Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
tomasek06
26. čer 2009
Tak my už jsme dorazili z venku! Dneska bylo už konečně dobře co?
marie83
26. čer 2009
My jsme dneska měly víjmečně tatínka doma už dopoledne tak jsme jely do obchodu,na obídek a už jsme doma tatínek šel na pivčo tak já budu odpočívat 🙂
Dneska jsme vyděly v Shopingparku fanouška Michaela Jacksona,ale to byl fest fanda 😃 měl černé kvádro,kloubouk a na ruce bílou pásku za Michaela,Martin si ho všiml tak se smál jestli to už není přece jenom moc,tak zas budou celé televizní noviny o Jacksonovy,no spíval pěkně,ale myslím že se raději budu dívat na Přátele 😃
tomasek06
26. čer 2009
😃 😃 😃 Jo jo máš pravdu Máji.Mě zase muž oznámil že se vrátí až za 6 týdnů 😞
marie83
26. čer 2009
:-| No teda to je dlouho,ale co to zvládneš 🙂 jsme na to zvyklé no ne 😉
tomasek06
26. čer 2009
Jo zvládnu, co mi zbývá 😃 Dneska jdu s kámoškou ze základky zapařit, tak se odreaguju 😃
marie83
26. čer 2009
ty se máš,já už to taky s holkama plánuju 🙂
tomasek06
26. čer 2009
No já jsem to neplánovala. Kámoška před chvíli napsala a já jdu 😃
tomasek06
26. čer 2009
Tak já jdu pa pa
zofinecka
26. čer 2009
Nazdárek holky, tak já mám konečně klídek. Dneska jsem konečně udělala poslední zkoušku. Jo a taky jsem Eli našla první zoubek 😃 x-) x-)
m.o.n.i.k.a
26. čer 2009
Ahoj holky 🙂
Tak my dneska byli taky v shopinu a 2x, poprvé ještě s těhotnou kámoškou co přenášela a sotva jsem jí ovezla domů, tak skončila v porodce a druhá kámojda porodila ráno, tak jsme šli znova odpol. prckům něco koupit x-)
Máji, taky my ho teda neviděli a je to škoda, třeba bychom se taky zasmáli, ae upřímně jsem ráno byla z toho v šoku, nechtěla jsem tomu věřit, jsem mysela, že si dělají srandu. Měla jsem ho ráda i jeho písničky posloucháme, no jo no. 😉
Jinak to moje dítě dneska byo nervní, tak jsem si sním zase užila :-p ]-(
denber
26. čer 2009
tomasek a co vlastně mužíček dělá- s kamionem? davii mi zatím odjel jenom na necelé dva(nebo jenom jeden-už je to dávno)- do italie, jinak naštěstí takhle na dlouho nikdy anikam🙂 jinak zofi gratulace jak ke zkouškám tak k zoubku, my jich máme 6, furt byli jenom dva dole a hup další dva nahoře a najednou sou tam 4 a kdo ví kde ještě je další.
zofinecka
26. čer 2009
no teď už to půjde rychle. Už to není moje malinká holčička 😞 😉 🙂
leninnek
26. čer 2009
ahojky já nějak dneska nemůžu spát ]-( a ráno se mi nebude chtít vstávat ....... no já si neumím bez toho mého chlapa představit být tak dlouho ale jako jasně dá se zvyknout to určitě jen si to nedokážu fakt představit :-x my máme zoubků sedm ale pořád to není hodná Kája takže ještě očekávám něco 🙂 žofi ani nemluv už za měsíc a kousek budu vzpomínat 😢
tomasek06
27. čer 2009
Krásné ráno 🙂 Denber kamionem ne, jezdí tam na jabka. Už sedmým rokem. Zofi taky gratuluji 🙂
zanetka82
27. čer 2009
Dobré ránko děvčata 🙂
My už jsme v pořádku. Antibiotika konečně zabrali na plné čáře. 😉
Dneska mě čeká návštěvá tak musím poklidit a navřit 😉 za celý týden sem moc nehla prstem byla jsem unavená s toho nočního vstávání ke Kubíkovi 8-(
m.o.n.i.k.a
27. čer 2009
Ahoj holky, taky zofi gratuluji k prvnímu zoubku.
Žanet tak to jsou dobré zprávy 🙂
Včera tady banda zapíjela Jacksona a měli jsme tu i o půlnoci ohnostroj :-N
Bylo to krásné x-)
m.o.n.i.k.a
27. čer 2009
tak právě mi oznámila ségra, že kamarádka už taky porodila holčičku x-) x-) x-)
leninnek
27. čer 2009
ahoj holky 🙂 teda mony tobě se to v okolí rodí o sto šest x-) tak to gratulace x-)
m.o.n.i.k.a
27. čer 2009
No právě, samé těhulky a čerstvé maminky, jen my zatím nic :-|
Jinak děkuji x-)
zanetka82
27. čer 2009
Kamaradce se taky narodila předevčírem holčička x-) Laura 46 cm a 2600 drobučká ale v termínu. 😉
Moni neboj to bude dobré vono to příjde až to nebudeš očekávat. 😉
tomasek06
27. čer 2009
No holky my poobědváme a půjdeme hají. Musím to barabování dospat, přišla jsem ve dvě ráno a vstávala v šest 😃
zanetka82
27. čer 2009
Moni a jsou to ti známi co přišli u té autonehody o chlapečka. myslím že jsi říkala že je znáš? jestli se nepletu
m.o.n.i.k.a
27. čer 2009
ZANET TAK TO BYLA DROBOUNKÁ. ALE HLAVNĚ, ŽE ZDRAVÁ.
LUCKA RODILA O TÝDEN POZDĚJI NĚŽ MĚLA TERMÍN A MALÁ MÁ 3600 A 50CM...
NO POKUD MAJÍ JEŠTĚ JEDNO DÍTĚ TAK URČITĚ, KAMARÁDKA MI KDYSI ŘÍKALA, ŽE JEJÍ KAMARÁDKA PŘIŠLA O MIMINKO SOTVA NAROZENÉ, ŽE JELI ODNĚKUD A BOURALI. JÁ JSEM JE ZNALA JEN Z VIDĚNÍ.
m.o.n.i.k.a
27. čer 2009
Tomasek, já Ti tak závidím, že máš sílu jít večer se pobavit 😉
Já jsem nebyla ani nepamatuju a když mám tu možnost, tak jo jo jo a večer jak už se mám chystat tak to odvolám a nikam se mi nechce, pak na druhý den brzy vstávat a ták to taky né, tak jsem raději doma :-N 😃
leninnek
27. čer 2009
Den Nikolce přejeme vše nej nej nej k prvnímu ročku x-) x-) x-)
m.o.n.i.k.a
27. čer 2009
Jůůů, taky přejeme vše néééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééj a hlavně zdravý 🙂
tomasek06
27. čer 2009
Tak už jsem se vyspinkala.Moni tak to nemáš odvolávat, jednou za čas je třeba se odreagovat 😃 Den taky malé přeji vše nej nej nej.
leninnek
27. čer 2009
jéjé tak to já když už se jdu nebo jdem odreagovávat tak si zařídím i ranní hlídání 😃 abych se mohla prospat ..... jsem jako myslela že dneska bude hezky jako včera a ono houby 8-(
tomasek06
27. čer 2009
Už se to tam zase na chvíli vybralo, ale asi ne na moc dlouho ]-(
m.o.n.i.k.a
27. čer 2009
jn to je fakt. To bych taky už potřebovala, ale tím, že jsem nikde nebyla tak mi to ani tak nevadí, jsem spíš přes den na nějaké posezení u kávy :-N 😉
Jo, venku se to nějak začíná trochu lepšit, pak půjdem na procházku menší 🙂