• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahoj holky :slight_smile:
Tak to je humus to počasí už. Nemám fakt už slov co to je jako? :angry:
Kámoška už mi taky psala, že je vytočená s dvouma dětma být doma, už je na nervy a to asi všechny :confounded:
Jinak jsem se včera dozvěděla, že jedem s malým v srpnu na celý měsíc do Itošky :sweat_smile: Tak se moooc těším :slight_smile:
Holky ten Bohumín Vám závidím, malý měl včera horečku a dneska průjem :cry:
Takže mám radost, odpol. jedem s pejskem na střihání a zajdem hned do lékárný pro čípky paralenové a smectu :unamused:
23. čer 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi to vyplo Májo,se na to vypdnu :frowning2:
23. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni myslím že my závidíme tobě to Itálii :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
stím počasím souhlasím,jsem zvědavá kdy konečně začne léto
23. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo všimla jsem si ,i mě to někdy blbne pičitač jeden :unamused:
tak Itálii bych dala hned
tak snad se to ještě pustí
23. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem ráda, že jsem tam pozvaná :dizzy_face: Myslela jsem si, že se už nikam letos nedostanu.
Máji, kde ty bydlíš přesně? U polikliniky hned nebo u Špalíčku? Byli jsme se podívat včera u Špalíku na jeden pronájem, ale rozhodli jsme se , že to kašlem, protože budu v té itošce a červenec přežiju :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uplně vzadu až jak je kostel v Hrabůvce tak na druhé straně.pošlu ti do ip mapu tam je vydět náš barák přímo :wink:
23. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se najíst děvčata :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni a proč malému dáváš čípky? Už je velký a lepe by mu udělal sirup Nurofen třeba :wink:
23. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjí nejde to mi to zobrazit, ale to nevadí :wink:
zanet, dr. mi říkala, že mu mám dávat čípky a dva po sobě, že je už velký, tak 2, nurofem jsem mu dávala taky, ale to on nechce, řve jak tur :frowning2: mě dost překvapilo, že chce raději čipek :confused:
23. čer 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Tak to jo. pravě sem si říkala že tak velký a chce čipky :wink:
23. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u malého s čípky neuspěju,řve jak čert tak už jsem to ani nezkoušela
23. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji dobrou chut,taky budu za cvhíli končit a pojedu k té tchyni
23. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to Máří by si nenechala nic strkat do zadku tak ona raději sirupek,jsem ji naučila že je to vlastně super tak někdy zakašle a hned mami sirup :slight_smile: asi začnu kupovat nějaké hnusné já vždycky ty co jsou sladké a ona by to pak chtěla pořád :grinning:
Moni to je jak bys jela za špalíčkem pak albert,bývalá budoucnost směr tesco :slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj malý si nikdy nechtěl dávat a tedkom kdy měl horečku po dlouhé době, tak mu říkám, že mu dám čípek a on jo? A kam? Říkám do dupky a on jo na dupku, dávala jsem mu ho tak se smál, že ho to lehtá :grinning: :grinning: I teplotu si nikdy nenechal měřit. :sweat_smile: :grinning:
Jo jo už tak nějak vím Máji. :wink:
23. čer 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
on byl dost unavený, pomalu spal při těch horečkách jenom ležel, tak si myslím, že to moc ani nevnímal, že mu dávám čípek :grinning: Byl hotový bobek...
23. čer 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím fičet jedem s pejskem na to stříhání, tak zatím se mějte pááá :slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se budu modlit aby cirkus byl v pohodě. Kubík se mi vzbudil s teplotou :confounded:
23. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak my už jsme doma jsem vás dočetla dalo to zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: počasí hnus malé rostou dvojky dole jedna už je prořízla o víkendu opět horečky do toho rýma kašel jako fakt super ale už je celkem líp zase zhubla chjoo pokaždé co ji rostou zuby je i nemocná jako nachlazená minule i ucho no jako horor ty zuby fakt a jak je protivná no škoda mluvit :frowning2: já jsem protivná z toho hnusného počasí jo a minulý týden se nám posrala pračka měli jsme vytopenou celou kuchyn jako paráda adaří se :angry:
jinak koukám je tu více dětí nemocných to je tím hnusným počasím teplo zima no hnus
jo a maji gratuluji k těhulkování :dizzy_face:
23. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak cirkus byl super....HLAVNĚ Klaun ten byl užasný a patří mu velká poklona :grinning: :grinning: .

Za to noc bude stát asi za to. Kuba se před chvilí vzbudil je uplně horky a ještě mu nemužu dát léky. Bojím se aby mi nedostal křeče :cry: Nasadím asi Diazepam a ráno pidlím k mudře :confounded:

Ahoj a hezké sny.
23. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majatob:Né já se vdávám až koncem srpna,doufám,že nebude tak hnusně jako poslední dny,to by mě tedy naštvalo....i když předpovědi na léto jsou nic moc
Dneska jsem byla s malou u našich,tak se aspoň vyřádila s holkama od segry,pak se nacpala a spí jak dudek,doufám,že bude spát až do rána,v poslední době se mi vzbudí v noci a křičí,a chce jít k nám do postele,ale spát sní v jedné posteli prostě nejde,kope všude,maras....
Jdu spát,jsem znavená jak pes.....doubrou
Den jak probíhají přípravy?
23. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak k počasí se raději vyjadřovat nebudu. jarus: přípravy, jsou obbjednána svatebka, dávám dokupy tu kosmetičku a asi v pondělí deme na kytky-objednat. jinak asi už ve čtvrtek du šít malé šatičky na svatbu. chtěla sem se holky zeptat, akutně: jaká znáte hračkářství v ostravě? chceme malé koupit k narozeninám takové vozítko, jak to má za její sedačkou tyčku za kterou to někdo drží a tohoo špunta případně veze. byli sme dneeska v dračkovy-zábřeh, krásný výběr, všechno super, ale ten typ co jsme si vybrali tak mělii poslední vystavený kus, tak ho ta holka vyndala a šla pryč. tak sme čekali a furt nic, pak přišla a zase pryč. a potom se tam začla vykecávat s jinou prodavačkou, tak sme nevěděli co je. když sem se ji zeptala, kdy to asi bude zabaleno tak na mě koukala jak na jojo. že si to máme vzít tak. že krabici k tomu nemá, že max. nám sundá tyčku ahotovo. sme nechápali zda si dělá srandu nebo co, že je to tak vždy-že jeden kus se vybalí(to vím), ale krabice se většinou složí a schová-tak to aspon chodí cojá vím i u seestřenky v hračkářství(tam to bohužel nemají). sme tam jak hnupové stali 10minut, zatímco daviho mamka na nás čekala v porubě, aby ona koupila dárek nikuš-měla sem ho tam vyhlídnutý já a ona že ji hoo kdyžtak koupí. Tak sme v tom hračkářství nakonec nic nekoupili, sem z toho ještě ted špatná(jistě jsou horší věci), ale už sem do toho byla "zamilovaná", jak v tom nikuš bude blbnout atd. že už to máme-sehnané, takové jaké sme chtěli a houby............. aj cena byla super.
jinak co tam známí a naši nakupovali tak super zkušenosti, tak o to víc mě to dostalo:frowning2:((((
23. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Včera v cirkuse bylo fakt super klaun neměl chybu brečela jsem smíchy :grinning: Máji v 11,00 na Svinově jo? Jinak Denber taky jsme koupili to vozítko s tou tyčí :angry: A jsem z toho zklamaná. Je to tak na ježdění na krátké vzálenosti. Jednou jsem s tím jela do Třebovic a po cestě zpátky se mi normálně urvala ta kovová tyč :angry: Tak jsem z toho udělala trojkolku. Jenomže šlapátka jsou ve předu a jde to strašně špatně rozšlapat. Malému to nejde dodnes. Tak to mám doma úplně naprd! Tak když už to chceš koupit, tak si dej záležet na výběru ať je to kvalitný.
24. čer 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomasek jasné v jedenáct jsme tam jako na koni,Máří ještě spí včera byla dlouho vzhůru čekala na tatínka tak aspoň bude vyspaná na bazén :slight_smile:
Děvčata já jsem vyhodila deštník a teď nemám žádný by mě urvalo,zrovna když to venku vypadá jako v Anglii .Bože a my máme chatu v Martinově doufám,že nám ji zase nezaplví ten potok :unamused: ,to by bylo blbé zvláště když tam bydlí praděda Mařenčin .
No nic jdu se okoupat :wink:
24. čer 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No maji ono od toho nádráží půjdeme ještě pěšky, tak radši deštník nějaký hledej :grinning:
24. čer 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky...
Tak co Zanet jaká byla noc? Kurňa ty děti trpí v tom počasí, to je v prd... :frowning2:
No holky ten bazén Vám teda fakt závidím hned bych jela, ale v tom počasí :confounded: jak dlouho ještě bude pršet? :angry:
24. čer 2009 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se fakt těším. Aspoň je co dělat v tom počasí. Doma bych zešílela. Jsem ráda že je malý už v poho a snad i bude. To počasí je na nemoci jako dělané.
24. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky těším,ale ještě si budu muset jít koupit ten deštník :slight_smile: skočím k ťamanům to bude stačit :sweat_smile:
24. čer 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek