• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Vy ještě spíte? Se fakt divím :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek už nespíme, nechceš přijít uklidit i k nám? :grinning:
18. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechci :grinning: Jsem ráda že mám hotovo. Co máte dneska v plánu? Bude pařák tak k vodě? My jdeme na Myslivnu. Koupat se ještě nemůžeme. Jinak bych šla hned :frowning2:
18. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a knám taky :grinning:
Dobré ráno!
18. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně holky hned k vám letím :grinning:
18. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož to my už čekáme.
Já musím dneska dopsat dvě seminárky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teď jsem na tebe Zofi zvonila a neotevřela si mi tak jsem šla domů :grinning:
18. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie83 - no bracha s pritelkyni prave taky uz dlouho cekali...dokonce uz za sebou mela i jedno mimodelozni po kterem ji museli vzit vejcovod i s vajecnikem...
monika - no na te strane u pisy a tak to more taky neni nicmoc...navic je tam hodne kamenitych plazi, tak musis vedet kam jit, abys dosla na pisecnou, ale zase je tam nadherne prostredi, atmosfera atd...na te strane u ravenny je to more uz docela ciste...jestli jako v chorvatsku netusim...chorvatsko me nejak nelaka...nikdy jsem tam nebyla...
18. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofinecka - za jak dlouho koncis skolu???
18. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky dobré ranko,co budete dnes dělat?Já se asik vyvalím na zahradu k bazénu a budu chytat bronz,jelikož jsem bílá jak ředitelka vápenky,malou do bazénu nedostanu,má v poslední době nějaké hysteráky jak vidí bazén :slight_smile:
Denber:Tak vemte na svatební cestu i malou,my nad tím taky uvažujem,včera jsem byla pro papíry,abych ji mohla vyřídit pas....Já bych jela klíďo píďo do Řecka,to miluju....např,Lefkáda,Zakyntos,Rhodos atd. a nebo ještě uvažujem,že bysme jeli se známímá do Egypta,tak uvidíme ale to bez malé....Jinach v Chorvatsku jsem byla mockrát,a je tam super,levno,čisťounké moře,domluvíš se hehheh....Itoška je hnusná špinavá....
18. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Jarus,
To se máš, taky jsme chtěli k vodě, ale jsme chvíli po nemoci, tak nechceme riskovat, že bude malý znova nemocný. Je tam slabý vítr a voda na bazénech bude studená. Tak jsme od bazénu upustili a pak pojedem koonečně na ten Bohuminský :dizzy_face:
Musím zase jet v jednu pro mamku a sní k dr. a pak k babičce, vůbec nemám dneska náladu na řízení, byla jsem už ráno v Porubě a ten provoz v autě horko, jak do Tebe pere to slunko, achjo. :sweat_smile:
18. čer 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dneska jdu s kamoškou a její mamkou na bazén,ale Máří bude s mojí mamčou to není bazén pro děti jsou tam masážní trysky a není tam žádny kačák tak aspoň si konečně zaplavu s malou to nejde když ji musím hlídat a v malém si člověk jen těžko zaplave i když na porubáku jsem plavala :grinning:
Jo a my jsme jely na svatebku i s malou,ale to byla jen taková jako svatebka byly jsme i se segrou a švagrem a jeho bratránkem takže jsme si v Orlických horách pronajaly barák s bazénem bylo tam 6 dospělých a 4 děti a už bych to neudělala.Jedině s lidma co bych věděla že mají podobný rytmus jako my jako že děti chodí podobně spát,protože my jsme dávaly holky spát po šesté a ona až kolem osmé půl deváte a do té doby tam ječely a to mě se nelíbí,pak jsme měly ze segrou jen nervy,alejinak bylo fajn :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ty se máš :dizzy_face:
My byli minulý týden ve vyřívce, sice se tam jenom sedí nebo leží a masiruje Ti to záda, ale byla to paráda.
Tak si to užijte. My bazén podniknem asi o víkendu, ale na tom krytém aquaparku :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to my asi pojedem v sobotu k segře když manža nebude doma :unamused:
18. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram. dneska jsme šli naproti sobě u alberta tedy jestli jsi to byla ty :slight_smile: Měla jsi myslím, že černý kočárek...
18. čer 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde ségra bydlí? Se těším až ségra do toho praští a malý bude mít bratrance či sestřeničku :dizzy_face:
Staví si baráček, tak tam budeme pečení, vaření :grinning: Ale ta než do toho praští tak ještě tak 2 roky budem čekat :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dívala na webkamery na Porubské koupaliště a už tam jsou lidi a koupou se. Ach jo taky bych šla :frowning2:
18. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj dneska se hodně lidí chystá k vodě :slight_smile:
Ráno to tak nevypadalo, ale ted se trochu to počasí vytáhlo
18. čer 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni jedna segra bydlí ve Skotnici a druhá dostavěla barák v Mokrých lazcích :slight_smile: jen my máme byt,ale nám to neva.Teď už se bude segra konečně stěhovat do těch lazců tak chce abych tam přijela na celý výkend to bude fajn
18. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hony příští rok
18. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi - tak to mas fajn...ze to stihnes dokud je eli prdolka...:o)...s Adou se uci uz podstatne hur...neni k zastaveni a na to uceni uz fakt neni skoro cas...dokud byla mensi, tak jsem se ucila i s ni...ted uz jdine kdyz spi...jinak neni sance se neco naucit... :grinning:
18. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hony já se taky učím jen když eli spí a nebo mi ji mamka pohlídá :grinning:
18. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tak samo, jak byla nikuš ještě špunt tak sem ji třeba právo četla jako pohádku, ale ted-mi to sebere a de si s tím hrát a čte si to sama, ale tak, že já to pak už nejsem schopná přečíst:slight_smile:)
18. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak my už jsme doma a opravdu tam bylo dneska na podnutí. Ještě že sem tam foukal vítr.
18. čer 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my už jsme taky doma :slight_smile:
A jsem hotová, nejradši bych sebou sekla na postel a spala :grinning:
Máji, tak to je supér, my máme taky plány a tak snad se nám ten baráček podaří někdy postavit :grinning:
Zase čučím na Rosalindu a malý mě tedka se.e, protože zase je uřvaný, tak půjde dneska brzy spát, aspon budeme mít dřív klídek :sweat_smile:
18. čer 2009 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo taky se už vidím v posteli. Asi si nahraju Ordinaci a půjdu spát s malým.
18. čer 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to u nás neklapne, jít spát v osm, stejně malý usne dřív, ale i tak, je nás tu dost, takže spát se půjde nejdřív v devět :grinning:
Jinak jak se bavíte o škole, jdu dál a chci jít na obchodní akademii :grinning:
Tak jsem zvědavá, je to na dlouho a jak bude druhé, tak snad se to zvládne :slight_smile:
18. čer 2009 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož děvčata, kde jste? :grinning:
18. čer 2009 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak plavčo v Klímkovicích bylo super,dovezla jsem lázeňské oplatky a ty jsou taky super oříškové příště jich musím koupit víc měly úspěch.
18. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji tak ztra jsem u Tebe jo? Kolik, že jsi mi jich koupila ??? :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek