Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
marie83
28. čer 2009
No právě proto jsme šly až teď když už to Máří trochu chápala,akurát se mě v cirkuse pořád ptala kdy už bude cirkus a nechápala,že to celé kde je se jmenuje cirkus 😃 ,Martin říkal,že aspoň uvydíme jak by zvládla kino a asi jo protože v cirkuse jsme byly celé dvě hodiny nebo spíš víc jak dvě hodiny,trvalo to dýl.Příšly jsme v pět a domů jsme šly o půl osmé a záviděla jsem všem co měly auto,protože byl strašný líják 😃
tomasek06
28. čer 2009
Jéééé my jak jsme šli z cirkusu tak taky pršelo 😃 Jak jinak že? Kdy naposledy svítilo sluníčko ]-(
marie83
28. čer 2009
No právě a prý to tak má být do čtvrtku pak to má trochu ustat tak nevím :-S
tomasek06
28. čer 2009
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...

To si musíte přečíst brečela jsem smíchy! My se asi vracíme do středověku 😃 😃 😃
marie83
28. čer 2009
fuj kuwa určitě bych si to prala mě vyhovuje že to nandám a pak vyhodím :-S a ten kalíšek mi příjde taky dost divný |-|
leninnek
28. čer 2009
😃 😃 😃
leninnek
28. čer 2009
jsem koukala na slunce seno erotiku 😃 no a tak si tak čtu na koníkovi
leninnek
28. čer 2009
a stahuju malé písničky dneska jsme poslouchaly poprvé bez videa a jo poslouchala aji zatancovala 😃 http://www.youtube.com/results?search_query=jah... jinak to je naše oblíbená 😃
leninnek
28. čer 2009
tady už dneska ani noha =-) já mám poslední týden nějaké nespaní vůbec nemůžu usnout chodím spát až kolem jedné 8-( i když si lehnu neusnu tak nevím no ale jako rána dávám celkem v klidu tak to zatím neřeším ale dost se nudím 😃
leninnek
28. čer 2009
jo dobrý si pokecám 😃
leninnek
28. čer 2009
jsem tam chtěla ještě napsat jako že i sama se sebou si pokecám ale nějak jako to nevyšlo 😃
tomasek06
28. čer 2009
Já jsem pořád tady Leni 🙂
leninnek
28. čer 2009
týýý jo takové hromy a blesky =-) ono snad pršet nepřestane no můj problém je jen ta nuda doma že jo ale co chudáci ty lidi co už nemaj střechu nad hlavou 😞 dneska jsem si u zpráv i pobrečela je to fakt strašné 😞
tomasek06
28. čer 2009
No malého to probudilo a utekl za náma do obýváku a spí teď na gauči a my čučíme ještě na telku. Ty povodně jsou strašné 😞
leninnek
28. čer 2009
no taky mám i telku pustenou a píšu si s kámoškou a tady a čtu 😃 a přemýšlím že se natáhnu na gauči třeba usnu tam ale kašlu to ještě bbych byla polámaná 😃
tomasek06
28. čer 2009
No já až půjdu spát, tak si malého vezmu k sobě do postele. On se strašně bouřky bojí 😉
tomasek06
28. čer 2009
Ale už půjdu pa pa zítra
leninnek
28. čer 2009
jj zítra papa a dobrou no já mám občas taky z ní hrůzu ale zas se mi dobře spí 🙂
tomasek06
29. čer 2009
Krásné ráno 🙂 Jsem normálně pořád musela myslet na ten kalich 😃 Jsem jim tam napsala ať mi to vysvětlí jak to pracuje 😃
leninnek
29. čer 2009
Dobré ránko 🙂 krásné opět není 8-( dneska vstávání až o půl sedmé =-) tomasek četla jsem a jsem zvědavá na odpověd ale nechtelo se mi číst celou tu diskuzi takže já vslastně ani nevím proč vůbec nosí nějaké látkové vložky =-) taky kvůli opruzeninám =-) 😃
tomasek06
29. čer 2009
Je to sranda, že jsme šli poslední spát a jsme tady zase první že? Já jsem to taky nečetla celé, ale odůvodňovali to, že šetří odpad a že si nedokážou představit, že ten hnus vyhodí do koše 😃 Šetří tím ekologii.
leninnek
29. čer 2009
teda by mě zajímalo jestli šetří ekologii opravdu se vším 😃 a tady pořád ani noha oni snad ještě všichni spí =-) ale co jo já si to vynahradím po obídku......bych si tak dala loupáček k snídaní ale do obchodu se mi fakt nechce tak si nechám zdát asi si najdu fotku na netu a budu koukat jak by byl dobrý 😃
leninnek
29. čer 2009
😃 tak se vzdělávám čtu si to od začátkua jedna tam píše že penis taky není sterilní a jde se do pochvy podívat celkem často =-) 😃 😃 😃 tož to si musím počíst dál 😃
tomasek06
29. čer 2009
Jo jo to jsem taky ještě četla. Pak piš podrobnosti.
marie83
29. čer 2009
Dobré ráno ženy ,vydím že zábava hned z rána nad penisy a kalíšky 😃
leninnek
29. čer 2009
ahoj maji no ted čitám že škoda že není kalíšek i pro miminka ......... teda já ale furt nepochpila co to ten kalíšek je =-) jako ta mořská houba chápu nějaká houba na způsob tamponů co se pak taky vypere ale nevím ten kalíšek =-) přes den kalíšek na noc látková vložka ráno přeprat no jako chtělo by se mi no je to o lidech ale já su fakt ráda že nemusím nosit hdry či vaty jak moje prababi a nemusím vyvařovat a žehlit plíny jako ještě moje mamka tož možná si někdo řekne že jsem líná no ale fakt asi jsem 😃 ještě abych plínky a vložky prala ještě teda že malá naštěstí citlivou pokožku nemá
zofinecka
29. čer 2009
DObré ránko! Já se nestačím divit co to tady je? :-o
tomasek06
29. čer 2009
Zofi máš výše odkaz tak si to přečti 😃 Jinak mě by se taky nechtělo prát plenky a už vůbec ne vložky :-o To mi připadá nechutné :-p
leninnek
29. čer 2009
no o té nechutnosti oni ti to vysvětlí tak že kalhotky si taky přepereš a nevyhodíš že to je to samé 😃 no ted tam čtu některé bioženy a nebio ženy hádaj že proč se nevzdaj i pračky a elektřiny všeobecně ale vymění televizi za knížku tampon za kalich a pampersku za latkovku a hned je líp vložky a tampony mají zbytečné obaly navíc takže zbytečně moc odpadu............pořád čtu 😃 malá si hraje za chvíli jdem svačit no ale večír si to dočtu at jsem chytřejší možná se dozvím co ten kalich =-)
zanetka82
29. čer 2009
Dobré ránko....vidím že nejsem sama co neví co je kalíšek =-) 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli