zas dvě stránky popsané :angry:
16. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky :grinning:
Leni, tedka už se vaří, a my máme dneska lehčí oběd, pangase s bramborem, tak to je hned udělané, malý je ted naštěstí v klidu kouká na pohádky, tak nepotřebuje pozornost a za chvíli by se měl vrátit mužíček domů, tak mě čeká uklid a jak malý pojí, půjde spát a těším se na kafíčku v klidu :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už máme kuře Máří už něco snědla tak ji jdu dát spát tak zatím suč :grinning:
16. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já už jsem po obědě a bylo to fakt dobré. Za chvíli půjde malý spinkat a já půjdu asi s ním :grinning:
16. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuřátko, mnááám :grinning:
Máji oblíká se Ti malá sama?
16. čer 2009 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek, se máš. Já bych taky, ale pak jak se vzbudím jsem jak pytlem praštěná a nic se mi nechce. Ale šla bych taky. :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nu vidím že právě začíná odpolední siestička.. někteří spí a já právě ožívám.. hurá je od maldocha chvíly klid a můžu se vrhnout na něco jiného :wink:
16. čer 2009 v 11:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek06 - oki, tak ja to zitra asi taky testnu...
16. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgine - kez by...hned bych si dala sloficka... :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se malý jen svlíká sám a obleče si tak akorát ponožky :grinning:
16. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni hlavně vyslíká a oblíká si jen to co chce ona,ale jak jo umí se obléct.Ale když chci aby si oblékla něco co já chci tak dělá caviky a jako že neumí,ale třikrát deně vymění sukni,triko,ponožky,kalhotky :grinning:
16. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek06 - to mas odbry, me se mala prevlika nekolikrat za den...az si rikam, jestli se to nenaucila nejak brzo...:oD...jinak jsem samo rada, ze uz se umi oblect...jen u bot se ji obcas stane, ze si je oblece naopak...a tkanicky neumime, ale to jsme vyresili u vetsiny bot suchym zipem...tkanickove ma jen dvoje...
16. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie83 - to je presne to o em mluvim... :grinning:
16. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hygiena musí být Maji... :grinning: u nás už je to bez problémů oblíkáme aji svlíkáme.. ve 3 letech už to taky uměl jenom se mu nechtělo :wink:
16. čer 2009 v 11:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám pohodlného chlapa :grinning: Ale když se polije nebo zašpiní tak hned utíká do skříně :grinning:
16. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlapi jsou pohodlní všuchni ..tomasku
jo a Kubik se nám svlíká zatímjenom z ponožek a z čepice.. ale on má čas.... :wink:
16. čer 2009 v 11:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu.. zatím páá budu u počítače ale musím se donutit ho nezapínat.. tak páčes :wink:
16. čer 2009 v 11:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa pa já jdu taky na kutě! :pensive:
16. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek,máji tak malý se svlíká pořád, pak že mu mám něco dát tak mu dám a třeba kratasy si oblíká tak, že tam strčí obě nohy :grinning: Pak se začne nervovat, že jsou blbé kratasy a že to nemusí, vzteká se, takže to bude sním těžké :grinning:
16. čer 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
že to neumí teda :grinning:
tomasek páá
16. čer 2009 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo malý si taky trenky oblíká a do jedné nohavice si strčí obě nohy a pak chodí jak mravenec a směje se. Jdu už pa pa
16. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to dělá i Máří a má stoho srandu :slight_smile:
georgi ona se nepřevlíká proto že by se zašpinila ,ale proto že ji to nebaví být celý den v jednom potřebuje změnu je jako modelka na mole já jsem sní na nervy :grinning:
16. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie83 - bud vklidu u nas je to to stejny... :grinning:
16. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji i od kamarádky malá, ta je šikovná tak se snad už v roce a půl oblíkala denně sama a kámoška sní byla vždycky na nervy, že jí prošmejdila skřín a musela věci ukládat několikrát denně :grinning:
Jinak malý je strašný nervák u toho oblíkání něco mu nejde střelím stím a je nasraný :grinning:
16. čer 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek