Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka1
5. zář 2008
tak co u dr. nějaké změny? 🙂
bianca
5. zář 2008
nie.Vsetko pri starom.Akurat som este dostala Aktiferin koli zlemu krv.obrazu a poradna za 14 dni
zofinecka1
5. zář 2008
tak to jo. Jsem zvědavá co řekne mi. 🙂 Už mě to ležení unavuje :-S :-p
bianca
5. zář 2008
ja moc nelezim.Skor posedavam
zofinecka1
5. zář 2008
to já taky. dneska jsme byli nakupovat a já už potom myslela že nedojdu ani do auta. 🙂
bianca
5. zář 2008
ja uz sa tesim az bude po.Uz aby to bolo
zofinecka1
5. zář 2008
jo bi tak to s tebou souhlasím. Mi dneska pořád tvrdne břicho. Se na chvilku jenom ostavím a už to je. ]-( 🙂
bianca
5. zář 2008
ja zase dostavam krce do ruk a noh.Asi malo magnezka
zanetka82
5. zář 2008
Ahoj.
Tak v Třebovickém parku bylo dobře 🙂 Jsem uchozená a ulitaná. Kuba pořad utíkel ke kolejím na vlak 😃
Jinak Majo nevím co je na tom pravdy ale zítra má byt na Karolině něco pro děti a má tam byt Michal ze školky i z Františkem. Někde jsem to zaslechla. Zkus o tom někde něco pohledat 😉 🙂 .
zofinecka1
5. zář 2008
Jo tak to ti Žany věřím
zofinecka1
6. zář 2008
Dobré ránko! 😃
raduska2006
6. zář 2008
Dobre ranko 🙂

dnes ma byt vraj az 31 stupnov 🙂 tak to bude dalsi pekny den...

nebiete niekto ci uz Hanka porodila??
zofinecka1
6. zář 2008
raduš tak to opravdu nevím 🙂
Dneska to bude mazec 🙂
lucenekautor
6. zář 2008
hojec..myslím že hanka už není 2v1 jinak by tu byla.... 😉
no to teda bude
zofinecka1
6. zář 2008
no uvidíme, snad se ozve 🙂
lucenekautor
6. zář 2008
určo je v proodce natuty 😃
zofinecka1
6. zář 2008
tak to se máááááááááááááááááááááááá 😉 😃
lucenekautor
6. zář 2008
neboj ty to máš zapár a užívej klidu pak se pos..... 😃
beranek
6. zář 2008
Ahoj holky 😉 Nějak nestíhám nahlížet na Ostravu, znáte to, mám dítě 😃 Jen jsem prolítla pár příspěvků, řešily jste bydlení, ceny bytů fakt v posledních měsících klesly, i v Ostravě, hlavně v panelácích 😉
Jinak my teď býváme dost venku a vůbec někam jezdíme,tak moc u počítače nebývám...
beranek
6. zář 2008
Jojo, je třeba ještě užívat klidu, pak se prcek narodí a už se člověk nevyspí :-N
beranek
6. zář 2008
Lucenku, taky máš pocit, že bys to dítě občas zastrčila zpátky? To člověk fakt pochopí až se narodí....
Já už bych teda měla dost problém s tím nacpáním, ale někdy bych to ráda udělala, třeba na pár hodin 😃
lucenekautor
6. zář 2008
beranek mám hlavně v noci říkám saruš pudeš zpátky do bříška 😃 ale už by se mi tam nevlezla x-) 😃
Jo jinak holkýýýýý ty fotky co mám v albu tak paní má super cenu za 100Ks fotek 600Kč....není to pajada....kdo chce kontakt mileráda předám 😃
zofinecka1
6. zář 2008
luci ty fotky jsou fakt bomba, ale u nás by asi neprošlo kdyby jsme tam šli. Tchýně by byla naštvaná, jelikož máme znamou fotagrafku a ta mi udělá fotky jaké chci. 😃
zanetka82
6. zář 2008
Ahoj.
Luci ty fotky jsou krásné 🙂 . Sice už nemám miminka ale mám v plánu nechat vyfotit kluky spolu a nějaké rodiné foto. Myslíš že i to by nafotila nebo se orientuje jen na mimiše. 🙂
lucenekautor
6. zář 2008
zany ona fotí i svatby takže cokoli.....kámoška dneska k ní šla s holkama chtějí tatkovi k narozeninám ve velkém fotmátu....takže no problemo
zofi však jasne nenutim 😉
zofinecka1
6. zář 2008
já víííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím 🙂 já jen tak 😉 😃 Ale taky si představuji takové fotečky. Ty klasiky už jsou z módy a moc se mi to nelíbí. 😃
lucenekautor
6. zář 2008
přesně ty doby kdy jsem s bráchou a ségrou seděla na kožešině já v ruce hadrovou pajdulu ségra kostu a brácha auto už jsou pryyyyč 😃
zofinecka1
6. zář 2008
to teda jo 😉
zanetka82
6. zář 2008
Tak jestli mužeš tak mi napiš kontakt...dík 😉
Teď jsem domyla okna a vyprala zaclony....celý byt mi tu voní. 🙂 🙂
lucenekautor
6. zář 2008
máš to tam 😃

Začni psát odpověď...

Odešli