• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ted jsem našla Lewisovy-našemu pejsanovy klíště na hlavě :frowning2:
Je to děs, už po třetí. Musím ho nechat ostříhat a nakapat mu kapky na srst proti klíštatům. :angry:
Tak počkám na drahou půlku až mu to zase sundá.
16. čer 2009 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki holky, tak jsem si mylslea že něco udělám a udělala jsem prd.
den mám dálkové ale seminárek máme hafo. Jinak já měla líčení přes kamarádku, které dělá Mary Kay, ale už se mi dlouho neozvala tak nevím co s ní je.
Já mám dneska v plánu si jet koupit kolo ať můžeme vyjet na kole i s eli :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a s tím bazéném si vůbec nedělám hlavu. Já sice nemám 55 kilo, ale vubec se nad tím nepozastavuju, prostě mám takovou postavu jakou mám a to nezměním :wink: :grinning:
16. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni tak já taky musím milionkrát uložit věcy v šuplíkách to je prostě děs :grinning:
Já bych si taky nechtěla dělat hlavu manža je země na nervy,ale když mě se zdá že na mě každý čumí :confounded: i když to třeba není pravda,protože co by na mě vyděly :grinning: .Ale jít na bazoš s manžou to je ještě hrší on je atletické postavy až bych řekla takový můj suchárek a já takový tukan :grinning: páreček jak blázen,teď jsem řešila s kamoškou jak v pubertě jsme říkaly jak může být tak pěkný kluk s takovou holkou a teď když jsme matrony tak už víme proč můžou snáma být :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie83 - jo z tech supliku by me taky slak trefil...ona si totiz nemuze vzit na sebe neco co vytahne z toho supliku...ona to musi vsechno vytahat a pak se rozhoduje co si oblece frajerka a pak ten zbytek akorat nahaze zpatky a ja pak jdu otevru suplik a malem me slak trefi...
16. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji to si dobře napsala taky jsme si to s kámoškama vždycky říkaly :grinning: :grinning: :grinning: no a ted už se tak nesměju, my jsme po obídku a asi půjdem chrupkat malá je pěkně protivná mám pocit že na ni leze něco dalšího :frowning2:
16. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenninek - my to rikaly taky... :oD
16. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji, jj je to děs. :grinning: Malý mi tohle nedělá,a el dělá zase jiná lumpárny :angry:
No vy s manželem vypadá dobře, nepřipadalo mi, že by jste vypadali tak jak píšeš, potvůrko :wink:
16. čer 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni nestraš, tak snad se brzy malá vzchopí a bude fit, je to tím hnusným počasím :frowning2:
16. čer 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Moni takových dobrých 15-20kg je mezi námi rozdíl a to já mám víc před těhu jsem měla já o těch 15kg méňe než on :confounded: ,ale co hlavně že mě miluje,náhodou se mu líbí fiona ze Shreka prý má krásné tvary tak jsem říkala,že je jasné proč se mu líbím pořád i když jsem trohu nadváhou :grinning: no trochu víc nad váhou :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
schválně Moni dám ti fotku když jsem byla ve třetím týdnu těhu a pak fotku jak jsem teď :grinning: počkej dám to do labíčka :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie83 - neprehanej..si uplne normalni a to ze nejsi jak otekla nit vubec nevadi...jsi hezka baba a manzovi se libis tak o co jde???
16. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo nema vase rodinka vubec tak trochu uchylku na toho sreka?:D
16. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, krasne fotecky...nevim,co porad jancis... :o)
16. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo honey máme všechny 3 díly od segry Anežka to taky miluje,máme i kelímek měly jsme zubní kartáček,špilky do uší máme taky ještě :grinning:
16. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie83 - hehe, rikas ze vas Mari nakazila, jo??? Mala ma zas krtkomanii... :grinning:
16. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele byly jste uz nekdo venku???Jak tam je?Teplo?Zima???
16. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, teda kdo vás má dočítat, chvilku tu nejsem a toto. četla sem vás tak letmo, tak se omlouvám jestli budu někoho opakovat, všichni známí co mi vaří, mi říkali že do špenátu je důležitý česnek. bez něho že se to nedochutí, ale už sem slyšela tolik různých variant i bez něj, že asi se to i tak dá. já ho tam sama dávám, potom mléko. někdy vajíčko atd. jarus: o bosorce slyším tak rozporuplné informace, že raději ee. proč si ji to třeba odřekla ty?
16. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji, ty jsi ťula, jsi strašně šikovná děvucha, a jestli máš o 10kg víc nebo mín to vůbec nevadí. Hlavně, že nevážíš přes 100kg, nemyslím si, že by jsi byla nad váhou, ty jsi fakt kozena :wink:
Den já jsem chodila předtím k té paní a byla jsem spokojena, sídlila ještě v mariánkách vedle krajského soudu a připadala mi moc příjemná, poradila se vším i mi hezky udělala trvalou řas a obočí. :wink:
16. čer 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak u nás už se spinká. :grinning: My byly venku ráno a zrovna se zatáhlo tak byla docela zima :angry:
16. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se loučím my jedem odpoledne strávit na zahradu snad nebude pršet tak pa budu tu zase večer :slight_smile: jo a maji jako vypadáš dobře jako rozhodně seš na tom líp než já :wink: tak jak ty ted jsem já vypadala před těhu takže asi tak no :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: :astonished: Jste se zblázdlily ne??? kdo to má číst :grinning: Dneska pustili elektriku dřív :wink:
16. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany to nemáš šanci přečíst :grinning:
16. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanetka82 - muzes to zkusit, ale pravdepodobne se na to v pulce bud vykasles, protoze uz toho budes mit dost, nebo se doctes uspesne az na konec a zjistis, ze pribylo dalsih hodne stranek... :oD
16. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jste se spletli...já už to dočtené mám dřív než jsem napsala příspěvek :grinning: :grinning: :grinning: jsem prostě zvědavá ženská :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiank já bazény nemusím ale z jiného důvodu....nemám ráda moc lidí a hlavu na hlavě :stuck_out_tongue_closed_eyes: . To mě i Tomasek06 musí vždycky přemlouvat ať sní jdu na porubák :slight_smile:
16. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanetka82 - tak na porubak by me taky nikdo nedostal ani ani...tam je to fakt pakarna...stojis tam pomalu na jedne noze a jeste ne sve...vzdyt my ikdyz jedeme na dovcu, tak jezdim radsi na mista mene turisticky oblibena a mam tam klid a relax...a ne se celou dobu stresovat, jestli ti nekdo neskoci na hlavu...
16. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se krásně vyspali :grinning:Ty brďo 3,5 hodiny :confused:

Ale holky na Porubáku není hlava na hlavě. Já tam o víkendech nechodím a přes týden je to tam parádička. Hlavně tam jdeme hned od 8,00 rána. A jsme tam dlouho skoro sami.
16. čer 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
toma souhlasím..holt my co tu bydlíme , tak víme :slight_smile:
16. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo my tam tak chodíme odjakživa :grinning:
16. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek