• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
No právě proto jsme šly až teď když už to Máří trochu chápala,akurát se mě v cirkuse pořád ptala kdy už bude cirkus a nechápala,že to celé kde je se jmenuje cirkus :grinning: ,Martin říkal,že aspoň uvydíme jak by zvládla kino a asi jo protože v cirkuse jsme byly celé dvě hodiny nebo spíš víc jak dvě hodiny,trvalo to dýl.Příšly jsme v pět a domů jsme šly o půl osmé a záviděla jsem všem co měly auto,protože byl strašný líják :grinning:
28. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé my jak jsme šli z cirkusu tak taky pršelo :grinning: Jak jinak že? Kdy naposledy svítilo sluníčko :angry:
28. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě a prý to tak má být do čtvrtku pak to má trochu ustat tak nevím :confounded:
28. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=75713&vGroupOffset=0

To si musíte přečíst brečela jsem smíchy! My se asi vracíme do středověku :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj kuwa určitě bych si to prala mě vyhovuje že to nandám a pak vyhodím :confounded: a ten kalíšek mi příjde taky dost divný :pensive:
28. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem koukala na slunce seno erotiku :grinning: no a tak si tak čtu na koníkovi
28. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a stahuju malé písničky dneska jsme poslouchaly poprvé bez videa a jo poslouchala aji zatancovala :grinning: http://www.youtube.com/results?search_query=jahodov%C3%A1+hol%C4%8Di%C4%8Dka&search_type=&aq=f jinak to je naše oblíbená :grinning:
28. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady už dneska ani noha :confused: já mám poslední týden nějaké nespaní vůbec nemůžu usnout chodím spát až kolem jedné :rolling_eyes: i když si lehnu neusnu tak nevím no ale jako rána dávám celkem v klidu tak to zatím neřeším ale dost se nudím :grinning:
28. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dobrý si pokecám :grinning:
28. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tam chtěla ještě napsat jako že i sama se sebou si pokecám ale nějak jako to nevyšlo :grinning:
28. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem pořád tady Leni :slight_smile:
28. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
týýý jo takové hromy a blesky :confused: ono snad pršet nepřestane no můj problém je jen ta nuda doma že jo ale co chudáci ty lidi co už nemaj střechu nad hlavou :frowning2: dneska jsem si u zpráv i pobrečela je to fakt strašné :frowning2:
28. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No malého to probudilo a utekl za náma do obýváku a spí teď na gauči a my čučíme ještě na telku. Ty povodně jsou strašné :frowning2:
28. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky mám i telku pustenou a píšu si s kámoškou a tady a čtu :grinning: a přemýšlím že se natáhnu na gauči třeba usnu tam ale kašlu to ještě bbych byla polámaná :grinning:
28. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já až půjdu spát, tak si malého vezmu k sobě do postele. On se strašně bouřky bojí :wink:
28. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale už půjdu pa pa zítra
28. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj zítra papa a dobrou no já mám občas taky z ní hrůzu ale zas se mi dobře spí :slight_smile:
28. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Jsem normálně pořád musela myslet na ten kalich :grinning: Jsem jim tam napsala ať mi to vysvětlí jak to pracuje :grinning:
29. čer 2009 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: krásné opět není :rolling_eyes: dneska vstávání až o půl sedmé :confused: tomasek četla jsem a jsem zvědavá na odpověd ale nechtelo se mi číst celou tu diskuzi takže já vslastně ani nevím proč vůbec nosí nějaké látkové vložky :confused: taky kvůli opruzeninám :confused: :grinning:
29. čer 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to sranda, že jsme šli poslední spát a jsme tady zase první že? Já jsem to taky nečetla celé, ale odůvodňovali to, že šetří odpad a že si nedokážou představit, že ten hnus vyhodí do koše :grinning: Šetří tím ekologii.
29. čer 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda by mě zajímalo jestli šetří ekologii opravdu se vším :grinning: a tady pořád ani noha oni snad ještě všichni spí :confused: ale co jo já si to vynahradím po obídku......bych si tak dala loupáček k snídaní ale do obchodu se mi fakt nechce tak si nechám zdát asi si najdu fotku na netu a budu koukat jak by byl dobrý :grinning:
29. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak se vzdělávám čtu si to od začátkua jedna tam píše že penis taky není sterilní a jde se do pochvy podívat celkem často :confused: :grinning: :grinning: :grinning: tož to si musím počíst dál :grinning:
29. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo to jsem taky ještě četla. Pak piš podrobnosti.
29. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy ,vydím že zábava hned z rána nad penisy a kalíšky :grinning:
29. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maji no ted čitám že škoda že není kalíšek i pro miminka ......... teda já ale furt nepochpila co to ten kalíšek je :confused: jako ta mořská houba chápu nějaká houba na způsob tamponů co se pak taky vypere ale nevím ten kalíšek :confused: přes den kalíšek na noc látková vložka ráno přeprat no jako chtělo by se mi no je to o lidech ale já su fakt ráda že nemusím nosit hdry či vaty jak moje prababi a nemusím vyvařovat a žehlit plíny jako ještě moje mamka tož možná si někdo řekne že jsem líná no ale fakt asi jsem :grinning: ještě abych plínky a vložky prala ještě teda že malá naštěstí citlivou pokožku nemá
29. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ránko! Já se nestačím divit co to tady je? :astonished:
29. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi máš výše odkaz tak si to přečti :grinning: Jinak mě by se taky nechtělo prát plenky a už vůbec ne vložky :astonished: To mi připadá nechutné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no o té nechutnosti oni ti to vysvětlí tak že kalhotky si taky přepereš a nevyhodíš že to je to samé :grinning: no ted tam čtu některé bioženy a nebio ženy hádaj že proč se nevzdaj i pračky a elektřiny všeobecně ale vymění televizi za knížku tampon za kalich a pampersku za latkovku a hned je líp vložky a tampony mají zbytečné obaly navíc takže zbytečně moc odpadu............pořád čtu :grinning: malá si hraje za chvíli jdem svačit no ale večír si to dočtu at jsem chytřejší možná se dozvím co ten kalich :confused:
29. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko....vidím že nejsem sama co neví co je kalíšek :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek