• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
No taky jsem slyšela, že bude hnusný víkend, tak uvidíme, je to děs už to počasí, asi odcestuju do teplých krajin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Né neříkal nic, tak asi nezjistil, ale Vikouš, má nepřátele, kteří mu závidí... Sice nevím co, ale i tací se najdou, vidí mladého frajera v mercedesu a v centru se neztratí, tak si myslím, že někdo od něj , nějaký známí, no myslíme si.
17. čer 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
monika - vetsinou neco takoveho delaji lidi, kteri z toho neco maji...at uz je to zavist, osobni pomasta nebo neco takoveho...a posledni dobou zjistuju, ze jsou lide hrozne zavistivi a neprejici...takze bych se divila, kdyby to byla nahoda...spis si taky myslim, ze mu to nekdo udelal schvalne...prave ze v centru se ten mercedes ztrati nejlepe...je jich tam na kazdem rohu jak nasra*ych a ne jen mercedesu... uz jen proto by bylo divne kdyby si vybrali zrovna ten jeho bez priciny...
17. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak k tomu pocasi...snazila jsem se neco vypatrat...navstivila tak 20 ruznych webovek a temer vsude je jina predpoved a jine teploty...ale bohuzel nejvic se shodovali v tom,ze by melo prset... :frowning2: ...ja uz chci normalni pocasi...uz mi leze krkem jak jeden den krasny letni den a druhy den lijak, zatazeno, zima...hnus...
17. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
monika - jinak italie je ted dobra volba...ma predpoved na nejlepsi pocasi, jak jsem koukala na ty letoviska...
17. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Máji je to v třebovicích. Je to tam moc pěkné pro děti
17. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahá tak to musíme někdy zkusit třeba jak pojedem do Martinova na chatu :slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
No musel to být někdo kdo ho zná a zavidí mu, že si vozí zadek v takovém fáru, jinak to sám nechápal.
Jo v Itáleii je krásně. Ten můj tam má rodinu a jak volali 3 týdny zpátky, tak jsou přes odpol. schovaní doma a zvykají si na to teplo tam. Jak jsme tam byli minulý rok, tak to byla katastrofa, jsem nevěřila, že tam můžou být takové vedra. V noci se nedalo spát a to ta teta Xeňa má dřevěné okna, to by mělo zabránit tomu horku jít dovnitř, ale i tak to byl fakt děs. Jsme umírali vedrem. Si pamatuju, že v Chorvatsku jsme měli na večer mikiny, že tam byl vítr vždycky a v Té Itálii, jsme málem chodili naz ještě ve 22.hod. :grinning:
No kdyby byli peníze tak byh tam k´hned na celé prázdniny jela.chjo
17. čer 2009 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
17. čer 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
naši známí jeli předevčírem na tvarůžky do Třebovic, tak nevím jestli do toho mlýna nebo kde, měli jsme jet sněmi, ale nemohli jsme, prý tam jsou nej.tvarůžky :grinning:
17. čer 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No ty nej nej nej tvarůžky jsou na hřišti. To je kousek od toho Mlýna.Chodím tam na ně taky :grinning:
17. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo? Tak to tam někdy taky musíme zajít, můj chlop tvarůžky miluje a já bych se taky zkusila :grinning:
17. čer 2009 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
je, píšu jak tatar pořád :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo to musíš zkusit. Jsou fakt výborné. Úplně ti to kype z chleba :grinning:
17. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Přestan dělat chutě :grinning: Zašla bych si, hmmm. Ale musím dneska rozvážet. Pokud by bylo hezky o vkendu, tak bychom si tam udělali menší výlet, teda jestli tam trefíme :grinning:
17. čer 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo tam určo trefíte. Je to hned u parku naproti Třebovické role. Je to u fotbalového hřiště. No a když pak sejdeš po schodech dolů, tak si u Mlýna.
17. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
To bude vědět ten můj :slight_smile: Se ho vždycky zeptám jestli neví kde co je a on jo a sním tam trfíme, semnou je to horší, jsem antitalent na takové věci :grinning:
17. čer 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Nej tvargle jsou na Mexiku
17. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj. Nákup za námi a teď čekám na tchýni :wink: Malý spí
17. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak já jsem z třebovic a ty tvarůžky jsem ještě neměla, to je ale ostuda co?
17. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tomasek06 co podniknem v pátek.....mužíček mi oznamil že už ráno brzo odjíždí. My za ním jedeme až v sobotu tak budu sama s klukama. Přijdeš na zahradku? :wink:
17. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Na mexiku jsou dobré, ale v těch Třebovicích jsou VYNIKANÍCÍ! Zofi to je teda ostuda. Nejdeš dneska do Mlýna?
17. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
No možná přijedu. Ještě se domluvíme. Nebo nechceš vyrazit v pátek vlakem do Děhylova? Pak by jsme se mohli projít i na štěrkovnu co?
17. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
To se mi teda nechce....chci dát Petříka do školky a vzít ho po obědě. :wink: Už mu pomalu dochazí že mu školka bude chybět :confounded:
17. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tomasek asi ne, měla bych se učit :frowning2:
17. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tak se domluvíme někdy a zajdem do Mlůýna já bych tam totiž sama netrefila :slight_smile: a dáme tvargle
17. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdy mi to všechno Maji zvládneme? Bazen, tvarůžky,Mlýn :grinning:
17. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
monika - taky uz par let pravidelne kazdy rok jezdim do italie mam to tam moc rada...je tam krasne...jinak 40 stupnu tam opravdu neni zadny problem...:D Kde zije ta jeho rodina???
17. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
tomasek06 - jo, tak tam me jednou kamaradka tahla pres celou porubu a kdyz jsme tam konecne dosmajdaly, tak jsme zjistili, ze je zrovna nemaji... :oD
17. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky to tam miluju, nejarději bych se tam nastěhovala, oni bydlí v části velmi pěkné- Legnago. K moři jsme museli dojíždět půl hodky autem do Rosolina Mare :unamused: To by ani tak nevadilo, ale ta cesta v tom horku i když máme klimu v autě, ale jí nepoužíváme, malý je věčně z toho nachlazený a mě není z ní taky dobře pak do toho horka :grinning:
17. čer 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No to já nevím Tomasek to vy jste nachlazení my můžem na bazén každý den :grinning:
17. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek