• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
No už prší :frowning2: My budeme dneska doma.
27. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt? Tak tady zatím nic a se i trochu vyjasnilo, tak jdem než se zatáhne, papa :slight_smile:
27. čer 2009 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou strašné přeháňky co? Chvíli prší a pak je zase dobře. To počasí mi už tak leze na nervy že je to děs :angry: Krásné léto co?
27. čer 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ani nemluvte :rolling_eyes: my jdem za chvilku k babičce tak doufám že nás nepotká déšt protože autem nemůžem..........maji v tom baráku co jsi bydlela plánují nějak odkup bytů?nebo aspon plastáky?nevíš?
v takovém počasí se nedá naplánovat ani žádný srazík :rolling_eyes: malá je protivná už jsem z ní na nervy jenže jestli začne pršet bude peklo nesnese tu pláštěnku na kořárku :angry:
27. čer 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni nezmokli jste? My se dneska válíme a válíme :grinning: Malému jsem postavila koleje a jezdí si už asi 2 hodiny s vlakama a já kukám na Jak vytrhnout velrybě stoličku.
27. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčata kde jste? V takovém počasí?
27. čer 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla navštěvu :wink: a pak jsme se dívali na Harryho Potra a teď na zprávy. Je to smutné ty povodně a to opět prší to je děs. :angry:
27. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tady uklízela jsem na zprávy koukám taky a to s tou holčičkou jak ji otec nechal v autě taky strašné :frowning2:
27. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo měla jsem z těch zpráv úplně husí skuru :frowning2:
27. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
JE to strašné jak mužeš zapomenout na to že jsi ze svého stereotipu zapomněl odevzdát dítě do jeslí a nechat ho v autě :astonished: :cry:
27. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den:Taky přejem Niky všechno nej nej k prvního ročíku....ať jsou na ní rodičové hodní:grinning:
Včera byla mega prptivná,krom toho jsme měla migrénu jak sviňa,takže jsem na ní byla pěkně hnusná,prostě mazec,večer mě to zas tak vzalo,že jsme byla na ní hnusná,že jsme asik hodinu řvala jak želva,kuwa mám nálady jak kdybych byla v tom to je mazec....
27. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomasek zrovna jsme se blížili domů, byli jsme za rohem a během sekundy se rozpršelo, tak jsme domů utíkali a malý řval, že se bojí :grinning:
Holky taky mi je těch lidí dost líto, ale já osobně bych si v životě nestalo někde blízko řeky nebo potoka. :frowning2:
To si raději za pozemek připlatím a můžu být v klidu než se bát kdy zase bude pršet a rozvodní se to.
Jinak stím tatkou a tou malou v autě docela mazéc, taky to nechápu :confused: :frowning2:
27. čer 2009 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a já jsem z toho mýho už na nervy jaký má slovník. :confounded:
Před chvíli řekl bráchovy ať nemluví píčovi.. :frowning2: Jsem myslela, že ho zastřelím, fakt se snažíme dávat na pusu pozor, dneska jsme nemluvili nic sprostě, prostě pohoda den a on nás tak překvapí. :sweat_smile:
Venku slyší jen něco sprostě tak to řekne a zeptá se co to znamená. Už šílím. A to jde do školky v září, pomoooc :rolling_eyes:
27. čer 2009 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestavěla teda :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No s tím děckem v tom autě je to mazec! A to to byl už druhý případ. Chudáček jak se snažilo zachránit, že se dostalo i z popruhů že? No nepochopím jak může někdo zapomenout na dítě :frowning2:
27. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi taky hlava nebere :confounded:
27. čer 2009 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky taky mi to hlava nebere chtelo se mi brečet jak řekli že se dostalo z tech pásů :frowning2: ...........jinak početla jsem si opet novou diskuzi na paragrafu a jako mám dost :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky díky za gratulace, první část oslav máme za sebou. nikuš spí a má právě 1 rok a 45minut. jinak jsem ráda, že seem ty správy neviděla, protože sem takový cíta že bych si hned v te situaci představila nikuš a málem brečela. jinaak oslavy jak hrom, velké díky našim-mojim rodičům. bylo to unich v bytě a sešlo se tam nakonec 12lidí. nikuš dostala auto, knížky, polštařek s krtečkem, oblečky, takové sošky panenek, kačenku do vany atd atd, zítra se pokračuje u nás doma. pak vložím fotky, aj dortů atd. máme ty z těch radvanic-aknel. protože sem si říkala, že to možná nebude stačit tak se koupila ještě marlenka .............. jejejejeje-tohto zbylo a jsme přejezeni až do vánoc.
27. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den taky dodatečně přejeme vše nej nej nej a pořádně si to užijte. :dizzy_face:
My dneska byli na návštěvě u druhé babi a nechali jsme tam Eli na chvilku, že zajedem nakoupit do Kaufu a jak jsme přijeli, tak Eli řvala jak tur. :frowning2: No hold druhá babi tady není tak často a my tam taky nestíháme chodit tak často.
27. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni taky jsem se pobavila, nechápu ty matky tam, že se nemůžou na těma kravinama povznést a hodit to za hlavu, musí se hádat jak malé děcka apředhánět, která je lepší :grinning: :grinning: :grinning: Připomíná mi to nás v pubertálních letech :sweat_smile: :grinning:
27. čer 2009 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mony taky nechápu hlavně tu jananatys či jak ted nevím přesně v té první diskuzi psala že prachy nemá že jejího přítele vyhodili a v druhé že prachy má že přítel má obchod :confused: takže jako nemůžu hlavně z ní :grinning: žofi malá měla v půlroce období že nechtěla být ani s babičkou která u nás je pořád skoro nejmín dvakrát do týdne a ted v pohodě už ji tam můžeme nechat i na víkend no ale je fakt že s druhou kterou vidí jednou za uherský rok by nezustala a já bych ji ani nenechala :zipper_mouth: a začala být ted strašně stydlivá je to roztomilé jo a opět asi zase zuby už se třikrát za dnešní noc vzbudila s pláčem :frowning2:
27. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Už jsem taky četla tu diskuzi v paragrafech a zasmála jsem se :grinning:
28. čer 2009 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já zajdu do obchodu a nevím co na oběd????? Copak vaříte?
28. čer 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Já mám ještě rajskou od včera.
28. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem koupila uzené na fazolačku a květák. Mnam mnam už se těším.
28. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viděla jsem Máji že si se zapojila do diskuze paragrafy :grinning:
28. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni lenni taky jsem kousek četla a mám pocit že tu nepíšou příspěvky matky,ale nějaké pubošky bláznivé :grinning: to je děs jak se tam hádají,mě by jen zajímalo jak by se chovaly kdyby to měly řešit tváří v tvář :grinning: to už by asi tak bojovné nebyly ,no nic a proto já si jiné diskuze ani nečtu a čtu jen Ostravu páč tu je klid (věčinou) :grinning: :grinning:
Jinak dobré ráno,včera konečně koupil manža stůl rozkládací do té naší malé kuchyně je pěkný a taky navrtal jednu poličku nad telku a další navrtá příští týden páč je neděle tak nechcem vrtat. :grinning:
28. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
DOBRÉ RÁNKO :slight_smile:
Leni vím, kterou myslíš, taky jsem to četla, že je bez práce, no to si rychle každopádně zřídili obchod :grinning: :confused: :grinning:
Máji, no jsou strašně trapné, předhánějí se a kdo je lepší a kdo není, přitom se ta paní ptala na normální věc.Kdyby normálně odpověděli. No raději nekomentovat, to by bylo zase něco po mě :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska vaří mamka, tak já mám vystaráno. Babička chtěla na hřbitov a asi nepojedeme nikam, protože je hnusně a odpol. jedu do porodky se podívat na tu malou kamarádky :dizzy_face:
Druhá leží v Porubě v porodce, ale má pořád plno tak toho malýho uvidím až budou doma.
A co vy máte holky za plán? Asi návštěvy nebo doma co? Nic jiného se v tom počasí nedá dělat :frowning2:
Zítra už mi odjíždí miláček :cry: Tak jsem zvědavá jak to budu dávat. Pak mi musíte máji a tomasek dát nějaké rady, baby :wink:
28. čer 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni rady ne, spíš musíš něco pořád vymýšlet, aby ti to ubíhalo. S malým to ale půjde neboj :grinning:
28. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :angry: jako mám náladu pod psa už mě to nebaví to počasi fakt mám z toho vybité baterky a nic se mi nechce spala bych jenže malá ne že takže asi tak nějak u mě :rolling_eyes: a na oběd máme kuře a je to bez práce jelikož včera vařil david ...... takže pohoda no ještě abych vařila a byla bych totálně vybitá :rolling_eyes:
28. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek