Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
m.o.n.i.k.a
20. čer 2009
tomasek tak to jsme 2, se taky nudím,je to děs být zaleznutí doma :-|
tomasek06
20. čer 2009
Jo jo je to hnus. Už nevím co bych udělala.
m.o.n.i.k.a
20. čer 2009
tady je mrto téda 😞
m.o.n.i.k.a
20. čer 2009
v 😃
zofinecka
20. čer 2009
Ahojki holky, tak nakonec jsme s eli skončily na pohotovosti. Má akutní zánět nosohltanu. 😞 dr. nám ještě předepsal diezepan a řekl že ji mám dávat Nurofen a paralen, tak jsem zvědavá kdy nás to přejde. snad to bude brzy.
tomasek06
20. čer 2009
Tak to je smůla Zofi! Snad to rychle zmizí 😞
zofinecka
20. čer 2009
no v to doufám. V pondělí jdeme na poradnu, tak jsem zvědavá co mi řekne dr.
jaruschk
20. čer 2009
Moni:Můžu to říct uplně normálně,jinak to je slabý výraz toho jak ji nazývám jak mě nasere 🙂 🙂 🙂 Jsem totiž strašný nervák,a ty její pí..viny co dělá v poslední době mě neskutečně vytáčí hhihihih 🙂 Jinak ji celkem miluju :-o ....
Jn tak na heráka půjdu samo taky,dneska byl v Tv první díl.....jsem kukala s malou,než přijeli tchánovci z jižní Moravy a dovalili víno,tak jsme koštovali,a já pociťuji už hladinu v krvi hihihih 🙂 Jinak počas hnus,děcka protivné,nic se nedá dělat prostě maras....ať už je vedro....
tomasek06
21. čer 2009
Krásné ráno 😃 Už to tam venku vypadá s tím počasím slibně co? Zofi co malá?
zofinecka
21. čer 2009
Tomasek: eli už je v poho. Teplotu už nemá a nosík se taky lepší. 😉
tomasek06
21. čer 2009
Tak už jsme se vrátili z Bohumína a bylo moc moc dobře. Doma mě to už sralo. A zase začíná pršet 😞
marie83
21. čer 2009
To je děs běs takové počasí už mě nebavíííí,byly jsme v obchodě v Shopinu a v ikey,pak jely k prababičce a zrovna začalo pršet já samozřejmě jak jinak než žabky 🙂 Mě to nebaví 😞 co mám dělat.
brambora20
21. čer 2009
Maru, byli jste v Shopinu? A co říkáš té davovce, také jsme odtamtud právě přišli a jsem znechucená z těch lidí...Přítel byl ještě víc, zkrátil to tam na nejnutnější dobu, nákup potravin! Datart! A dom!!! 😃
Jsem chtěla něco koupit Adýskovi na sebe a prd!!!
marie83
21. čer 2009
Bram my taky byly jen rychle v CaA tam jsem Mařence koupila růžovoučké plátěné kalhoty, a jinak mamka jen nakoukla do HaM a ještě jednoho butiku a šly jsme do ikey tam jsem potřebovala jednu krabicy co mi pasuje na spoďáry tak teď má manža dvě modré a já dvě červené fajn se tam vlezou kalhotky a v druhé mám ponožky no a jinak jsme šly domů,tam se každý prochází jak na kolonádě to mě už od té doby co mám Máří nebaví,tak maximálně když se tam dostanu sama tak to prošmejdím,ale s Máří se to stejně nedá.
brambora20
21. čer 2009
Jo, přesně tohle mě taky dopaluje...my kormidlovali tím narvaným Shopinem, Peta s kočárkem, já naloženým vozíkem s potravinama...lidi se vy-ba-vu-jou, zastavujou uprostřed....já bych je kopla....at se jdou procházet do Běláku, no ne? 😃
Na takový to procházení miluju všední den dopoledne...to tam je celkem klídek, v klidu si obejdu, co potřebuju a pak se ještě i najíme...
Zrovna poslední dobou "testuju" podmínky pro maminy v těchle obchodácích...Shoping je fakt nejlepší! Přebalovák, kojící místečko....MInulý týden jsem byla v tescu v Porubě...místnost skoro metr krát metr :-|
Nebo perličkou také byl Globus v Opavě...smradlavé záchodky bez ničeho....blééé, jsem kojila u stolu vrestauračce, přebalovala v kočáře....možná jsem snobka...ale takový babyboom, by mohli cosi udělat pro chudáky maminy, ne? 😉
marie83
21. čer 2009
No je pravda že shopin je co se týče toalet asi fakt nejlepší,právě jsem říkala mamce že to je hned jiná jít na čistý záchod a třeba do Kauflandu do toho smradu :-| ,dopoledne se tam nakupuje fakt nejlíp přes týden to je klid a strašně dobře vaří v zeppelin hotovky já si tam dávám svíčkovou,protože to je asi jediné co si netroufám uvařit zdá se mi to složité,ale prý není :-| .Je to tam i levné pak dole kafíčko latte no a jsem spokojená.Jen bych už Máří nedala do toho hřišťátka co tam mají je to celé s lan a dětska tam můžou klouzat,skákat a tchýně říkala,že minule tam Julanovy málem zlomily ruku tak jsem manžovy řeklaže už neexistuje aby tam Máří šla ,tam chodí starší děti a jsou takové roztržité běhají nedívají se a ona ještě nemá takové reakce.
marie83
21. čer 2009
tam mělo být Julianovy
tomasek06
21. čer 2009
Já do Schopingu chodím jen přes týden a dopoledne, protože o tom víkendu je to fakt mazec. Jinak malý mi usnul v 16,30. Tak jsem zvědavá jestli bude spát do rána nebo se ještě vzbudí 😃 Ale asi pojede durch do rána, ale určo tady budu psát první příspěvek ve 4,00 😃
marie83
21. čer 2009
Děvčata nechce někdo ke mě přijít na předváděčku tuperrware ,příjde mi tu paní 7.6. tak jen se ptám kdyby to některá znala a používala.
http://www.tupperware.cz/ 🙂
tomasek06
21. čer 2009
Ne díky já ta ty předváděčky nejsem 😃
marie83
21. čer 2009
no já taky ne,ale zlákala na mě na to sakra a teď nevím ja se stoho vykroutit,sice ty věcy s tupperware jsou super i když drahé a je na to celoživotní záruka ,ale já myslela že když si zaplatím 500,- tak za to dostanu dárek což je super ten jsem dostala,ale mě se to nechce nabízet si to chci kupovat jen pro sebe a nevnucovat se. :-|
tomasek06
21. čer 2009
No to taky nemám ráda jak tě začnou přemlouvat a přemlouvat.
majatob
21. čer 2009
ahojte devcatka, dlouho jsem tu nebyla 🙂 neco noveho? 🙂
marie83
21. čer 2009
no právě a pak nevíš jak na ně protože jsou tak vlezlí,ale milí že bys je nakopala.Asi ji řeknu že jsem nikhoh nesehnala a bude to co se budu nervovat sem jim to říkala hned že to nebudu dělat jen jsem chtěla za výhodnou částku takovou super velkou mísu a váleček s válem 😃 normálně by mě to vyšlo přes tísícovku a tak jsem dala pěto,od segry tchýně má stoho uplně všechno(tak ona na to má)je to maniak,ale je pravda že moje švagrová si to taky v Německu kupuje právě proto že to má doživotní záruku,mám ještě pár věcí,ale to mi dala segra co ji zas dala její tchýně 😃 😃 .Chi tam koupit Máří takové fajn kelímky na pití,a jednu flašku má tak ještě jednu ta je větší.Mám plastový hrnek stama na venek ideální na lavičku před barák s víčkem do toho kafíčko 😃 potřebuju ještě pár ať mám i pro kámošky když se sejdem na písečku 🙂
tomasek06
21. čer 2009
Ahoj Majatob! Gratuluji k těhotenství 🙂
majatob
21. čer 2009
tomasek, dekuju 🙂 snad to dopadne tak jak ma 🙂
tomasek06
21. čer 2009
Určitě! Jak to že za náma už nechodíš?
zofinecka
21. čer 2009
Maji: taky gratuluji k těhulkování
mari: já bych klidně došla, ale jedeme zrovna pro švagrovou na letiště, tak nemůžu 😞
marie83
21. čer 2009
však předváděčka není tak důležitá si myslím že když to někdo bude chtít tak si k tomu cestu najde tak teď víte že to můžu koupit,zařídit tak stačí písnout když náhodou. 🙂
Majatob taky gratuluji,ještě jsem to nestihla 🙂
majatob
21. čer 2009
dekuju vsem, jste hodny 🙂
tomasek, nejak jsem nemela co tu resit 😉