• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Tak my už jsme dorazili z venku! Dneska bylo už konečně dobře co?
26. čer 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme dneska měly víjmečně tatínka doma už dopoledne tak jsme jely do obchodu,na obídek a už jsme doma tatínek šel na pivčo tak já budu odpočívat :slight_smile:
Dneska jsme vyděly v Shopingparku fanouška Michaela Jacksona,ale to byl fest fanda :grinning: měl černé kvádro,kloubouk a na ruce bílou pásku za Michaela,Martin si ho všiml tak se smál jestli to už není přece jenom moc,tak zas budou celé televizní noviny o Jacksonovy,no spíval pěkně,ale myslím že se raději budu dívat na Přátele :grinning:
26. čer 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Jo jo máš pravdu Máji.Mě zase muž oznámil že se vrátí až za 6 týdnů :frowning2:
26. čer 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:unamused: No teda to je dlouho,ale co to zvládneš :slight_smile: jsme na to zvyklé no ne :wink:
26. čer 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo zvládnu, co mi zbývá :grinning: Dneska jdu s kámoškou ze základky zapařit, tak se odreaguju :grinning:
26. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty se máš,já už to taky s holkama plánuju :slight_smile:
26. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem to neplánovala. Kámoška před chvíli napsala a já jdu :grinning:
26. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu pa pa
26. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky, tak já mám konečně klídek. Dneska jsem konečně udělala poslední zkoušku. Jo a taky jsem Eli našla první zoubek :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak my dneska byli taky v shopinu a 2x, poprvé ještě s těhotnou kámoškou co přenášela a sotva jsem jí ovezla domů, tak skončila v porodce a druhá kámojda porodila ráno, tak jsme šli znova odpol. prckům něco koupit :dizzy_face:
Máji, taky my ho teda neviděli a je to škoda, třeba bychom se taky zasmáli, ae upřímně jsem ráno byla z toho v šoku, nechtěla jsem tomu věřit, jsem mysela, že si dělají srandu. Měla jsem ho ráda i jeho písničky posloucháme, no jo no. :wink:
Jinak to moje dítě dneska byo nervní, tak jsem si sním zase užila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
26. čer 2009 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek a co vlastně mužíček dělá- s kamionem? davii mi zatím odjel jenom na necelé dva(nebo jenom jeden-už je to dávno)- do italie, jinak naštěstí takhle na dlouho nikdy anikam:slight_smile: jinak zofi gratulace jak ke zkouškám tak k zoubku, my jich máme 6, furt byli jenom dva dole a hup další dva nahoře a najednou sou tam 4 a kdo ví kde ještě je další.
26. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teď už to půjde rychle. Už to není moje malinká holčička :frowning2: :wink: :slight_smile:
26. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já nějak dneska nemůžu spát :angry: a ráno se mi nebude chtít vstávat ....... no já si neumím bez toho mého chlapa představit být tak dlouho ale jako jasně dá se zvyknout to určitě jen si to nedokážu fakt představit :zipper_mouth: my máme zoubků sedm ale pořád to není hodná Kája takže ještě očekávám něco :slight_smile: žofi ani nemluv už za měsíc a kousek budu vzpomínat :cry:
26. čer 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Denber kamionem ne, jezdí tam na jabka. Už sedmým rokem. Zofi taky gratuluji :slight_smile:
27. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko děvčata :slight_smile:
My už jsme v pořádku. Antibiotika konečně zabrali na plné čáře. :wink:
Dneska mě čeká návštěvá tak musím poklidit a navřit :wink: za celý týden sem moc nehla prstem byla jsem unavená s toho nočního vstávání ke Kubíkovi :rolling_eyes:
27. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky zofi gratuluji k prvnímu zoubku.
Žanet tak to jsou dobré zprávy :slight_smile:
Včera tady banda zapíjela Jacksona a měli jsme tu i o půlnoci ohnostroj :sweat_smile:
Bylo to krásné :dizzy_face:
27. čer 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak právě mi oznámila ségra, že kamarádka už taky porodila holčičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: teda mony tobě se to v okolí rodí o sto šest :dizzy_face: tak to gratulace :dizzy_face:
27. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, samé těhulky a čerstvé maminky, jen my zatím nic :unamused:
Jinak děkuji :dizzy_face:
27. čer 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamaradce se taky narodila předevčírem holčička :dizzy_face: Laura 46 cm a 2600 drobučká ale v termínu. :wink:
Moni neboj to bude dobré vono to příjde až to nebudeš očekávat. :wink:
27. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky my poobědváme a půjdeme hají. Musím to barabování dospat, přišla jsem ve dvě ráno a vstávala v šest :grinning:
27. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni a jsou to ti známi co přišli u té autonehody o chlapečka. myslím že jsi říkala že je znáš? jestli se nepletu
27. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZANET TAK TO BYLA DROBOUNKÁ. ALE HLAVNĚ, ŽE ZDRAVÁ.
LUCKA RODILA O TÝDEN POZDĚJI NĚŽ MĚLA TERMÍN A MALÁ MÁ 3600 A 50CM...
NO POKUD MAJÍ JEŠTĚ JEDNO DÍTĚ TAK URČITĚ, KAMARÁDKA MI KDYSI ŘÍKALA, ŽE JEJÍ KAMARÁDKA PŘIŠLA O MIMINKO SOTVA NAROZENÉ, ŽE JELI ODNĚKUD A BOURALI. JÁ JSEM JE ZNALA JEN Z VIDĚNÍ.
27. čer 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomasek, já Ti tak závidím, že máš sílu jít večer se pobavit :wink:
Já jsem nebyla ani nepamatuju a když mám tu možnost, tak jo jo jo a večer jak už se mám chystat tak to odvolám a nikam se mi nechce, pak na druhý den brzy vstávat a ták to taky né, tak jsem raději doma :sweat_smile: :grinning:
27. čer 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den Nikolce přejeme vše nej nej nej k prvnímu ročku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů, taky přejeme vše néééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééj a hlavně zdravý :slight_smile:
27. čer 2009 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem se vyspinkala.Moni tak to nemáš odvolávat, jednou za čas je třeba se odreagovat :grinning: Den taky malé přeji vše nej nej nej.
27. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéjé tak to já když už se jdu nebo jdem odreagovávat tak si zařídím i ranní hlídání :grinning: abych se mohla prospat ..... jsem jako myslela že dneska bude hezky jako včera a ono houby :rolling_eyes:
27. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se to tam zase na chvíli vybralo, ale asi ne na moc dlouho :angry:
27. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jn to je fakt. To bych taky už potřebovala, ale tím, že jsem nikde nebyla tak mi to ani tak nevadí, jsem spíš přes den na nějaké posezení u kávy :sweat_smile: :wink:
Jo, venku se to nějak začíná trochu lepšit, pak půjdem na procházku menší :slight_smile:
27. čer 2009 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek