• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Malý si hraje s vlakama a ani nedutá. Jsem zvědavá kdy půjde spát. Jinak Moni venku je to vyhřívané a můžeš tam proplavat vnitřkem.
24. čer 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš :grinning:
24. čer 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, já so říkala, že v takovém počasí jste byli venku :grinning: tak to je supér :dizzy_face: Aha jsem si říkala jestli jsi nenapsala místo 24-14 :sweat_smile: :grinning:
24. čer 2009 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ale já si myslela,že si to někdo bude myslet když je to stejný bazén,stejné plavky :grinning:
24. čer 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a já naletěla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jo jo,ale neboj já bych taky naletěla kdybych to nevěděla
:grinning:
24. čer 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě se malý odebral do ložnice a už bude hajat. Tak mám už veget.
24. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak dneska sme měli nakupovací horečku. lítali jsme po všech možných obchodech kvůli narozeninám. holky, které máte rády orchidee tak v hornbachu pod svinov.mosty mají nádherné a za slušné ceny a různé druhy, nad některýma člověk nechápe, že to tak může vyrůst, tak už mám jednu doma, ale bohužel jen jednu-by mě drahá polovička zastřelila, že další kvítko... :slight_smile: lenči jestli chceš potkat Katku M. tak dělá v tesku a urč.ji poznáš, je pořád stejná:slight_smile: a dělá na pokladně
24. čer 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už spí!!!!! Tak jsem jen zvědavá kdy bude vstávat :grinning:
24. čer 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem ji dala taky spát a ještě jsem ji flákla přes prdel protože už maximálně zkoušela :confounded:
24. čer 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No malý na mě zase zkoušel, že bude spát u mě v posteli. Tak jsem ho zlechtala a utíkal do svojí :grinning:
24. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde je kdo?
24. čer 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tady
24. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že ani nenapíšeš.
24. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Nakonec jsme vstávali o půl šesté. To neníí tak špatné.
25. čer 2009 v 05:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji Sabi!
25. čer 2009 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: tak my vstávali až v šest a doufám že už za chvíli půjdem opět zalehnout :slight_smile:
taky se přidávám ke gratulaci :dizzy_face:
25. čer 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku to počasí je děs co? U jsou i povodně je to hrůza tohle léto! Snad se to zlepší! Co říkáte na tu holčičku v té školce nakaženou syfilisem? To je hrůza! Já si osobně myslím že byla zneužita jinak to přece není možné!
25. čer 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jako jsem zvědavá jak byla nakažena taky mám pocit že byla zneužita je to strašné!a o počasí radši ani nemluvím :angry: už mě to fakt nebaví týden tak hnusně
25. čer 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se loučím my to jdem zase zalomit malá už je protivná doufám že pospí aspon do devíti :slight_smile:
25. čer 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky loučím! Musím jet zase na pasové :angry:
25. čer 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dobré ranko,mě malá dneska vstávala v 7 vražda,pro mě tak brzy.....
tomasek:za jak dlouho ti přišlo,že si mužeš přijít vyyzžvednout pas pro malého,já jsem podávala žádost toto pondělí nebgo kdy,tak doufám,že do měsíce to bude,musela jsem vyplnit pro malou nějaké osvědčení o státním občanství či co to bylo....
Jinak je to maras,o té holčičke,by mě zajímalo,jak přišla k takové infekci,ale mohla se nakazit i jinak než pohlavním stykem,aspoň říkali v TV,jinak na Novojičínsku jsou prej brutal povodně,aspoň říkal můj přítel dělá na SmVak,že tam jeblo nějaký potrubí.....
leninek:co malá už začíná chodit?
25. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek ostravandy :slight_smile:
nechcete odpoledne neco podniknout kdyz uz to vypada, ze aspon prset nebude? :grinning:
25. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak mi vstávali taky v 7, ale dost nedobrovolně. volala mi chlap z přepravní spol. že tu v 11 bude, tak mě zbudil a to mě celou noc budila nikuš, takže sem ..... vyspaná. už máme 6 zubů a další lezou tak ji to asi bolelo, furt knoukala aj ze spaní, tak to skončilo tak že spala se mnou a davi šel vedle. jinak sabi gratulace a hodně štěstíčka!!!
25. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jaruschi ta a začínat chodit nehrozí lozí jak tajfun a jen se staví ale jinak náznak chození žádný..........já bych podnikla ráda ale v takovém nejistém počasí bych nikam dál nejela a vy jste všechny poruba :slight_smile: možná budu mít dnes návštěvu musím do obchodu rozhodla jsem se že si dnes udělám k obídku špagetky :dizzy_face:
25. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránkoOstravo,dlouho jsem tady nebyla.Nějak nestíhám malý m dává pěkně zabrat.Nemám ani chvilku nato abych si v klidu sedla k počítači.Jsem stále v jednom kole.Pořídili jsme si nové kola i vozík za kolo,ale počasí nám nepřeje k výletům tak snad se brzy umoudří.Už jsme všichni doma rozlámání jak sedíme stále doma. :confounded:
25. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. :slight_smile:

Sabi blahopřejí a přejí hodně štěstí. :dizzy_face:

Tak už jsme trochu lepší není tak vysoká
teplota. Ale zvrací mi samé hleny je uplně zahleněný bobek muj :frowning2: nejhorší je že mi to vždycky vyblije když má chvilku v sobě léky :rolling_eyes: tak ani nevím jestli se vztřebají dřív než to vrhne.Hlavní je že už to nejsou 40 ale jen 39 teplota.A taky mi nic nechce jest. No doufám že už to bude zase zítra lepší. Nejhorší jsou noci. :confounded:
25. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Jarusch říkali mi za tři týdny. Já za to osvědčení platila 100kč a za pas 100kč, ale má platnist 5 let.
25. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.sareza.cz/?lang=cs&mid=2&smid=6&smod=0
Žanet to bude to očem jsme se včera bavily ,budou to otvírat v druhé polovině července,to bysme měly pak blíž,jestli to tam bude pěkné.Bydlím v Ostravě 26 roků a ještě jsem nikdy nebyla na Čapkárně :confounded: trapas ne?!
25. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek