Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
m.o.n.i.k.a
18. čer 2009
Musím, mějte se papa a dobrou 🙂
marie83
18. čer 2009
Moni právě,že teď jen jedny protože jsem nevěděla že budou tak dobré,ale 2.7 tam jedem zase tak jich koupím víc 🙂
brambora20
18. čer 2009
Moni- víš, že mi to prolítlo taky hlavou, že jsi povědomá a pak až jsme přešli, mě napadlo, že jsi to byla asi ty! Pak mi došlo, že to byl asi trochu trapas, někdy mi něco dochází trochu později a pak je z toho zbytečný trapas 😃
tomasek06
19. čer 2009
Krásné ráno 😃
zanetka82
19. čer 2009
Dobré ráno...zatím je hezky 😉
tomasek06
19. čer 2009
No ono má být hezky. Bůh ví kdy k nám ty bouřky dorazí. Beztak až večer.
m.o.n.i.k.a
19. čer 2009
bram, já si taky říkala, že Tě odněkud znám a jak jsme se přešli, jsem si vzpoměla na Tebe 🙂

Jinak ahoj holky.....

Tady v Zábřehu se zatáhlo a je nějak pod mrakem =-)
zanetka82
19. čer 2009
Tady už taky :-S
m.o.n.i.k.a
19. čer 2009
Je to děs, vypadá to, že bude pršet. A to se chystáme jít ke kamarádce jsem myslela, že se projdem, ale jak se tak dívám ven, tak beru auto. :-|
m.o.n.i.k.a
19. čer 2009
Tak já zase pádím, mějte hezké dopol. i když venku to stojí za prd 😉 Pá holky...
tomasek06
19. čer 2009
No zataženo je ale zatím hovno hovno zlatá rybko 😃 Mohlo by už pořádně zapršet, je tam strašně dusno.
tomasek06
19. čer 2009
Tak už začalo kapkat. Musela jsem i schovat prádlo 😉
honey.nka
19. čer 2009
zofi - tak ja dokud byla mala mensi, tak jsem ji nalozila do kocarku, sesit polozila na boudicku a sli jsme na prochazku..mala se vetsinou krasne unavila a ja byla naucena...a obe jsme byly spokojene...jenze ted uz to nejde...kocarek pouzivame spis jen vyjmecne a stejne z nej po chvili utece... 😃
denber - nebo to jsem taky delala...cetla jsem male a ona poslouchala.. 😃 ...ted to jaksi nehrozi... 😃
honey.nka
19. čer 2009
brambor - ale ty se mi zdas nejaka povedoma...mam pocit ze te odnekud znam ,ale zaboha si nemuzu vzpomenout odkud...kazdopadne jsem te nekde uz videla...ale mladsi... 😃 ...nebydlela jsi nekdy nekde pobliz uanu - krajskeho uradu???
honey.nka
19. čer 2009
Holky chtela jsem se zeptat, jestli nemate nejaky dobry tip na vylet...i s malou...muze byt i v zahranici...ale zas ne daleko...nekam kde se da nejak rozumne dojet autem...ikdybychom vyjeli treba uz v noci...jen at to stoji za to a hlavne at z toho i ta mala neco ma...
tomasek06
19. čer 2009
Aquacity Poprad. Je to tam úžásné!!!!!!!!!!! A všude jde vidět na krásné Vysoké Tatry.
marie83
19. čer 2009
Nebo top jak to bylo včera v reklamě už jsem to kdysi vyděla to aquacentrum jak je tam udělaná pláž,prales a další zajímavé věcy a je to někde u Drážďan to musí být super,tam bych někdy chtěla se vyčvachat 🙂
tomasek06
19. čer 2009
Kde jste! Venku chčije a chčije a tydy nikdo 😞
honey.nka
19. čer 2009
marie83 - to je ale hrozna streka...uz jsme se na to taky divali, ale to by byla cest opravdu na dlouho...
tomasek06 - na to aquacity mrknu...slovensko je kousicek...
tomasek06
19. čer 2009
Je to tam fakt krásné honey. My tam jezdíme taky docela často. A ještě můžu doporučit i restauraci je hned naproti toho aquacity a jmenuje se to koliba. Výborně tam vaří.
m.o.n.i.k.a
19. čer 2009
Čaute 🙂
No to počasí je už na mrtvici fakt, jednou vedro, pak zima, déšt. No paráda...
Teď jsme dojeli a ještě, že jsem vzala to auto, jinak bych byla u kamarádky do ted 😃
Jinak je nudááá, nevím co dělat. :-N
m.o.n.i.k.a
19. čer 2009
Tož kde jste? Spíte či co? 😃
marie83
19. čer 2009
Jj nuda je a chce se mi spát s toho počasí |-|
tomasek06
19. čer 2009
😃 Já mám návštěvu
marie83
19. čer 2009
jo a mě teď návštěva odešla asi půjdu sebou plácnout k televizi a dělat relax 🙂
jaruschk
19. čer 2009
Ahojky,dneska je hnusně,malá je hnusná,mám hnusnou náladu,nic se mi nedaří,prostě hnus!!!!!
m.o.n.i.k.a
19. čer 2009
Jj no, je nuda, malý mi chrní a tak jak vstane jsem zvědavá jak ho unavit aby šel večer brzy spát, dneska to bude docela zajímavé :-N
Jarus, ani se Ti nedivím, v tomhle počasí má nejspíš každý divné nálady, já taky. Nic se mi nechce odpol. jsem byla taky protivná, jak jsem dojela. Malý byl taky uřvaný, tak jsem trochu vydechla, tím , že spí 🙂 😉
marie83
19. čer 2009
Co se dneska děje to máte všechny nějaké deprese z počasí 🙂
malá už spí odpo zase neusla tak to zapíchla brzo a mě bolí hlava jako čert.
tomasek06
19. čer 2009
No já měla návštěvu a teď teprve odjela, tak uklízím 😃

Začni psát odpověď...

Odešli