• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
No nic musím na tu poštu. Zatím
16. čer 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste? Čekala jsem že budu dočítat a nic :grinning:
16. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Furt kecáte o tom bazénu já bych tak šla,jste mě uplně navnadily ale na dopoledne ať tam není ani noha :grinning:
Jinak jsme byly na procházce teď jsme se vrátily a za barákem je auto uplně ohořelé a předním auto má ohořelý zadek to musela být radost :frowning2: to by mě zajímalo proč,samo od sebe to přece splanout nemůže tak asi nějaká msta na Mercedeskovi ?No dějou se to věci :confounded:
16. čer 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to tam máte asi nějakou mafii nebo co :grinning: Na bazén se taky už těším, ale musí se malý uzdravit. A hned fičím.
16. čer 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji, fakt? Tak to musela být teda radost :frowning2: Ježíš, tak kdyby nám shořelo auto nevím co bych dělala, asi by to semnou už seklo :grinning:
No lidi jsou svin. někteř, tak kdo ví. Tady před barákem stojí zase nějaký vrak, který je tu už dlouho a měl tu i výzvu od úřadu, že se mají ozvat a domluvit si odtahovku a to auto je i otevřené, takže tam kdokoliv hodí vajgl a hoří a auta vedle něja zaparkované taky :confounded:
Taky jsme ted přišli chlapy šli ještě do obchodu pro pizzu a nějaké dobroty na večer a já koukám na Rosalindu :sweat_smile: :grinning:
16. čer 2009 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak máš máji zbytečné deprese! Já vypadám hůř a taky žiju a chodím plavat. Musíme se fakt domluvit.
16. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo až se mrňous uzdraví tak vyrazíme!
Asi to bude nějaká Mafie,myslím že Mercedes v dnešní době nikdo závidět nebude,doufám že auto předním bylo dobře pojištěné :slight_smile:
16. čer 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie83 - by ses divila kamosovi objeli medoura nejake svine klicem... tohle nikdy nepochopim...
16. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se těším! Malý je už na bazéně jako doma a v Bohumíně je hlavně uchylný na tobogán :grinning:
16. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honey, není ten kámoš z centra?
16. čer 2009 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli ve škole... byla informační schuzka co a jak v zaří sebou a v kolik :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honey to je trochu větší rozdíl skoro každému už objeli klíčem auto,ale spálit ho na troud to je silné kafčo!!!
16. čer 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaj ste?Ordinace ještě nezačala :grinning:
16. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Máte někdo červnovou Mámu a já?Ted jsem dočetla hódně zajímavý článek !Chudáci bohaté děti", který se zabývá takovýma drahýma školama, školkama a výukou jazyků, celkem smutné čtení :frowning2:
16. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla ve vaně a teď čučím na zprávy. Má tam být něco o špatných autosedačkách.
16. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted jsem to viděla ty sedajdy uf to je síla.....
16. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tady taky....sedačky už byli :grinning: :grinning:
ahojki holky,
no to o těch sedačkách mě uplně dostalo...co je dneska pak bezpečné, co? :unamused:
Jo jo ještě že ji nemám
16. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my teda mame 2 ale doufám že atestované a v pořadku :fearful:
16. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme zatím jen ve vajíčku, nedávno jsem jela s malým poprvé-jako řidič a dělalo mi pěkně u dupky...i s tím vajíčkem...nenadarmo se říká, že můžeš jet max opatrně a nějaký blbec ne a pak je zle :frowning2:

Moni: byla jsem tedka týden na chatě, tedka jsem si tedka našla tvojí odpověd na tu ulici...takže to jsme skoro sousedky, psala jsi, že jsi bydlela na Jugoslávské 47, tak já tedka bydlím na Jugoslávská 49 :wink:
16. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my měli taky vajíčko a vím že ani to není bezpečné :cry:
16. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: to mi ani neříkej... naštěstí až tak často necestuju autem...
16. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, když berete sedačku kukejete na www.adac.com, dělaj nezávislé testy sedašek, zany vajco (konstruktivně), je nejbezpečnější, ale jak které tase značka dělá divy....já koupila Maxi cosi tobi, vajco máme taky maxi cosi...a mnaža mi říká...týjo ty jedeš pěkně po značkách a já na to ne po značkách, ale podle výsledků testů a zase nemáme bavora ale fildu s rezavýma plechama že...no a už mlčel :wink:
16. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my budem za chvilku potřebovat jen podsedák,bylo tam něco o tom?
16. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maru o podsedácích ne jen vajco emaljaguma nebo jak se to píše a dvě dové sedajdy 9-více kg......
16. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí na ten odkaz bych potřebovala ještě překladatele. Neumím anglicky :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany kukej otevři si okno v googlu, zadej do toho tu adresu a dej přeložit a vyjede ti to česky :wink:
16. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
maři můžu říct žejá bych Ondru na podsedák nedala.. má rozložitelnou sedačku od 15-36Kg s nastavitelnou zádovou operkou, v té operce drží pás tak vysoko jak portřebuji.. me to přijde ješte moc brzo na podsedák.. POdsedák dostane tak v 8-10 letech on je drobnejsího vzrustu.. zak i proto
16. čer 2009 v 19:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to my už jsme v klidu ,ten podsedák koupím i když nemáme auto,ale jezdím občas ze segrou a to už není tak drahé.
16. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek