• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Honey, nene, já jsem původně z Výškovic...možná mám dvojníka....
To počasí je na prd, malý skoro celý den prospal a tedka je mrzký a spát nebude...mě picne!!!
19. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji se máš, malý ještě nespí a dlouho to nejspíš na spaní vypadat nebude :angry:
Před chvíli jsem sežrala 3 palačinky a tedka drahá půlka ještě dělá maso a hranolky, co jsem si poručila :dizzy_face:
Prý kde to strkám a taky by mě to zajímalo :grinning:
Jinak mám radost a snad se na mě Majatob nebude zlobit, ale mám radost i za ní, protože se snažili chvíli o mimi a je těhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Gratuluji Ti i tady Maja :wink:
19. čer 2009 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož, kde se dneska couráte? :unamused:
19. čer 2009 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majatob je už těhotná? Tak to je super že jim to vyšlo tak brzo :slight_smile:
19. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak sem myslela že dneska nepřežiju...děs a hruza. Kluci byli nazabiti :angry: To počasí je hrozné A To máme zítra v Pusté Polomi bečku a sele. Je to i s ubytováním a se snídaní :wink: pro kluky beru aspoň 4x věci na převlečení. Je to akce od Petra s práce :slight_smile: .Chlapi už jeli dneska a manželky a děti přijedou zítra :grinning:

Majo...taky mě bolí strašně hlava.
Majatob...tak ti moc gratuluji :slight_smile: :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek, že? Já myslela, že se teprve začli snažit jak psala, ale podle toho co píše se snažili už dříve jak tedka, ale je supér, že jim to vyšlo hned na poprvé :slight_smile:
Jé Žany, tak to Vám zavidím, taky bych brala takovou akci, to se máte, at Vám hlavně výjde počasí a neprší :slight_smile:
19. čer 2009 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad už zítra pršet nebude nebo doma s malým zcvoknu :angry:
19. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky, jsem myslela, že ho přizabiju jak vstal :sweat_smile: protivný jak nevím co. :angry:
19. čer 2009 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No doufám že nebude bych chtěla jet za segrama jedna je teď na výken u druhé tak jsem myslela že bych tam taky zajela,ale jestli bude chcát tak na to prdínkám.
19. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak diskusi mám přečtenou a sem se pobavila (paragrafy....1dítě jedny peníze...) :grinning:
19. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
žany jaké paragrafy?
19. čer 2009 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
podívej se na diskusi Paragrafy :wink:
19. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,to je děs furt chčije,já nesnáším déšť......malá už se sklidnila,jsme pospali odpo 2 hodky,a byl klid....zítra jdu s přítelem do kina na Terminátora,aspoň se zas vyspím v kině :slight_smile: jelikož takové blbosti jako terminátor atd.nemusím....ale aspoň bude mít radost
Majatob,je v tom?Tak to taky gratuluji,se divím,že chtěla tak brzy....já po dnešku,co jsem málem zabila malou,mě přešla všechna chuť pořídit si další děti....nikdy!!!!!Raději 2 čokli než ještě jedno takové parchanče :slight_smile:
Co máte v plánu va víkend?My zas jeden nakupovat na barák,to bude nuda....
19. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Parchanče :grinning: :grinning: :grinning: Dobrý název na svoje dítě. Taky tak podopně na ně nadávám. Pozor na to aby to někdo špatně nepochopil...tady na koníkovi jsou divné patronky :grinning:

Jééééé v kině jsem nebyla ani nepamatuji
19. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já půjdu do kina až na harryho pottera 6 :grinning: My chodíme s manželem do kina jen na Pottra :grinning:
19. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jarus nechápu jak můžeš o svém dítěti napsat parchanče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dělám si samozřejmě srandu, ale jiné aktivistky by už jeli, ještě, že tu chodíme jen my a chápem se :wink:
Žanet jdu to zjuknout :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu hajat! Dobrou!
19. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu taky dobrou noc. :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to ted dočetla a docela brutál, vždycky se někdo dokonalý najde :grinning:
Holky dobrou
19. čer 2009 ve 22:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.....i když zamračené a deštivé :wink:
20. čer 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :grinning: Normálně jsem tady už teď psala a neobjevilo se mi to :angry:
20. čer 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
No pro mě moc dobré teda není. Včera večer se mi Eli vzbudila a já zjistila že má horečku 39. Dali jsme nurofen a teď bobek ještě spí. Celou noc sebou házela. DOufám, že to dneska bude lepší a bude bez horeček. A do toho všeho se mám učit. :frowning2:
20. čer 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se asi moc nenaučíš co? Rostou zuby?
20. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím asi jo. ale vůbec nebyla protivná, když měla tu horečku, byla úplně v poho a ještě si vykládala :wink:
20. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile: Teda aspon pro mě :dizzy_face:
Zofi, tak jsme na tom stejně, já si tedka musela ještě poležet, protože jsem byla úplně hotová a drahý zároven s malým vstal. Hrůza a děs včerejší noc,dnešní ráno :confounded:
Včera nám usnul kolem devíté a jak jsme šli v jedenáct spát, tak už se začal v posteli roztahovat, poknurávat, furt sebou házel, říkám co je a to dělal do 4 rána, nekecám. Jsem byla z něj už na nervy, měl teplotu dala jsem mu čípek, tak jsem si myslela, že na chvíli usne a prd, až ve 4 ráno, já už ve 2 ráno neviděla pomalu na oči a ráno o půl 8 vzhůru, takže tomu spaní moc nedal, ale toto se nám stalo poprvé teda, vždycky jak měl horečky pobekával, já mu sáhla na čelo, tak už jsem věděla, dala čípek a za chvíli usnul a tedka 5 hodin v noci trápení,uffff doufám, že to dneska bude lepší :sweat_smile: :angry:
To je tím počasím beztak :unamused:
20. čer 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste všeci :confused: :sweat_smile:
Já už jsem si stihla poklidit, vygruntovat byt, navařit a malý už spí, tak že si sednu k pc a popíšu si svámi a tady nikdo :sweat_smile: :grinning:
20. čer 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem spala s malým a taky čučím že tady nikdo není :slight_smile:
20. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je tady zase nějaký klid :wink:
Asi všeci spíjou, nebo se snaží zabavovat děti aby to doma přežili :grinning:
20. čer 2009 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to taky. Právě uvažuju jestli s malým půjdu někam ven ale netuším kde :frowning2:
20. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se tak nudím že to je děs! Jestli bude zítra taky tak hnusně a mokro, tak asi půjdeme plavat.
20. čer 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek