• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Jo už jsem o tom slyšela že čapkárna to má otevírat. To bude super! Aspoň to budeme mít kousek :grinning:
25. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě pár zastávek tramvají a jsme tam :wink: to už by nás tam mohlo být víc když je to kousek :slight_smile:
25. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Májo-taky jsem nebyla na čapkárně :sweat_smile:
25. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, jdu si dáchnout s malým :pensive:
25. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to jsem ráda každý koho znám o tom mluví jen já tam nebyla :slight_smile:
Dneska jdeme s máří na oběd k mým rodičům,to je pohoda jak nemusím vařit :sweat_smile: tak zatím pa my razíme :grinning:
25. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Chtěla jsem se zeptat když se tu bavíte o těch pasech, tak stačí, že mám malého napsaného já v pase? Nebo musí mít svůj? :confused:
25. čer 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni myslím, že stačí že ho máš ty.
25. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni:Tož to já nevím,já jsem malé raděj nechala udělat svůj .... :wink:
marie:Tož to jsme na tom stejně,já jsem tam taky nikdy v životě nebyla,a ani mě to neláká....
25. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to se pořád mění a člověk už je z toho doblbnutý, tak se raději ptám :slight_smile:
25. čer 2009 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mony stačí když ho máš u sebe v pase :wink: i v občance my jeli do německa jen na občanky jsme se informovali :wink: malá se vzbudí a vyrážíme ven :dizzy_face: zatím oskar svítí tak doufám že aspon ještě dvě hodinky to tak zůstane :slight_smile:
25. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak to je fajn, jsem se už lekla, že budem muset zase vyřizovat znova pas. :wink:
Taky čekáme až se prcek vzbudí a jdem ven. Mám dneska nějakou depku, tak doufám, že se mi venku zpraví nálada... A to slučko taky doufám, že aspon ještě nějakou dobu vydrží.
25. čer 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluníčko :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stačí kdy je dítě zapsané v pase, ale v OP to nestačí.I když jedeš do EU. Kvůli tomu jsem musela malému vyřizovat pas. Na OP by nás nepustili a ty buď ráda Leni že si se dostala za hranice.
25. čer 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem si koupila Máji konečně tu sprchu :grinning: Normálně mám hned vehle baráku železářství a úplně jsem na to zapoměla :grinning: Jinak vypadá že to počasí se konečně umoudří co?
25. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád nás lovím ze druhé stránky. To jste ještě všichni venku?
25. čer 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.Idem Vas aspon pozdravit ked som sa tu tak dlho neukazala
25. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my se právě na to ptali a říkali nám že stačí protože my jsme v tom lednu jeli tak nečekaně :confused: tý jo tak ještě že tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........počasí dneska super byli jsme na procházce a bylo fajně :dizzy_face:
holky to je hrůza ty povodně :frowning2: :frowning2:
25. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninnek my jsme taky jely s Máří na občanku do Německa a pak manžovy řekla paní na uřádě že nás tam vůbec nemusely pustit,že jsme měly štěstí.Prý to nestačí protože oni v Německu vůbec neví co to je rodné číslo,oni ho nemají.Sice jsme čuměly,ale švagrová říkala že oni to tam mají jinak tak už ani nevím co má malý Julian na to se musím ještě zeptat.Ještě že má manža pas,mě už neplatí tím že jsem si ho vzala :confounded: ,ti chlapy to mají jednodušší.
25. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlepší je,že každý řekne něco jiného ani na tom uřadě neví :slight_smile: ,a já si říkala proč ten Polák tak čumí(protože lítáme s Katowic) ještě mu Martin ukazoval jak tam má malou i mě a že já to tak taky mám :grinning: kdyby nás nepustily tak bych asi někoho killa a v Německu taky čuměly jak paka,ale asi si připadaly jako paka tak nás pustily :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty brdo tak ještě že teda byla pohoda no bych je tam někdy kopla na těch úřadech :angry: no takže asi raději taky vyřídíme pas já nemám vůbec ale už rok si ho zařizuju :grinning: nějak tam pořád nemůžu dojít dneska je poslední díl ruzovky :frowning2: na co budu koukat a vkv mi skončily už minulý týden
25. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a tvůj nemá pas by stačilo kdyby si ji tam napsal on tak jak to má můj Martin,já si pas vyřizovat nebudu když můžu všude na občanku a když on má tak to prdím
Jinak budeš muset koukat na televizní programy co jsou milion let staré víš,že o prázdninách vždycky opakujou .Herci mají prázdniny a to je děs některé ty filmy nebo seriály mě už nudí :confused:
25. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne on taky nemá pas my si ho vyřizujem oba už rok :grinning: no právě že to mě neba jelikož doma mám kolem sedmi set filmečků takže vše nové zkouklé takže nič moč :rolling_eyes: už se ale strašně těším až malá bude koukat na pohádky
25. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už všechny dneska spíte :confused: sakra já se zrovna dneska nudím spát se mi nechce v bedně nic není :angry:
25. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Co máte dneska v plánu? Já ani nevím.
26. čer 2009 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno....Já nemám v plánu nic. Kubíkovi se ukázala zase teplota a dneska mi opět nepujde elektrika :rolling_eyes: :angry: Dneska si to asi hodím :pensive:
26. čer 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: zatím je v plánu jen velkej nákup a odpo jestli nebude pršet tak určo půjdem ven a kdyby pršelo tak si velkou hlavu nedělám protože máme doma tatínka takže pohoda :slight_smile: žany a malý má anibiotika?to je hruza že má pořád teploty bobek :frowning2:
26. čer 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste všichni venku? Uvažuju že půjdu taky ale nevím kam. Vypad¨á to zase na déšť :frowning2:
26. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík jak se máte?Nám dneska přivezli kuchyň,je boží...kura ale těch skříněk,jsem nevěřila vlastním očím,jak to skládali do obývaku,zabralo to celej pokoj heheh,už se těším až to bude namontované....počas dneska tak všelijak chvíli slunko chvíli děšť....zany a co je malému že máš pořád tewplotky?Malá mi už 14dní sere aji 5x denně,ale teploty nemá tak to neřeším zatím....
26. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarus možná raději jdi k doktorrovi, něco ji asi prohání jak o dušu. jinak tu kuchyn ti závidím až hrůza. mě ted o víkenndu čeká jedna rodina za druhou, zany snad se toho malý brzo zbaví, chudák malý takhle se trápit.
26. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek