• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
My tady hlavně řešíme to debilní počaí :grinning:
21. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je fakt debilni :angry: :angry: :angry: :angry:
21. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky nuda se tu docela řeší :slight_smile: kdy jste to tomasek řešily s Monikou zrovna včera ne?
21. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem Mařence pustila Míšu jestli víte je to na jedničce v reklamě taková ženská spívá dětské písničky s dětmi no tak myslím že mám po večerní televizi,ona je uplně hotová teď tu spívá a tancuje :grinning: ,netře jsou stoho taky hotové už nestačí jen Dáda :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo řešili jsme to včera s monikou! Včera jsem myslela že se zblázním :angry:
21. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu to děcko už vyhodit,udělám si čokoládku na pití a dám si cígo a pak lehnu k telce a ke koníkovy :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marie: Tak to jsme na tom stejně...také jsem měla mít předváděčku Tuperware doma a nevím, jak se vykroutit :grinning:
Asi před měsícem mě na jednu vylákala ségra, utratila jsem kupu zbytečných peněz a navíc jsem se nehcala zláklat coby hostitelka...jednou už volala, nebyla jsem schopná jí říct striktně Ne, tak jsme to posunuly na červenec....oni jsou neodbytné, co :grinning:
21. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě už spí malý od půl páté a já se ukládám k televizi je tam Van Helsing.
21. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Maru, ještě jak jsi tam psala o tom Zepelinu a tom hracím koutku, to je masakr...zrovna jsem tam minule seděla s mamkou na kávičce a žasla, jak si ty děcka tam vesele lítaj a skáčou...přišlo mi to jako velké věkové rozpětí dětí...skoro 13.letí klacci a hodně malé děti...vůbec se nedivím tomu úrazu, jak píšeš...já bych tam dítko bez dozoru asi nepustila....
21. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram jo jsou strašně,ona si myslí že moje kamarádky jsou asi nějaká manažerky či co přece po nich nemůžu chtít ať utratí jen tak za jeden den dva tisíce třeba,já si taky chci našetřit a kupovat si ty věcy postupně nebo to vysomrovat od segry :grinning:
Já čumím na Markízu je tam slunce seno sice je to ohrané,ale co mě to baví je to taková pohoda :slight_smile:
Jinak kdyby to věděl Martin tak mě zabije i za tu pětistovku utracenou :slight_smile: ,ale ještě si musím nenápadně koupit tu jejich konev i když bych chtěla nějakou levnější kdby jste někdo věděl kde sehnat konev aspoň dvoulitrovou na čaj tak díky ,v zimě by se mi moc hodila.
21. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě já ji tam už nikdy nedám,poprvé tam nebylo moc dětí a i tak jsem trnula hrůzou a když tam nemůžu za ní vlést tak to teda ne a po tom co mi tchýně řekla už VŮBEC!To je fakt moc děti od dvou do dvanácti to je velký věkový rozdíl,navíc někteří jsou dost zparchantělí.Pak nepoletím na pohotovot ze zlomenou hnátou,to by mě piclo už vydím jak by byla schopna mít ve třech letech sádru když nechce na prst ani náplast :cry:
21. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maru a co od nich máš? Ségra si brala plno krabiček, ale já mám malý mražák, mi je to na h..... Už od dávna mám krabičky na salámy, ale mám z nich ty salámy takové nějaké mokré, ti nevím :unamused:
Ted jsem si brala ten mixfix, špagetku, láhev do cvičení, škrabku, samé akční věci, celkem za litr, doma jsem to také nepřiznala...Petu by švihlo :sweat_smile:
JO a ségra si vzala ještě tu zdobičku na dorty, ji provokuju, kdy něco dobroučkýho upeče :grinning:
21. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám na svačinku krabičku,na citron takové vymačkávátko,mísu z víkem,vál s válečkem,pro Mařenku láhev na pití,pár misek,máslenku a to by asi mělo být všechno :slight_smile:
21. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeden kelímek s víčkem ten je super si do něj udělám vždycky kafe zadělám a jdu na písek :slight_smile:
21. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :grinning: Tak malý vstával ve 4,15. No nádhera. Ještě že se venku už rozednívá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 04:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Tak jsi včera měla pravdu,že budeš vstávat už ve 4:00 :grinning: to já jsem vstávala v 8:00 :slight_smile:
Půjdem se obléct a zajdem do obchodu protože mám slevový kupon na cereálie Nestle tak si koupíme s Máří cini minies :sweat_smile:
Jinak se mi tam vůbec nechce jak se podívám z okna
22. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ránko!
Tak já už venku byla. Byla jsem na poště a teda je tam fakt hnusně. A to dneska jdeme ještě na poradnu, ale to pro nás přijede moje mamka. :wink:
22. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak u nás to vypadá čím dál líp. nikuš už třetí noc spala celou(musím zaklepat) a včera bylo i čululu do nočníku. jinak chystám oslavu a mám trochu "nervy" snikčinýma prababičkama, z moji strany ne, ael od daviho, že nedojdou, protože budou zavázet atd. a to člověka potěší..... :frowning2:
22. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak to počasí je už fakt hnusné. To zas bude léto :angry:
A to za chvíli jedeme vyřizoat a v jednu vezu mamku a babičku k zubaři a to já nerada v tom dešti řídím :confounded:
Se dneska střelím. :unamused:
Jinak si hledám 1+1 pronájem na chvíli, než nám výjde ten státní byt, ten můj chce do Prahy jet pracovat, tak plno starostí pořád, achjo :rolling_eyes:
'Co máte v plánu v takovém ...... počasí? :frowning2:
22. čer 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi nic, zase celý den doma :angry:
22. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek, je to děs co? My bychom byli taky doma, kdybychom nevyřizovali, ale zase jezdit v takovém počasí a vyřizovat, to je něco na moje nervy :angry: :frowning2:
22. čer 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budem taky doma jen zajdu do obchodu a pak se musíme nějak doma zabavit :unamused:
22. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to hnus to počasí! Dneska jsem měla jít s malým k fotografofi a vyřídit mu pas, ale v takovém počasí se mi fakt nechce. Jen čekám kdy půjde spát jsem už unavená jak cip. Je nějaký čilý na to že vstával ve čtyři :angry:
22. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
V takovém počasí by každý spal,já se nemůžu ještě pořád dokopat do toho obchodu :confounded:
22. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no to počasí-včera hlásili varování, že mají být trvalé vytrvalé dešště a povodňová aktivita-můžete hádat kde..... je to ještě na pár místech, ale my sme chytli asi to nejhorší
22. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki, to je počasí!!! Já se picnu...nudááá!
Nevíte, co hlásí na druhou polovinu týdne? Chtěla jsem jet za bábi na chatu...
22. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čuste buste
mám střevní chřipajznu tak jak je venku mě netankuje zatim od včera jsem shodila 3 kila
za to počasí může ta debilní aljašská sopka...a hany říkal že celé leto chladné má být...tak nefim
22. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky jsem to četla o té sopce,no nic je na čase vymyslet náhradní plán na léto :grinning:
22. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
červenec už prý má být hezký, tak uvidíme
22. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale prý až druhá půlka července :frowning2:
22. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek