• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Tak my taky po prazdninách už mame v plánu dát Petříkovou sedačku Kubovi a Petříkovi koupíme podsedák. :wink:
16. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To už je lepčí :wink:
16. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
většinou ty konstrukce se nemění (výrobci maj patent na konstrukci), proto třeba v testu např nenajde v r 2008 maxi cosi, ale je otestovaná v r 2006 a konstruktivně se nezměnila.....
16. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff teda dalo mi to práci vás dočíst jo den prosím tě dáš mi ten odkaz na ty dorty?no já už pomalu přemýšlím co malé k ročku :confused: červenec uteče
16. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni....nebo by jsi mohla přijet ke mě a mohla by ses domluvit se sousedkou. Už jsme to tady psala strašně krásně peče a ma i fotoalbum :wink:
16. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste už není ordinace? :wink: :grinning:
16. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teď čučím na kriminálku :grinning:
16. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram no nekecej, tedkom bydlíme zarohem na ulici za školou, naproti Alberta přímo, je tu i školka a vedle škola Jugoslávská jsou to ta 4patrové baráky, no to čučím téda :grinning: Musím se podívat do alba jestli Tě naznám, na té Jug. 49 bydlela mamka býv.manžela maminka, takže naše nevlas.babička. Nebydlíte náhodou místo ní? V kterém patře? :slight_smile:
16. čer 2009 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
he he na jugoslávské bydlí kámoška ale až u Metošu, tam hraje bývalej...ošukal kde co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram už vím, znám tvého mužíka :slight_smile: S jeho mamnkou jsme dost kecali, je to fajn ženská :slight_smile:
Vy bydlíte s přízemím v 1 patře na levé straně, vím, že jsem se jednou bavila s mamčou-Tvého muže jak jsem jí potkala v Hrabůvce a říkala, že Vám prodala byt a koupili si v Hrabůvce :wink: Jééé tak to je náhodička, teda.
Mají takového černého pejska a myslím, že měli 2 ty pejsky... A tak už máte rodinu, ju? Tak ať se Vám daří.... :slight_smile:
16. čer 2009 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci? Fakt, není to náhodou stejný bývalý, ten taky ošukal kde co :grinning:
A jak se jmenuje kámoška a ten bývalý? U Metoše znám pár lidí, vyrůstala jsem tady. A taky chodila hodně do Českého klubu, kde chodili místní :wink:
16. čer 2009 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tývoe moniko nekecej žes chodila s Lukášem navrátilem???to si jako sednu :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
Martina laníková nastěhovala se tam před 2 mi lety takže je novotinka :wink:
16. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukáš Navrátil to není :grinning:
Ale jméno mi hodně něco říká, musela bych ho vidět. Ale fakt mi to něco říká.
A Martinu teda neznám. Jestli nechodí s bandou od Zábřehu, jako je Průša, Mlýnek(bývalý), Guzdoch atd. nebo její chlop, tak bych mohla znát od vidění. Ale ten Navrátil mi vrtá hlavou.
16. čer 2009 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne ne Moni martina bydlela na Fifkách......pak tam koupili byt přímo u metošu ten žlutý opravený
nop vrtá jo, on tam hraje snad 100 let jako DJ
16. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježííííš já už vím, kterého Lukáše myslíš, tmavovlasý a hubený. Dělá dj v Českém klubu- to je diskoška u metoše.... Znáš Davida Bartoně? Týýý brdo tak to je náhoda, Lukáš v klubu chodil S veronikou takovou mladou blondýnou servírkou odtama, ale tu asi neznáš
16. čer 2009 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ha ha s verunou mě podváděl :grinning: :grinning: :grinning: davida znám asi 10 let :wink:
16. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sem ho pak poslal definitvně do p.. pak mi stálve 4h ráno pod barákem a jezdil za mnou v autě...mazéééééc takový psychopat a já s ním byla 9!!!let, to stihl ošukat fakt kde co a já že furt mám výtoky že......
16. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nekecej, ty voe tak to čumím já. Davida známe s tím mojím taky asi snad 4 roky :grinning:
David je taky pěkné kvítko, ten můj sním dělal :grinning: No Lukáš Tě podváděl sní jo? Tak to je hajzl, ted nevím kde je oboum konec, protože tady to je děs a hrůza každý s každým, tak se sněma už snad 4,5 let nebavím, přítel mě od nich osvobodil, ale Veruna byla pěkná pí.. zprominutím, hrála si na tu největší frajerku v tom čecháči :grinning:
16. čer 2009 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak to je mazec
16. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni veruna mi nemluv dodnes mi lukášova mamka zavolá a jak když spolu chodili jak ji proklínala :grinning: :grinning: :grinning: ale kdo chce kam, pomozme mu tam
David je kvítko..frajírek, s rokama snad nedostává rozum, ještě znám markét tu jeho ex, celkem fajn baba dělá tady v Porubě v baru
16. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No je, ale můžu si za to sma, že jsem to neviděla...holt růžový brejle no...ale už je to uf uf zamnou :wink:
16. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ono to tak někdy je. Já naštěstí měla štěstí a potkala manžílka :grinning:
16. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jsou ještě spolu nevíš? Já jsem jí neměla ráda a ještě sní dělala Andrea nevím jak se jmenovala příjmením, ta chodila s mým bývalím a jak jsme tam přišli spolu tak dělali nám obě naschvály a byli obě jak malé děcka, ztrapnovali se tam tak akorát ony.
David je fajný, mám ho ráda, ale jak má ty své nálady stojí to za to :sweat_smile: Jinak je supér. Jj ted jsem se ptala Lukáše tak říkal, že Markétu taky zná, že je moc fajn, že s Dejwem po rozchodu zůstali kamarádi.
Luci z toho si nic nedělej, ten Vojta mě taky podváděl kde mohl, všichni mi říkali, že se mám na něj vysrat a já neslyšela neviděla jak jsem byla zalaskovaná a už kdysi jsem tady psala jak jsem ho načapala a otevřeli se mi oči, byla to docela prdel a holku s kterou spal jak byl semnou si pozval na velikonoční párty a samozřejmě jsem tam byla i já a jak se mi na balkoně představila, že sním spí a scházejí se, tak jsem myslela, v té době jsem kouřila, že tu cigaretu polknu, no byl to mazéc :grinning:
16. čer 2009 ve 22:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Andrejku znám taky taky s ní si šuknul...jendou mi řekl Andrejko :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moni já si z toho nic nedělám, naopak jsem ráda, že to je zamnou a spolu už nejsou, prej má nějakou 20 ti letou pipinku, tak havně at je happy :grinning:
16. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt? A odkud tu pipinu znáš? Prý jsem slyšela, že čeká nebo porodila už dvojčátka. Jí to přeju ty mimča, ale jinak jí nenávidím, úplně nesnáším :grinning:
16. čer 2009 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no z metošu pamatuju je obě dvě jak tam dělaly...takové tmavé vlnité vlasy....dlouhé...jo jo pamatuju ani nevím kde jim je konec a ani nechci :grinning:
16. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nevím a taky ani nehci vědět. Hlavně ta Andrea ta byla ještě víc namyšlenější jak Veruna, Veruna byla taky, ale ta Adrea se dost povyšovala nad náma, myslela jsi, že je starší na mě nasraná, že chodím s jejím bývalím, tak si hrála na frajerku. A ty jsi tam taky chodila?
16. čer 2009 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj sem tam, měla jsem od Lukina zákaz, aby mohl lovit a makaljsem na směny, neměla jsem volné víkendy
16. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek