• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
holky u nás neprší a schne chodník třeba bude odpo prochajda aspon chvilková :slight_smile:
29. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak oslavy jsou za námi. dorty krásné na pohled, ale třeba ten medvídek byl suchý. ale to se nemuselo jen povést.nikuš dostala úplně šílené věci: zahradní nábytek s krtečkem, sadu bazénku, tříkolku, tatru, letní šatičky a jiné oblečky atd. super věci, ale ted měla spíše dostat: kožich, deštník, lod atd. tak sem zvědavá kdy nikuška všechno vyzkouší, jo-pak ještě knížky, polštářek. knížky už jsou přečtené, holky co máte menší špunty nebo tak jak je nikuš tak kdyby ste chtěly, pošlu odkaz nebo název na tu tříkolku, protože taddy tato máme vyztuženou sedačku s pásama, která se pak dá pryč, takže i takový drobci tam můžou jezdit a nikuš je z toho nadšená až hrůza:slight_smile:s ní budu asi jezdit po obýváku dokolečka, pokud nebude líp
29. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám to stačí se začíst a už vím jak to vypadá :grinning:
http://www.menstruacnikalisek.cz/
29. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tady taky neprší, ael nevím jak dlouho to vydrží
29. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den tak to se má Nikolka no ještě aby to sluníčko bylo ale tak snad se dočkáme :slight_smile: pak vlož nějaké fotky a můžeš mi hodit ten odkaz mrknu na to
29. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě se to zrovna číst nechce, ale já taky zkoušela obyč pleny na doma a když jsem kopila ty plenkové kalhotky na ty látkové pleny tak eli okamžitě v tom nevydržela a byla protivná, tak jsme přešly na papírovky. Stejně na tom neušetříš, protože se to musí prát a já bych osobně nešla ani do těch vložek a o kalíšku jsem slyšela, ale nešla bych do toho. Hold jsou různé názory, ale když ekologicky tak i bez elektřiny ne? :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No děs!Nedokážu si to nějak představit v praxi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdy v životě bych do toho nešla, to radši tampón :grinning:
29. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi tak nějak žofi ale píšou že vzdát se i elektřiny už by bylo moc no ale i takoví se najdou........jako jasně mít malá opruzeniny ze všech papírovek a tak a nezbylo by mi než do látkovek jít jeny aby byla ok tak jasně že bych do toho šla ale takhle když ji to nic nedělá každý den ji nechám provětrat bez plínky tak nevidím prostě důvod proč se mučit vyvařováním a žehlenním :wink:
29. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: taky si tam ten kalíšek moc představit neumím ale asi to je o zvyku no :sunglasses:
29. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím něco silikonového si cpát dovnitř :astonished: To je takové divné. To já radši tampony a vyhodit. Než někde pořád umývat.
29. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu se věnovat malé už ji to samotnou nebaví musím ji uvařit neco k obídku a ukáže se asi až večer pokud nebude pršet :slight_smile:
29. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek asi tak nějak :wink:
29. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky já se idu zkulturnit a pak vyrážíme ven a do obchodu :wink: Zatím paaaaaaaaaaaaa
29. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jdeme do obchodu....papa :wink: :slight_smile:
29. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jdu do obchodu :grinning:
29. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je argument jak blázen že kalhotky si přeperu :astonished: nevím jak vy ale já si kupuju vlojdy s křídlama takže kalhotky mám čisté někdy se může stát nehoda,ale to jen minimum takže když peru čisté kalhotky nebo krvavou vlojdu tak je to rozdíl ne?No já bych to nechtěla a ten kalíšek jsem minule rozebírala ze segrou a připojil se i švagr :grinning: tak jsme nechápaly jak si to máme zavést a pak když tam bude litr krve tak jako vylít a umít :sweat_smile: blééééé
29. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale musím uznat že když jsem se na ten kalíšek kdysi dívala tak byl takový obyč jak prezervativ a teď v tom odkazu co tu dala leninnek tak jsou moc pěkné,ale pořád nevím jak jako na to?Asi bych musela vydět nějakou ukázkupříjde mi že se mi to tam nevleze :grinning:
My čekáme na dědu včera mi manža nakoupil večer jak jel do práce a taťka mi to přiveze no služba až do domu :grinning: aspoň se nemusím tahat manža tu možná zas nebude dva týdny tak co :unamused:
29. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no to počasí je fakt děs a včera to tady hřmělo pěkně :frowning2:
Byli jsme včera v té porodce a malá je nádherná :dizzy_face:
Fákt, jsme přišli a všechny buleli, protože jak nás viděla přicházet kámoška -maminka tak začla bečet :grinning:
No nějaké fotečky dám pak tady si do alba, až si je stáhnu :sweat_smile:
Jinak dneska mi odjíždí můj drahý tak ho za chvíli odvážím, no za chvíli ve dvě :frowning2:
Nedočítám Vás, protože se mi nechce, tak něco mi ušlo? :grinning:
29. čer 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne jen se tu řeší menstruační kalíšek a vložky látkové :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to není nic pro mě :grinning:
29. čer 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holt, každý je jiný. znám jednu holku co se podobnýma věcma "zabývala" z VELIKÁNSKÉ lásky k přírodě a ekologii atd atd, ale na závěr z ní vylezlo, že vlastně nemá co dělat- tak proč ne ttoto.....
jinak leni pošlu, jen si musím přečíst přesně název-jinak my máme červenočernou, v tesku-poruba, mají úplně stejnou akorát růžovou. a pokud budeš chtít, nebo někdo jiný, tak s malou přijeď a může si to vyzkoušet. aspon se holky zase vyyblbnou:slight_smile:)))) dostala k tomu hooukací kačenku na řídíka a má tam i mobil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem se vrátila už z nákupu a dodělávám oběd. Pak musíme jít spát, jelikož malý vstával dneskav 5,00 :angry:
29. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tal co podniknem zlato odpoledne? :unamused: taky už jsme doma.
29. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem myslela že by jsme mohli jít do té herničky hvězdička ale tam si nesmíš donést nic z domu (pití, jidlo atd) velký duraz tam kladou na to aby se nic nerozbilo...no nevím :confounded: Když uděláš utratu na 100 kč tak je vstup do herny zadarmo jink se platí.
29. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už jsem po obědě a eli už hajá :grinning:
Zany kde je ta hvězdička? :wink:
29. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://centrum-hvezdicka.webnode.cz/

Myslím že je to kousek od Futura
29. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád nějak nechapu ty ženské jak si tam mužou zavést něco takového docela velkého :confused: Já bych do toho teda nešla a už vubec ne do těch vložek. Už se vidím jak to peru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

http://kalisek.cz/index.php?page=3
29. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já už vím. Vím přesně kde to je :wink:
29. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek