• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Taky mám vybité baterky a jsem nějak bez energie. Skoro pořád doma to je hnus :frowning2:
28. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra má taky chcát ještě k tomu se ani nikomu nechce na návštěvu v tom dešti každý at příjdem my no ale problém je že ani nám se nikam nechce v tom dešti :grinning:
28. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě se taky nechce někde trajdat po návštěvách. V takovém počasí se mi nechce nic :grinning:
28. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak tady nakukuju,protože to počasí je opravdu uděsné.tak my byli na návštěvě před chvílí,ale jeli jsme autem,bez auta v takovém ani ránu.Male je ted protivnej až hruza,nudí se a začíná vymýšlet nesmysli.
28. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni! U nás je to stejné. Dopoledne malého ještě zabavím, ale odpo je to už hrůza. Je protivný a neví co by. Všechno ho baví jen 5 minut.
28. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tomasek kdyby bylo hezky neřeknu, ale zabavovat se v takovém počasí je na palu :confounded:
Malého ještě k tomu nic nebaví, hraje si chvíli a pak furt vymýšlí, musela bych být stroj aby jsem si sním pořád hrála a vymýšlela :grinning: Achjo
28. čer 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky furt vymýšlí a pořád si sním hrát a zabavovat,tak zachvíli jsem mrtvá.ale dneska zlobí dost,je dneska adept aby dostal na zadek
28. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já to vyřeším tak, že si teď půjdu s malým lehnout a pak zkusím něco vymyslet a snad nám to do večera uteče.
28. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsem spala jen chvilku. Malý se probudil a řval jako na lesy. Ani nevím proč neřekl mi a pak zase usnul. Asi se mu něco zdálo nebo já nevím.
28. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme se vyspinkaly,mě asi hrabe mě se zdálo,že mě vezl v taxíku Michal Suchánek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Včera jsme byly v tom cirkuse děvčata asi jsem se zamilovala :grinning: :grinning: :grinning: no ale ten chlapec co tamchodil na jedné ruce a mslím Hynek tak ten je šikovný,sice bude mladší,ale co manža zas obdivoval tu mladou akrobatku :grinning: :grinning: :grinning: ,Mařenku jsme nechaly vyfotit na velbloudovy zkusím tu dát fotku,ale bude asi malá zas mi to nejde zvětšovat.
28. čer 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem to naskenovala tu fotku a aj to jde docela vydět :grinning: no za ty prachy :astonished: :rolling_eyes:
28. čer 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Májo a co říkáš na klauna ten neměl chybu :dizzy_face: :dizzy_face:
Taky jsme nechali vyfotit Petříka na velbloudovi. Kubík se bál.
28. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten klaun byl boží já se řechtala jak kráva,jsme byly hotoví.Mařenka to asi moc nechápala tak jen tleskala a čumákovala,ale já se nasmála a Martin se jen modlilať si ho tam nevybere :grinning:
28. čer 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Máji ten týpek byl dost dobrý! Taky jsem slintala :grinning:
28. čer 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten mladý černovlasý taky byl dobrej,ale ten blonďáček no prostě to bylo takové na pomazlení :grinning: :grinning: Ale pššššš
28. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pšššššššš! Rozumím! Zrovna jsem si pustili cirkus Huberto a čučím.
28. čer 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: jééé já chci taky.
28. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přijď :grinning: Mám nahrané všechny díly.
28. čer 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky kde sis to pustila?
28. čer 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my jsme blázni do českých seriálů. Máme nahrané skoro všechny. I Arabelu.
28. čer 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jo,já si tak maximálně můžu pustit :grinning: znělku
28. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arabela právě zkončila :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě právě skončil 3 díl Humberta.
28. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já zkouším jestli mi půjde nahrát prasátko pepina pro Máří,ona to zbožňuje :grinning:
28. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už jsme okoupaní a právě bojujeme s večří :angry:
28. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme koupali...teda taťka se koupal s Kubíkem a Petřík přijel před chvíli. Byl s dědou na chatě říkal že byli skoro pořad v chatě ale i tak stihl donést 2 klíšťata :angry: .
28. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je radost s klíšťatama :frowning2: Kde to mohl v takovém počasí chytit že?
28. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak my jsme se nakonec překonali a vyjeli po návštěvách malá už spinká byla utahaná a já bych si dala vanu mít tak nějakou :rolling_eyes: no cirkus už balí jsme jeli okolo taky bych šla ale malá by z toho nic neměla
28. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo měli tady být do neděle. Malá by z toho asi fakt nic neměla to je fakt. My jsme byli celý den doma. Jsem si udělala aspoň pořádek v šuplíkách :grinning:
28. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek