Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
tomasek06
17. čer 2009
Tak to je fakt smůla 😞 To by mě nasralo ]-(
tomasek06
17. čer 2009
ha ha 😃 Už to vypadá dobře. Má jen rýmu. Už to bude co nevidět.
m.o.n.i.k.a
17. čer 2009
My už jsme konečně taky ok, doufám že to nezakřiknu 😃
Tak už musím, zatím se tu mějte papa 😉
tomasek06
17. čer 2009
Už taky mizím. Jdeme do těch Třebovic, malý je už vzhůru.
marie83
17. čer 2009
Tak já taky mizím mám tu rodiče :-o 🙂
honey.nka
17. čer 2009
monika - aha...to je u benatek tusim, ze??? No ja jezdim spis do toskanska...popripade tam smerem k ravenne, coz je trochu jizneji nez benatky...
denber
17. čer 2009
ahojky, tomasek a copak ve mlýnu-mě to napadlo ráno taky, ale přitom co hlásí za počasí-raději ne. co jinak děláte, já koukám na zouf.manželky.malá mi spí na zahradě, jinak klídek. co byste doporučilly za dovolenou na začátku září, uvažujemme nad svatebkou, ale bojím se jet k moři-ikdyž bych chtěla, co když se malé něco stane a než se dostaneme zpátky...... 😞 😞 já vím, zmatkařím, ale bylo by to poprvé tak dlouho co bych špuntíka neměla u sebe.... můžete mi někdo poslat kontakt na tu bosorku, možná žee to nakonec zkusíme
honey.nka
17. čer 2009
denber - to zalezi na tom, kolik si za tu dovcu ochotna utratit...jinak z tech levnejsich dovolenych u more je fajn ta italie...hlavne ta severnejsi oblast od tech benatek po ten rim...popripade pak jeste francouzska riviera...pokud si ochotna jit do vyssich castek a touzis po tropech pak Mauritius, Seychely nebo Kuba...ale taky to zalezi na cloveku co ho vic laka, jestli more, pamatky...nebo treba i to, jestli je ochoten letet letadlem...
honey.nka
17. čer 2009
jinak zacatek zari je jeste teply...a pokud to chces blizko, tak ta italie...par hodin cesty autem a letadlem uplna rychlovka...
denber
17. čer 2009
děkuji🙂
m.o.n.i.k.a
17. čer 2009
Taky Chorvatsko, tam je strašně krásné moře. Jinak v září se to ještě dá, ještě je teplo, naši byli koncem září v Chorvatsku minulý rok a bylo tam krásně. Všichni se spálili a teta měla dokonce i puchýře ze slunka jak se spálila :-S
Tak já zase fičím ven, papa 😉
m.o.n.i.k.a
17. čer 2009
Jo a nevím stou Itálií jestli je nejlevnější 😃 To záleží na člověku kolik chce utratit a ták, ale nejlevnější určitě není. Je to asi tak jako Chorvatsko a ták, co je tady poblíž 🙂 Jinak my jeli do Itošky 14 hodin. A to ještě v noci.
Legnago není blízko Benátek 🙂
marie83
17. čer 2009
No já myslím že to Chorvatsko je levné a v Italii mají prý špinavé moře Martin už by tam nejel,to raději do Chorvatsak tam mají snad nejčistčí.Ale je pravda že jak kde v Itálii musím dodat,tam kde byl on s mojí segrou a jeho máti tak tam bylo špinavé(aby to nevypadalo blbě tak byl tam když mu bylo asi 12 a mojí segře 20 ona je totiž kamarádka jeho mamky 😃 ne že by tam byly spolu jako spolu 😃
zanetka82
17. čer 2009
Denber- Kdybych si měla vybrat Já svatební cestu tak bych jela směr Řecko ostrov korfu (ostrov zamilovaných).

My byli na svatební cestě ve Vrasně...poblíž chalkidiki. Měli jsme sebou i Petříka. Musíš vědět sama co tě táhne na dovolenou a co od ní očekáváš 😉

Já osobně bych třeba do Italie nejela přijde mi špinavá :-p (doufám že mě neukamenujete) 😃 😃 😃
Jdu koupat děti. 😉
tomasek06
17. čer 2009
Ahojky! Tak my jsme právě dorazili a bylo super! Jak si to myslela s tím počasím Moni? Vždyť bylo krásně.
marie83
17. čer 2009
zanet já to právě taky slyšela,ale možná že tam kde jezdí Monča to tak není?
marie83
17. čer 2009
Od segry švagrová jezdí jenom do Řecka že ji to vyhovuje nelíp a nevíc se jí to líbí no mě stačí aj to Chorvatsko to nás vyšlo levně a stačilo to 🙂
zofinecka
17. čer 2009
Ahojki, tak my byli na svatební cestě v Řecku na Korfu a bylo to fakt super, ale hodně záleží kolik chceš do takové dovolené investovat 😉
honey.nka
17. čer 2009
Minika - nerikala jsem ze nejlevnejsi ale dle meho nazoru nejhezci v pomeru cena : prostredi...jinak 14 hodin autem neni zas tak moc...a ja nemyslela Legnago ale Rosolina Mare...je to severneji u jaderskeho more,ne???
Marie - zalezi na tom ke kteremu mori jedes a na ktere misto..taky jsem byla v Italii u more spinaveho i cisteho...
Zanet - je to tak jak rikas...zalezi hodne na tom, co od dovolene ocekavas...me treba Italie naprosto vyhovuje...ale jsou lidi co tam byli jednou a uz by nikdy nejeli...
Jinak bracha byl taky na Korfu s pritelkyni a za 9 mesicu se jejich rodinka rozrostla o dalsiho clena, takze na tom ostrove zamilovanych neco bude...ja tam nebyla, takze nemohu posoudit... 🙂
marie83
17. čer 2009
No tak segra otěhotněla i v Chorvatsku 🙂 spíš je to o tom,že na dovče vypneš a nestresuješ se tak dokonce i ona co tak dlouho čekala nakonec počala 😃
leninnek
17. čer 2009
ahoj holky nestihla jsem vás dočíst celé jen zběžne jste ukecané :-p jdu se jen rozloučit zustanem u bráchy asi až do neděle na zahrádce jsou na dovolené tak jim tam budeme vegetit 🙂 snad bude hezky............a do mlýna chci taky bylo tam fajně 🙂 tak se musíme zase domluvit klidně i na ty tvarůžky hmm....
tomasek06
17. čer 2009
Já jsem u moře nikdy nebyla tak nevím 😃 😃 😃
marie83
17. čer 2009
já jsem byla dvakrát jednou když mi bylo 15 ze segrama taková damská jízda bez rodičů mám štěstí protože jim už bylo 21 a 22 roků a pracovaly tak to za mě zaplatily jsou to miláčci a podruhé ze segrou švagrem a Martinem a Mařenkou,ale ta byla v bříšku 3tt 😃
zanetka82
17. čer 2009
Zítra jsme zase bez proudu tak se ukážu až odpoledne nebo večer. 😉
m.o.n.i.k.a
17. čer 2009
AHOJ HOLKY 🙂
Tak abych popravdě řekla tak v tom Rosolinu mare to moře děs :-S Voda tam nebyla šistá jen kvůli tomu, že tam byl písek, ale né takový jak je třeba na Djerbě nebo tak, tam byl škaredý písek, jako myslím tu písečnou pláž, v tom Chorvatsku je určitě krásné moře to je bez pochyb, snad nejhezčí :-N
Jinak to město tam je krásné, byli jsme i ve Veroně, no rpostě nádhera x-)
tomasek jak si to myslela stím počasím? 🙂
brambora20
17. čer 2009
Moni- tak ten můj tě prý zná také od vidění, ale prý asi budeš spíš znát jeho bráchu Richarda. Jo, tak to jsi fakt kecala s jeho mamkou, už mají jen jednoho psa, toho černého, fenka se jim zaběhla hned po přestěhování. Tak já ti skoro vidím do oken, jo? 😉
m.o.n.i.k.a
17. čer 2009
No vlastně kdy půjdeš na balkon tak vidíš, bydlíme z boku v těch 4patrových úplně nahoře 🙂
Ty které nejsou zpravené, plastovky nás čekají v červenci :-S
tomasek06
18. čer 2009
Krásné ráno! Jéééé Moni já se spletla. To psala Denber o tom počasí. Jinak dneska nás čeká pořádný pařák co? No a zítra bude zase hnusně. To počasí se s náma hraje.
zanetka82
18. čer 2009
Dobré ráno... 🙂
Tomasek06 ...to je hroznéj čas :-N :-S 5:38
tomasek06
18. čer 2009
Je je dneska se malému něco zdálo a v pět ráno mi začal volat ještě boty ještě boty 😃 No a bylo po spánku, už neusnul. Ranní ptáče dál doskáče. Už mám vypranou pračku a uklizeno 😃

Začni psát odpověď...

Odešli