Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
m.o.n.i.k.a
16. čer 2009
aha, tak to tam musíš znát ještě nějaké holky né? Ale tam chodili jen samé pitk., které si o sobě mysleli, bydlím zase tady na Zábřehu a potkávám je denně a jenom slyším jak se baví a dělají ze sebe hvězdy tak mi je z nich špatně, chci zpět do Hrabůvky ]-( Tady potkávám tu starou bandu a pořád to zkouší, hňupi :-p
lucenekautor
16. čer 2009
ne neznám fakt...spíš sem tam chodila občas s tou naši bandou
m.o.n.i.k.a
16. čer 2009
Aha, tak to je náhoda. A s Davidem jsi v kontaktu?
tomasek06
17. čer 2009
Krásné ráno! Dneska to už vypada na moc pěkné počasíčko! Zítra má být dokonce jasno a 27 stupňů.
zofinecka
17. čer 2009
no tak to jsem zvědavá.
Jinak přeji dobré ránko 😉
zanetka82
17. čer 2009
Hezké ráno... 😉
denber
17. čer 2009
ahojky, moni ty si psala o nějaké kosmetičce-můžeš mi prosím poslat kontakt🙂
tomasek06
17. čer 2009
Tak já už mám povysáváno,vytřeno,prach utřený a dneska už nic nedělám :-p
marie83
17. čer 2009
jé tomasek to si šikovná my jsme teprve vstaly 😃
tomasek06
17. čer 2009
Taky bych teprve vstala 😃 ale ten můj gizd vstává v 6,00 ]-(
marie83
17. čer 2009
tak to Máří včera prudila a dívala se semnou ještě na kriminálku no tak jsme spinkaly,ale ráno mě vzbudil manža když mi volal tak jsem ho zdrbla a chudák nevěřil,že by mohla malá ještě spát 😃 no a když jsem ulehla tak začala brutálně zvonit jeho teta která si přišla pro stojan na televizi :-S tak jsemt o vzdala a vstala.
marie83
17. čer 2009
Tak mi jdeme ven už jsme se konečně připravily,ještě udělám Máří vlasy a jdem .Tak zatím pa pa 😉
lucenekautor
17. čer 2009
Moni v kontaktu asi jednou za půl roku ho potkám
leninnek
17. čer 2009
Dobré ránko 🙂 dneska bude fakt hezky tak my se chystáme opět na zahradu 🙂 tomasek my taky vstáváme kolem šesté někdy vstane malá i v pět ale to ji zatrhnu to má smůlu já k ní vstanu nejdřív o půl šesté naštěstí neprotestuje a tu půl hodku vydrží sama ale stejně to není ono nebot si musí vykládat a to dost nahlas 😃
tomasek06
17. čer 2009
Taky dneska někam vyrazíme ale až odpo.
honey.nka
17. čer 2009
monika - jestli myslis Viktora, tak myslim ho...
tomasek06
17. čer 2009
Kde jste????
denber
17. čer 2009
ahojky, tady!!!! 🙂 a zachvilku zase pryč. letíme s nikuš využít toho, že je hezky🙂
m.o.n.i.k.a
17. čer 2009
Luci, aha tak to jo. Taky jsem ho už tak 2 měsíce 3 neviděla 😃
Jo i Vikouškovy to vím, hned mi a kámošce volal, byl z toho na prášky 😃
Den já myslela taky tu Bosorku 🙂
Jinak čaute 😉
marie83
17. čer 2009
Tak už jsme doma,za chvilku půjde spát a pak vyrazíme asi ven nebo co nevím :-| .tatín nám zase na výkend nebude doma tak budem uplně samy,mamka s taťkou jedou k segře tak se ani nestaví ach jo 🙂
tomasek06
17. čer 2009
Malý teď usnul a odpo půjdeme asi do Mlýna.
marie83
17. čer 2009
co to je?Kde to je?
m.o.n.i.k.a
17. čer 2009
Taky nevím co na víkend. Je to pech. Ani nevím jaké bude počasí, jestli hnsuně či co. :-|
Malý půjde taky za chvíli do hajan, jedu pro ryby k mamce pak do práce a rozvést je po kamarádkách co si obj. 🙂
Tak mužíček bude mít po dlouhé době od nás klid 😃
marie83
17. čer 2009
na výken má prý pršet 😞
honey.nka
17. čer 2009
monika - pry na prasky...malem ho slak trefil... :o)...a zjistil kdo mu to udelal?Uz jsem s nim od te doby nemluvila...
honey.nka
17. čer 2009
no pokud budou priznive podminky, tak ja premyslim nad piknikem nekde za Ostravou...a vecer mozna grilovacka s prateli...
honey.nka
17. čer 2009
marie83 - nestras...
marie83
17. čer 2009
Já to slyšela,že má pršet 😉
marie83
17. čer 2009
Ale i tak vypadá,že bude teplo třeba to budou jen takové ty jarní přeháňky 😃

Začni psát odpověď...

Odešli