• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Aspoň zabijeme čas že? Já deštník asi neberu já to nějak zvládnu. Mám jen takový veliký a ten si mi nechce tahat.
24. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak vydíš tak co mě navádíš :grinning: to se na to vyprdnu,stejně se mi deštník pětkrát otočí obráceně a poletí do koše zase v tomhle jsem jak taťka ten taky nesnáší deštník protože když byl malí tek se mu to otočilo a pak spadl na zem :grinning: a dneska deštník nenosí.
Hlavně že Máří bude mít pláštěnku a gumáky já si poradím :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já taky! Mě ten deštník jen otravuje. Nejsme z cukru ne?
24. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky bych šla, ale do bohumína-nebo kam to jedete, je moc daleko:frowning2: no mi sme si celkem hlídali aby to bylo z kovuu, ne celé z plastu,tak to snad bude dobré. v noci to bude šílené, slíbily sme dneska návštěvu tak snad nám cesta výjde na suchu:slight_smile:
24. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohumín je kousek vždyť z hlavního nádraží to je jen jedna zastávka :slight_smile: a pak od vlaku to taky nebude moc daleko :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to siice jo, ale my ještě vlakem vůbec nejeli, tak nevím zda se tam ta naše "potvora" vleze a pootom zpátky v tom počasí... ikdyž, kdy tam vlastně jedete? že by si nás tatka odvezl nebo tak:slight_smile:)
24. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to jo, aaspon se nebudete nudit, my za chvíli jedem do Hrabůvky a pak na návštěvu odpol. tak máme taky plán, a jestli i zítra bude lít, tak mě jebne :frowning2:
24. čer 2009 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den holky mají sraz v 11 na nádraží :wink:
24. čer 2009 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do vlaku se vejde každý kočárek :grinning: My tak cestujeme od doby kdy bylo malému 3 měsíce :grinning: Od nádraží to není až tak daleko. Ale každému se zdá dálka jinak že? Já jsem zvyklá chodit, tak i Třebovice jsou pro mě kousek pěšky :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Horší je to s kočárkem na tom bazéně :frowning2: Jednou jsme tam jeli s kočárem a nakonec jsme ukecali babu v občerstvení a ta nám ho hlídala.
24. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já fičím, za chvíli vyjiždíme, mějte se a užíjte si bazén, příště jedu taky :wink:
papapa
24. čer 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a otevírá se tam ve 12,00 tak tam budeme na 12,00 :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak na Porubáku nám ho schovaly,Martin dostal klíč od nějakého skladu nebo co to tam mají a tam zavezl kočárek uplně v pohodě :slight_smile:
Naštěstí to nás teď nemusí zajímat ,my už kočár máme jen na ozdobu doma :slight_smile: .Ještě ho nechci prodat ,myslím že když pojedem do zoo tak třeba by se mohl hodit,no nevím :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No v tom Bohumíně na to nic nemají. Tak jsme jí ho tam zaparkovali a v poho :grinning:
24. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Mařenka bude mít červeno-žlutou pláštěnku a já růžovou mikinu s kapucí :grinning:
24. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak můj malý má modrou pláštěnku a já budu mít červenou mikinu s kapucí :grinning:
24. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k. :grinning: to bude ladit :grinning:
24. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoh. Noc byla strašná skoro jsme nespali. Malý měl 40 horečky :cry: a rano my zvracel usazené hleny. Teď jsme přišli od doktorky. Má zenět prudušek a cest dychacích. Máme antibiotika a dva sirupy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: už spinká už od doktorky mu byla zima
24. čer 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet bobek, tak hlavně at mu brzy zaberou a bude zase fit :frowning2:
24. čer 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky teda žanet tak at mu je hlavně co nejdříve dobře bobek ježiš já tak nemám ráda jak se ty děti trápí bych to vždycky vzala na sebe kdyby to tak šlo :frowning2: malá už je naštěstí v pohodě rýma už je taková ta fajná odcházející akorát kdybysme nemuseli sedět doma tak by nebyla určitě tak protivná ale odpo máme návštěvu ...... tomasek s majou si uzivají bazenku teda ještě ne až od dvanácti no ale závidím taky bych jela jenže s kočárkem se mi fakt nechtělo takový kus
24. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je strašné...ty teploty jdou pořád nahoru :cry: :rolling_eyes:
24. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si děláš srandu? A co mu dáváš na tu horečku? :frowning2:
leni taky bych jela hned, ale malý má taky po horečkách tak nechci riskovat, že by se mu zase ukázali.
Začíná se tam vyjasnovat, tak aspon, že už neprší, odpol. jak se vyspí malý půjdem na procházku zase tu naši trasu mezi baráčkama :dizzy_face: :grinning:
24. čer 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čuky tak bazén byl super moc se mi tam líbilo.Unavená jsem víc než děti :grinning: :pensive:
Dávám do albíčka pár fotek a příště se nás tam možná sejde víc,co ženy? :wink:
24. čer 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Jo jo bazének byl super. Malý mi teď večeří a asi pak umře a půjde spát. Už teď je na hraně :grinning:
24. čer 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji fotky pěkné ale mě sis mohla odpustit :grinning:
24. čer 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak malý si ještě hraje a zatím žádné zmínky o spánku. To já bych šla spát hned.
24. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda holky, fotky jsou supér, vypadá to tam fakt moc hezky :dizzy_face:
Máji máš tam datum 14.6 :wink:
A vy jste byli i venku? :confused:
24. čer 2009 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byli jsme i venku. Máji tam má víc fotek, byl tam její manžel s malou sám toho 14,6,
24. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni to jsou některé fotky z 14.6. jak tam byla s Martinem víš :slight_smile:
Máří je protivná,ale spát nechce jít. :rolling_eyes:
24. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet jsi richlejší než já :grinning:
24. čer 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek