• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Tak to je fakt smůla :frowning2: To by mě nasralo :angry:
17. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha ha :grinning: Už to vypadá dobře. Má jen rýmu. Už to bude co nevidět.
17. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už jsme konečně taky ok, doufám že to nezakřiknu :grinning:
Tak už musím, zatím se tu mějte papa :wink:
17. čer 2009 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už taky mizím. Jdeme do těch Třebovic, malý je už vzhůru.
17. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já taky mizím mám tu rodiče :astonished: :slight_smile:
17. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
monika - aha...to je u benatek tusim, ze??? No ja jezdim spis do toskanska...popripade tam smerem k ravenne, coz je trochu jizneji nez benatky...
17. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tomasek a copak ve mlýnu-mě to napadlo ráno taky, ale přitom co hlásí za počasí-raději ne. co jinak děláte, já koukám na zouf.manželky.malá mi spí na zahradě, jinak klídek. co byste doporučilly za dovolenou na začátku září, uvažujemme nad svatebkou, ale bojím se jet k moři-ikdyž bych chtěla, co když se malé něco stane a než se dostaneme zpátky...... :frowning2: :frowning2: já vím, zmatkařím, ale bylo by to poprvé tak dlouho co bych špuntíka neměla u sebe.... můžete mi někdo poslat kontakt na tu bosorku, možná žee to nakonec zkusíme
17. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber - to zalezi na tom, kolik si za tu dovcu ochotna utratit...jinak z tech levnejsich dovolenych u more je fajn ta italie...hlavne ta severnejsi oblast od tech benatek po ten rim...popripade pak jeste francouzska riviera...pokud si ochotna jit do vyssich castek a touzis po tropech pak Mauritius, Seychely nebo Kuba...ale taky to zalezi na cloveku co ho vic laka, jestli more, pamatky...nebo treba i to, jestli je ochoten letet letadlem...
17. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zacatek zari je jeste teply...a pokud to chces blizko, tak ta italie...par hodin cesty autem a letadlem uplna rychlovka...
17. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji:slight_smile:
17. čer 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky Chorvatsko, tam je strašně krásné moře. Jinak v září se to ještě dá, ještě je teplo, naši byli koncem září v Chorvatsku minulý rok a bylo tam krásně. Všichni se spálili a teta měla dokonce i puchýře ze slunka jak se spálila :confounded:
Tak já zase fičím ven, papa :wink:
17. čer 2009 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a nevím stou Itálií jestli je nejlevnější :grinning: To záleží na člověku kolik chce utratit a ták, ale nejlevnější určitě není. Je to asi tak jako Chorvatsko a ták, co je tady poblíž :slight_smile: Jinak my jeli do Itošky 14 hodin. A to ještě v noci.
Legnago není blízko Benátek :slight_smile:
17. čer 2009 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já myslím že to Chorvatsko je levné a v Italii mají prý špinavé moře Martin už by tam nejel,to raději do Chorvatsak tam mají snad nejčistčí.Ale je pravda že jak kde v Itálii musím dodat,tam kde byl on s mojí segrou a jeho máti tak tam bylo špinavé(aby to nevypadalo blbě tak byl tam když mu bylo asi 12 a mojí segře 20 ona je totiž kamarádka jeho mamky :grinning: ne že by tam byly spolu jako spolu :grinning:
17. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denber- Kdybych si měla vybrat Já svatební cestu tak bych jela směr Řecko ostrov korfu (ostrov zamilovaných).

My byli na svatební cestě ve Vrasně...poblíž chalkidiki. Měli jsme sebou i Petříka. Musíš vědět sama co tě táhne na dovolenou a co od ní očekáváš :wink:

Já osobně bych třeba do Italie nejela přijde mi špinavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: (doufám že mě neukamenujete) :grinning: :grinning: :grinning:
Jdu koupat děti. :wink:
17. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak my jsme právě dorazili a bylo super! Jak si to myslela s tím počasím Moni? Vždyť bylo krásně.
17. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet já to právě taky slyšela,ale možná že tam kde jezdí Monča to tak není?
17. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od segry švagrová jezdí jenom do Řecka že ji to vyhovuje nelíp a nevíc se jí to líbí no mě stačí aj to Chorvatsko to nás vyšlo levně a stačilo to :slight_smile:
17. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki, tak my byli na svatební cestě v Řecku na Korfu a bylo to fakt super, ale hodně záleží kolik chceš do takové dovolené investovat :wink:
17. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Minika - nerikala jsem ze nejlevnejsi ale dle meho nazoru nejhezci v pomeru cena : prostredi...jinak 14 hodin autem neni zas tak moc...a ja nemyslela Legnago ale Rosolina Mare...je to severneji u jaderskeho more,ne???
Marie - zalezi na tom ke kteremu mori jedes a na ktere misto..taky jsem byla v Italii u more spinaveho i cisteho...
Zanet - je to tak jak rikas...zalezi hodne na tom, co od dovolene ocekavas...me treba Italie naprosto vyhovuje...ale jsou lidi co tam byli jednou a uz by nikdy nejeli...
Jinak bracha byl taky na Korfu s pritelkyni a za 9 mesicu se jejich rodinka rozrostla o dalsiho clena, takze na tom ostrove zamilovanych neco bude...ja tam nebyla, takze nemohu posoudit... :slight_smile:
17. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak segra otěhotněla i v Chorvatsku :slight_smile: spíš je to o tom,že na dovče vypneš a nestresuješ se tak dokonce i ona co tak dlouho čekala nakonec počala :grinning:
17. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nestihla jsem vás dočíst celé jen zběžne jste ukecané :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu se jen rozloučit zustanem u bráchy asi až do neděle na zahrádce jsou na dovolené tak jim tam budeme vegetit :slight_smile: snad bude hezky............a do mlýna chci taky bylo tam fajně :slight_smile: tak se musíme zase domluvit klidně i na ty tvarůžky hmm....
17. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem u moře nikdy nebyla tak nevím :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem byla dvakrát jednou když mi bylo 15 ze segrama taková damská jízda bez rodičů mám štěstí protože jim už bylo 21 a 22 roků a pracovaly tak to za mě zaplatily jsou to miláčci a podruhé ze segrou švagrem a Martinem a Mařenkou,ale ta byla v bříšku 3tt :grinning:
17. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra jsme zase bez proudu tak se ukážu až odpoledne nebo večer. :wink:
17. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY :slight_smile:
Tak abych popravdě řekla tak v tom Rosolinu mare to moře děs :confounded: Voda tam nebyla šistá jen kvůli tomu, že tam byl písek, ale né takový jak je třeba na Djerbě nebo tak, tam byl škaredý písek, jako myslím tu písečnou pláž, v tom Chorvatsku je určitě krásné moře to je bez pochyb, snad nejhezčí :sweat_smile:
Jinak to město tam je krásné, byli jsme i ve Veroně, no rpostě nádhera :dizzy_face:
tomasek jak si to myslela stím počasím? :slight_smile:
17. čer 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni- tak ten můj tě prý zná také od vidění, ale prý asi budeš spíš znát jeho bráchu Richarda. Jo, tak to jsi fakt kecala s jeho mamkou, už mají jen jednoho psa, toho černého, fenka se jim zaběhla hned po přestěhování. Tak já ti skoro vidím do oken, jo? :wink:
17. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vlastně kdy půjdeš na balkon tak vidíš, bydlíme z boku v těch 4patrových úplně nahoře :slight_smile:
Ty které nejsou zpravené, plastovky nás čekají v červenci :confounded:
17. čer 2009 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Jéééé Moni já se spletla. To psala Denber o tom počasí. Jinak dneska nás čeká pořádný pařák co? No a zítra bude zase hnusně. To počasí se s náma hraje.
18. čer 2009 v 05:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno... :slight_smile:
Tomasek06 ...to je hroznéj čas :sweat_smile: :confounded: 5:38
18. čer 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je je dneska se malému něco zdálo a v pět ráno mi začal volat ještě boty ještě boty :grinning: No a bylo po spánku, už neusnul. Ranní ptáče dál doskáče. Už mám vypranou pračku a uklizeno :grinning:
18. čer 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek