• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Musím, mějte se papa a dobrou :slight_smile:
18. čer 2009 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni právě,že teď jen jedny protože jsem nevěděla že budou tak dobré,ale 2.7 tam jedem zase tak jich koupím víc :slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni- víš, že mi to prolítlo taky hlavou, že jsi povědomá a pak až jsme přešli, mě napadlo, že jsi to byla asi ty! Pak mi došlo, že to byl asi trochu trapas, někdy mi něco dochází trochu později a pak je z toho zbytečný trapas :grinning:
18. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :grinning:
19. čer 2009 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...zatím je hezky :wink:
19. čer 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono má být hezky. Bůh ví kdy k nám ty bouřky dorazí. Beztak až večer.
19. čer 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, já si taky říkala, že Tě odněkud znám a jak jsme se přešli, jsem si vzpoměla na Tebe :slight_smile:

Jinak ahoj holky.....

Tady v Zábřehu se zatáhlo a je nějak pod mrakem :confused:
19. čer 2009 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady už taky :confounded:
19. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to děs, vypadá to, že bude pršet. A to se chystáme jít ke kamarádce jsem myslela, že se projdem, ale jak se tak dívám ven, tak beru auto. :unamused:
19. čer 2009 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já zase pádím, mějte hezké dopol. i když venku to stojí za prd :wink: Pá holky...
19. čer 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zataženo je ale zatím hovno hovno zlatá rybko :grinning: Mohlo by už pořádně zapršet, je tam strašně dusno.
19. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už začalo kapkat. Musela jsem i schovat prádlo :wink:
19. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi - tak ja dokud byla mala mensi, tak jsem ji nalozila do kocarku, sesit polozila na boudicku a sli jsme na prochazku..mala se vetsinou krasne unavila a ja byla naucena...a obe jsme byly spokojene...jenze ted uz to nejde...kocarek pouzivame spis jen vyjmecne a stejne z nej po chvili utece... :grinning:
denber - nebo to jsem taky delala...cetla jsem male a ona poslouchala.. :grinning: ...ted to jaksi nehrozi... :grinning:
19. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
brambor - ale ty se mi zdas nejaka povedoma...mam pocit ze te odnekud znam ,ale zaboha si nemuzu vzpomenout odkud...kazdopadne jsem te nekde uz videla...ale mladsi... :grinning: ...nebydlela jsi nekdy nekde pobliz uanu - krajskeho uradu???
19. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtela jsem se zeptat, jestli nemate nejaky dobry tip na vylet...i s malou...muze byt i v zahranici...ale zas ne daleko...nekam kde se da nejak rozumne dojet autem...ikdybychom vyjeli treba uz v noci...jen at to stoji za to a hlavne at z toho i ta mala neco ma...
19. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aquacity Poprad. Je to tam úžásné!!!!!!!!!!! A všude jde vidět na krásné Vysoké Tatry.
19. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo top jak to bylo včera v reklamě už jsem to kdysi vyděla to aquacentrum jak je tam udělaná pláž,prales a další zajímavé věcy a je to někde u Drážďan to musí být super,tam bych někdy chtěla se vyčvachat :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste! Venku chčije a chčije a tydy nikdo :frowning2:
19. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie83 - to je ale hrozna streka...uz jsme se na to taky divali, ale to by byla cest opravdu na dlouho...
tomasek06 - na to aquacity mrknu...slovensko je kousicek...
19. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to tam fakt krásné honey. My tam jezdíme taky docela často. A ještě můžu doporučit i restauraci je hned naproti toho aquacity a jmenuje se to koliba. Výborně tam vaří.
19. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute :slight_smile:
No to počasí je už na mrtvici fakt, jednou vedro, pak zima, déšt. No paráda...
Teď jsme dojeli a ještě, že jsem vzala to auto, jinak bych byla u kamarádky do ted :grinning:
Jinak je nudááá, nevím co dělat. :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož kde jste? Spíte či co? :grinning:
19. čer 2009 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj nuda je a chce se mi spát s toho počasí :pensive:
19. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Já mám návštěvu
19. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mě teď návštěva odešla asi půjdu sebou plácnout k televizi a dělat relax :slight_smile:
19. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,dneska je hnusně,malá je hnusná,mám hnusnou náladu,nic se mi nedaří,prostě hnus!!!!!
19. čer 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj no, je nuda, malý mi chrní a tak jak vstane jsem zvědavá jak ho unavit aby šel večer brzy spát, dneska to bude docela zajímavé :sweat_smile:
Jarus, ani se Ti nedivím, v tomhle počasí má nejspíš každý divné nálady, já taky. Nic se mi nechce odpol. jsem byla taky protivná, jak jsem dojela. Malý byl taky uřvaný, tak jsem trochu vydechla, tím , že spí :slight_smile: :wink:
19. čer 2009 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se dneska děje to máte všechny nějaké deprese z počasí :slight_smile:
malá už spí odpo zase neusla tak to zapíchla brzo a mě bolí hlava jako čert.
19. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já měla návštěvu a teď teprve odjela, tak uklízím :grinning:
19. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek