• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Luci, je to ta fotografka co si tu na nu nechavala int. stranku?? :wink: urcite si tam zajdem
6. zář 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo raduš to je ona :slight_smile:
6. zář 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, luci nějak nemůžu najít odkaz na tu paní. hodilo by semi to jako dárek pro přítele k výročí, že bychom tam s niky šly.jinak kdo budete mít čas, večer na štěrkovně je záverečný ohňostroj- dělají ho nějací z pekingu a su prý světově známí, byli sme tam včera a to tam byla nějaká fa z brna a bylo to fajné, začíná to po půl 10, doporučuju přijet dříve, je to opravdu super- jedeme se tam dneska odreagovat, protože................dneska ráno nám umřela dixinka- naši ji nechali uspat, už to bylo moc zle. ledviny ji blbly. musela by jít na transplantaci a ta se u psů nedělá a potom málem denně na nějaké čištění krve či co. tak ji nechali uspat-už nejedla nepila prostě nic a když ji dali léky tak je někde vyplivla- a to bylo nebezpečné, protože tam měla lék proti hromadění vody vplicích-takže by se nám utopila, navíc brala léky na srdíčko:frowning2: :frowning2: , sem z toho dost mimo. ráno mi to řekl davi-tatka to volal mu. a ani nikolka bobek malý mě nerozesmála a snažila se-smála se na mě , mluvila a já jen brečela..................... :frowning2:
6. zář 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
den, tak to bych taky obrečela. My jsme včera museli odvézt naší číču na veterinu, jelikož nám dr. dala pipetu proti klíšťatům pro psy, místo pro kočky, a já jsem myslela že nám taky zemře :frowning2:, ale naštěstí ji dali infuzi a nechali si tam přes noc. No a dneska tam manža jel a já už se těšila že ji doveze a nechají si ji tam ještě do zítřa a pořád ji dávají ještě infuze :frowning2: , ale manža říkal že už vypadala líp. :slight_smile:
6. zář 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
den chápu byla bych na tom stejně :frowning2: odkaz do ip radši at nedostanu po dupě :grinning:
6. zář 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY HOLKY :wink:
den to je mi moc líto vím že to byl tvůj nej hafámek ale musíš se teď sklidnit a myslet na malou abys nestratila mlíčko.JE MI JÍ/BERUŠKY/ LÍTO..... :cry:
6. zář 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: :wink:
7. zář 2008 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, luci děkuji, zkusím se tam nějak objednat nebo něco
:wink:
7. zář 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi co kočička??? mimochodem, včera jsme to počítali - dixi by za měsíc a asi 2týdny měla 15roků
7. zář 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: už je doma, ale je celá zblbá. Pořádně nemůže chodit a musíme s ní zítra na další infuzi, ale už je to lepší. Jsem ráda, že už ji mám doma. Teď už se z toho dostane chuděrka moja.
7. zář 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata vy zas kecáte a já nestíhám :grinning: ,přes týden se polepším až zas bude manža v čudu :grinning: .
Včera měla Mařenka pěkný den z babičkou božátko byla na pohádku se podívat,na vystavu vláčku,mini městečko no má se dobře :slight_smile: ,pak jely tramvají domu a řidič tam prý začal sprostě hulákat na dva chlapy co pomáhaly paní do tramvaje,páč nemohla moc chodit.Tak říkala,že naštěstí Mařenka spala jinak by mu něco řekla,jsem ji říkala že mu měla říct jak ho to nebaví tak ať jde dělat něco jiného,pak prý jel jak šílený tak měla strach ,že se ji vybulí kočár :unamused: ,ach joo :slight_smile: ale jinak měly príma den tak ji to ani nevadilo :slight_smile:
7. zář 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Tak jak se máte po víkendu??? My si včera udělali výlet do Brna na CIAF - letecký den. Manžel takhle jezdí skoro každý rok a tentokrát vzal i nás. Takže jsme si užili krásný den, bylo fakt neuvěřitelně horko, ale i tak to byl hezký zážitek. Mišule v pohodě zvládla jak cestu vlakem, tak pětihodinový pobyt na letišti. Jen jí semtam dělal problém ten šílený hluk, ale to bylo jen u pár letadel. U těch menších se to dalo :wink:
Maji, ti tramvajáci jsou někdy fakt ale burani!!! člověk fakt nemá slov!!
7. zář 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den, tak co, už je lépe??? Jinak je mi to líto s pejskem, ale asi už byl čas.....
7. zář 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tOöž to jste měly krásný den :slight_smile:
Máš pravdu proč řve na babu která se sotva plazí že prý kur... dělejte já to mám plnou pí... atd. no tak to je maras,ještě že Marie spala!Fakt chování žádné,já vím že každému leze po čase na mozek to co dělá,ale musí se umět ovládat nebo si najít jinou práci :slight_smile: Honved jeden :grinning: .Mamka říkal že ti tři byly sice trochu asociální,ale že ona nebyla opilá jen měla prostě něco z nohama,ale to mu přeci nedává právo po nich řvát.To je to samé jak po mě někdo štěká a když jdu z manžou tak si nikdo nedovolí :slight_smile:
7. zář 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je oprvúavdu drzoost maji. To by si neměl dovolit.
7. zář 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky práve jsme dojeli z hor.. Byli jsme na Kozubové v Beskydech.. bylo tam krásně.. plno borůvek, ale jirka mel nejakou hnčku tak snamam nechodil a lezel tak to byla škoda..JInak po hribu ani vidu ani tucha... :confused: tak nevim zda budou nebo uz byli :sweat_smile: ondrovi se nejak spustila rýma, asi z horského vzduchu..tak doufám ze bude v noci klidek..
7. zář 2008 v 18:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ja bych šla taky na borůvky,ale z Marii to jaksi teď ještě neklapne asi :slight_smile: ,možná až bude starší!
zofi máš recht :wink: ,ti řidiči jsou čím dál tím víc nevím jak to napsat abych neurazila některé zdejší,ale já tak jet v tramvaji nebo busu a Marie kdyby byla vzhůru tak ho normálně zdupu,možná by mě vyhodil z tramvaje ale aspoň by malá neposlouchala sprostosti,to je tak jak spěchá dom a někdo si ho dovolí zdržovat :grinning: .
Já třeba vím jak z Hrabůvky do Zábřehu jezdil řidič a furt v busu nadfával sprostě ak co na to víc říct :grinning:
7. zář 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji jen to řekni. Mě to neurazí, Já to znám. Jsou někdy hnusní a nemají proč. Nechápu jak takové lidi můžou pustit za volant.
7. zář 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tebe jsem,ale zofi nemyslela :wink:
Přitom tady můžou být řidiči rádi,páč tady se mi zdá že jsou slušnější lidi než v Praze,tam jsem byla svědkem jak na řidiče "chudáka" řvaly,že přijedou do práce pozdě,ale on za to nemohl tak se nasral a šel je vyhodit :sweat_smile: to mi ale nevadilo nebyl nijak sprostí oni v Práglu to neumí jak my :grinning: a navíc ti lidi byly fakt nepříjemní,ale tady ti tři byly spíš chudáci a ten řidič se asi moooc těšil na oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no manža je taky řidič, ale nikdy jsem nezažila že by se mu něco takového stalo a ani takový není :wink: :slight_smile:
7. zář 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako v MHD?
7. zář 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to manža je řidič,ale naštěstí nevozí lidi akurát že on kdyby vyděl někho že nemůže pořádně jít tak ještě raději pomůže než aby řval
7. zář 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo v MHD, ale jako brigádník, ale ještě jsem od něj neslyšela že by nadával někomu, kdo pořádně nemůže chodit.
7. zář 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je o lidech,on prostě spěchal :unamused:
7. zář 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi jo, ale stejně i kdyby spěchal tak by se tak neměl chovat k lidem :wink: :slight_smile:
7. zář 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož děvuchy kde jste? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
7. zář 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
spíme :wink:
7. zář 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nespěte :slight_smile: :grinning: :grinning:
7. zář 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dojdi na ICQ
7. zář 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však tam sem
:sweat_smile: :dizzy_face:
7. zář 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí