• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tomasek tak to jsme 2, se taky nudím,je to děs být zaleznutí doma :unamused:
20. čer 2009 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo je to hnus. Už nevím co bych udělala.
20. čer 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je mrto téda :frowning2:
20. čer 2009 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. čer 2009 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki holky, tak nakonec jsme s eli skončily na pohotovosti. Má akutní zánět nosohltanu. :frowning2: dr. nám ještě předepsal diezepan a řekl že ji mám dávat Nurofen a paralen, tak jsem zvědavá kdy nás to přejde. snad to bude brzy.
20. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je smůla Zofi! Snad to rychle zmizí :frowning2:
20. čer 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v to doufám. V pondělí jdeme na poradnu, tak jsem zvědavá co mi řekne dr.
20. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni:Můžu to říct uplně normálně,jinak to je slabý výraz toho jak ji nazývám jak mě nasere :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jsem totiž strašný nervák,a ty její pí..viny co dělá v poslední době mě neskutečně vytáčí hhihihih :slight_smile: Jinak ji celkem miluju :astonished: ....
Jn tak na heráka půjdu samo taky,dneska byl v Tv první díl.....jsem kukala s malou,než přijeli tchánovci z jižní Moravy a dovalili víno,tak jsme koštovali,a já pociťuji už hladinu v krvi hihihih :slight_smile: Jinak počas hnus,děcka protivné,nic se nedá dělat prostě maras....ať už je vedro....
20. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :grinning: Už to tam venku vypadá s tím počasím slibně co? Zofi co malá?
21. čer 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomasek: eli už je v poho. Teplotu už nemá a nosík se taky lepší. :wink:
21. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme se vrátili z Bohumína a bylo moc moc dobře. Doma mě to už sralo. A zase začíná pršet :frowning2:
21. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je děs běs takové počasí už mě nebavíííí,byly jsme v obchodě v Shopinu a v ikey,pak jely k prababičce a zrovna začalo pršet já samozřejmě jak jinak než žabky :slight_smile: Mě to nebaví :frowning2: co mám dělat.
21. čer 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maru, byli jste v Shopinu? A co říkáš té davovce, také jsme odtamtud právě přišli a jsem znechucená z těch lidí...Přítel byl ještě víc, zkrátil to tam na nejnutnější dobu, nákup potravin! Datart! A dom!!! :grinning:
Jsem chtěla něco koupit Adýskovi na sebe a prd!!!
21. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram my taky byly jen rychle v CaA tam jsem Mařence koupila růžovoučké plátěné kalhoty, a jinak mamka jen nakoukla do HaM a ještě jednoho butiku a šly jsme do ikey tam jsem potřebovala jednu krabicy co mi pasuje na spoďáry tak teď má manža dvě modré a já dvě červené fajn se tam vlezou kalhotky a v druhé mám ponožky no a jinak jsme šly domů,tam se každý prochází jak na kolonádě to mě už od té doby co mám Máří nebaví,tak maximálně když se tam dostanu sama tak to prošmejdím,ale s Máří se to stejně nedá.
21. čer 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, přesně tohle mě taky dopaluje...my kormidlovali tím narvaným Shopinem, Peta s kočárkem, já naloženým vozíkem s potravinama...lidi se vy-ba-vu-jou, zastavujou uprostřed....já bych je kopla....at se jdou procházet do Běláku, no ne? :grinning:
Na takový to procházení miluju všední den dopoledne...to tam je celkem klídek, v klidu si obejdu, co potřebuju a pak se ještě i najíme...
Zrovna poslední dobou "testuju" podmínky pro maminy v těchle obchodácích...Shoping je fakt nejlepší! Přebalovák, kojící místečko....MInulý týden jsem byla v tescu v Porubě...místnost skoro metr krát metr :unamused:
Nebo perličkou také byl Globus v Opavě...smradlavé záchodky bez ničeho....blééé, jsem kojila u stolu vrestauračce, přebalovala v kočáře....možná jsem snobka...ale takový babyboom, by mohli cosi udělat pro chudáky maminy, ne? :wink:
21. čer 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je pravda že shopin je co se týče toalet asi fakt nejlepší,právě jsem říkala mamce že to je hned jiná jít na čistý záchod a třeba do Kauflandu do toho smradu :unamused: ,dopoledne se tam nakupuje fakt nejlíp přes týden to je klid a strašně dobře vaří v zeppelin hotovky já si tam dávám svíčkovou,protože to je asi jediné co si netroufám uvařit zdá se mi to složité,ale prý není :unamused: .Je to tam i levné pak dole kafíčko latte no a jsem spokojená.Jen bych už Máří nedala do toho hřišťátka co tam mají je to celé s lan a dětska tam můžou klouzat,skákat a tchýně říkala,že minule tam Julanovy málem zlomily ruku tak jsem manžovy řeklaže už neexistuje aby tam Máří šla ,tam chodí starší děti a jsou takové roztržité běhají nedívají se a ona ještě nemá takové reakce.
21. čer 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam mělo být Julianovy
21. čer 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já do Schopingu chodím jen přes týden a dopoledne, protože o tom víkendu je to fakt mazec. Jinak malý mi usnul v 16,30. Tak jsem zvědavá jestli bude spát do rána nebo se ještě vzbudí :grinning: Ale asi pojede durch do rána, ale určo tady budu psát první příspěvek ve 4,00 :grinning:
21. čer 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata nechce někdo ke mě přijít na předváděčku tuperrware ,příjde mi tu paní 7.6. tak jen se ptám kdyby to některá znala a používala.
http://www.tupperware.cz/ :slight_smile:
21. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne díky já ta ty předváděčky nejsem :grinning:
21. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky ne,ale zlákala na mě na to sakra a teď nevím ja se stoho vykroutit,sice ty věcy s tupperware jsou super i když drahé a je na to celoživotní záruka ,ale já myslela že když si zaplatím 500,- tak za to dostanu dárek což je super ten jsem dostala,ale mě se to nechce nabízet si to chci kupovat jen pro sebe a nevnucovat se. :unamused:
21. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to taky nemám ráda jak tě začnou přemlouvat a přemlouvat.
21. čer 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte devcatka, dlouho jsem tu nebyla :slight_smile: neco noveho? :slight_smile:
21. čer 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě a pak nevíš jak na ně protože jsou tak vlezlí,ale milí že bys je nakopala.Asi ji řeknu že jsem nikhoh nesehnala a bude to co se budu nervovat sem jim to říkala hned že to nebudu dělat jen jsem chtěla za výhodnou částku takovou super velkou mísu a váleček s válem :grinning: normálně by mě to vyšlo přes tísícovku a tak jsem dala pěto,od segry tchýně má stoho uplně všechno(tak ona na to má)je to maniak,ale je pravda že moje švagrová si to taky v Německu kupuje právě proto že to má doživotní záruku,mám ještě pár věcí,ale to mi dala segra co ji zas dala její tchýně :grinning: :grinning: .Chi tam koupit Máří takové fajn kelímky na pití,a jednu flašku má tak ještě jednu ta je větší.Mám plastový hrnek stama na venek ideální na lavičku před barák s víčkem do toho kafíčko :grinning: potřebuju ještě pár ať mám i pro kámošky když se sejdem na písečku :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Majatob! Gratuluji k těhotenství :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek, dekuju :slight_smile: snad to dopadne tak jak ma :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě! Jak to že za náma už nechodíš?
21. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: taky gratuluji k těhulkování
mari: já bych klidně došla, ale jedeme zrovna pro švagrovou na letiště, tak nemůžu :frowning2:
21. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
však předváděčka není tak důležitá si myslím že když to někdo bude chtít tak si k tomu cestu najde tak teď víte že to můžu koupit,zařídit tak stačí písnout když náhodou. :slight_smile:
Majatob taky gratuluji,ještě jsem to nestihla :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju vsem, jste hodny :slight_smile:
tomasek, nejak jsem nemela co tu resit :wink:
21. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek