• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tak my jsme se už vzbudily já poobědvám a jdeme ven svítí tam sluníčko musím malé koupit křupky a něco k večeři a taky mají dneska v rosmenu plínky v akci ale s těma se nebudu tahat sama to si počkám na středu .......... svítí u nás i oskar tak na chvíli hodím prádlo ven mi už to tu schne třetí den a pořád je to vlhké tak snad to doschne :rolling_eyes:
29. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky asi pujdu někam po obchodech.....a slíbila jsem Petříkovi že pujdem do Mekáče. Moc to nemusím ale jednou za čas :wink:
Tomasek06 pořád chrape to je děs ta baba je jak medvěď :grinning: :grinning: :grinning: Na skypu má napsano "spinkáme" :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem tady :grinning: Co co spánek je zdravý :slight_smile: Půjdeme nakonec na Leninku. Nechce se někdo přidat?
29. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme nespaly Marie tady otravuje má nějak moc energie,zas bude protivná.Jo a k tomu kalíšku co kdybych si to tam zavedla moc hluboko jak to jako potom vyndám :grinning: a myslím,že teď po porodu už to není jako zamlada :grinning:
29. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se taky půjdeme projít, ale zatím nevím kam :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si jdu lehnout k telce,jsem nějak unavená :pensive:
29. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme už bez tatínka :cry:
Malý taky nešel spát, zatím se kouká na telku, jsem mu slíbila po cestě, že mu jí doma pustím, venku je sice hezky, ale tedka nemám náladu nikam trajdat tak jsme doma. A večer půjde aspon brzy spát.
29. čer 2009 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechceš se třeba zítra stavit odpoledne s malím Moni?Můžem si dát kafe a oni si můžou hrát :sweat_smile:
29. čer 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji, to by bylo supér. Určitě se stavím. Už jsme se neviděli takovou dobu :sweat_smile: :wink:
Děti si pohrají a my pokecáme to bude supér. Jen kde bych přijela, ta mapka mi nešla otevřít. :angry:
29. čer 2009 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pošlu ti na icq.
29. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. čer 2009 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky jsme uvažovaly nad procházkou-že vyvenčíme tříkolku, ale vzhledem k tomu co se venku žene a co prý už někde aj vypuklo-tak raději sedíme doma. už je takové počasí víc jak týden. nikuš mi konečně ted usnula, ale byl to boj. v tom dusnu a ještě doma ji uspávat, no děkuji pěkně. snad se aspon dobře prospí
29. čer 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
den ani nemluv. Tady nám už buří a u Máji taky :angry:
29. čer 2009 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme stihli se zanetkou82 tak tak utect k nám domů a už lije a lije.
29. čer 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vypadalo to tak nadějně :angry:
29. čer 2009 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky promiňte že vám sem vpadám,ale nejste tady některá z Poruby a nebydlíte někde blízko Stavební ulice?Mělo by tam sídlit rádio Čas.
29. čer 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.casradio.cz/show.php?kat=mapa&mesto=ova
skuli zkus tohle sice nejsem z Poruby,ale našla jsem mapu na webovkách rádia čas :wink: tak snad ti to pomůže
29. čer 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
klikni si na té mapě na SAT a mělo by to podle mě být vedle těch nových baráku jak jsou u soudu.
29. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To počasí si s náma pěkně hraje co? Už tam zase svítí slunko.
29. čer 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pršelo a stejně bylo vedro jak sviňa ,jsem byla couřit na balkóně a vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vedro je tam furt. Ale to počasí je jak v dubnu :grinning:
29. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli: rádio čas je jakoby naproti interspáru v porubě. Je tam dokonce i nějde cedulka. nebo ještě jako záchytný bod je na roho Reifaisen banka, ale když se zeptáš tak ti určo poradí. :wink: :grinning:
29. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teprve teď jsem zahnala kluky do hajan :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Přišli jsme uplně spocení. Dala jsem je do vany oba dva jsem je ostříhala storojkem a pak okoupala. Ve čtvrtek je vezeme na chatu i s babičkou a budou tam 14 dní sní a pak za nimi přijedem na 14 dní my. A pak jedeme na týden pod stan (doufám )do srpna je daleko :grinning:

Máme v plánu malovat jak tady nebudou(obyvák a dětský pokoj) :wink:
29. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=j4uUrx8EBQc&feature=related
to je cirkus děvčata :grinning: a ten konec no jsou to blázni,ale umí :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tak to jsou šílenci...to bych asi zavřela oči a nebo bych řvala na lesy :grinning: :grinning: Ty salta jsou ŠÍLENÉ :confused: :grinning:
Jdu spinkat dobrou noc. Ráno fičím s Petříkem na kontrolu na ušní :rolling_eyes: . A pak jdeme koupit puket pro paní učitelky do školky. Zítra jde naposled :wink:
29. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé zanet teda tu chatu klukům závidím :dizzy_face: taky bych jela no my měli taky rezerv.dovolenou na týden v červenci ale bohužel jsme museli zrušit bo přítel nedostane volno :frowning2: tak smůla no ale tak na chatu určo pojedem aspon nějaké víkendy já asi k bráchovi a jinak nám snad nějaká dovolená vyjde aspon přes zimu :slight_smile: ale to malování to nee hlavně ten úklid po tom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za vysvětlení cesty,ale já se tam nechystám :grinning: Jde o to,že mám doma orazítkovanou vstupenku z Megakoncertu Fontána pre Zuzanu,který se konal v ČEZ aréně a za tu vstupenku mám dostat v rádiu Čas 3 DVD toho filmu,všechny díly.Už je doma všechny mám,chtěla jsem to pro švagrovou,ale nejsem schopna tam zajet a vyzvednout to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jestli máte některá zájem co tam blízko bydlíte,tak vám to pošlu dopisem a můžete si to nechat.Adresu písněte do IP :wink:
29. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já zas nějak nespím :grinning: ale zítra nevstávám k malé tak pohodička :slight_smile: tomasek kde ti zmizla fotka :confused:
29. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to já taky né, ale za chvíli půjdu. Ať ráno vstanu k Máji :grinning: :wink:
29. čer 2009 ve 22:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky se divím že tam nemám fotku :confused: Dodívali jsme se už na všechny díly Humberta a nakonci jsem i uronila slzu, je to takové smutné :frowning2:
29. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek