• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
ahojky, radu- ziju co se da dělat, akorát furt čekám, že ji od někud uslyším nebo když zatleskám a řeknu: která moja - tak ona přiběhne......... zítra ji jedeme odhlásit z úřadu a dát na veterinu speciální granule(má doma ještě celý nenačatý balík), ať to dají někomu kdo to bude potřebovat.davi si bere půl dne dovolené, protože sama bych to nedala a musím to zařídit já ,protože naši jsou pryč....... takže zítřek bude opravdu veselý...
7. zář 2008 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré uplakané ráno :slight_smile: to všichni ještě spíte?
8. zář 2008 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hoj já ne denně v půl 5 sáruša vstáva a nespí a čumákuje usíná kolem 8-9 ráno.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2008 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to máš stejné jak moje segra,malá taky vstane v pět a v osm už zas spí,ale to už většinou jen hoďku,to já jsem ráda,že už to mám za sebou,Mařenka vstává v sedm a někdy mě nechá ještě vyspat dýl :grinning:
8. zář 2008 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Vydím,že v Ostravě je nuda :unamused: taky my jdem do obchodu asi :confused:
8. zář 2008 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

ja tiez nespim :wink: mala ma zobudila o pol siestej, o 8.00 som uz bola na urade, lebo musim malj urobit pas...chystam sa cez vikend na Slovensko a nejak som zabudla, ze mala nema pas. no tam ma sklamali, lebo vraj ked to chcem rychlo, musim ist na magistrat do Ostravy...sa im to povie, ale ako, ked chlap je v praci a keby som tam isla sama, tak urcite zabludim...no rozmyslala som aj nad tym, ze pojdem bez pasu, vsak teraz uz kontroly niesu, tak snad budem mat stastie a nezastavi nas nejaka hliadka :grinning: ... no najskor pojdem poobede na ten magistrat.

neviete niekto, ci mi tam malu odfotia, alebo muýsim mat svoje fotky, a kolko by to tak mohlo stat, ked to chcem tak narychlo????
8. zář 2008 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
radu: tak ma tom magistrátě fotí a ty pasy na rychlo stojí asi 1 000kč, ale te'ď už fakt nevím jak to je. :wink:
Jinak přeji dobré ránko všem. Vstala jsem před chvíli, jelikož jsem toho v noci moc nenaspala. Pořád jsem se budila kvůli nasí číče, ať se ji náhodou něco nestane. :wink:
8. zář 2008 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
uf já byla ted kvůli odpadkům na radnicic a tam nefotí ani fotáka a ni tu kabinbku tam nemaj tam kde vyřizujou pasy....
8. zář 2008 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
radu a to musí mít pas když to je na Slovensko?My ho přece nemusíme mít,slyšela jsem že se tam dostanu i bez občanky protože to je unie.Taťka si vyřizoval pas na richlo a musel tu ženskou seřvat aby mu to udělala,jim se moc nechce,ale stálo ho to 1000,- a má to myslím no ani ne půl roku snad tři měsíce nevím.
8. zář 2008 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no taky si říkám..i když asi musí mít pas páč ji radu nemá určo v občance která by na to stačila a to pak by mohla takhle vozit jakékoli děti sem tam že? tak asi proto
8. zář 2008 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, presne tak..nakoniec by zo mna urobili paseraka deti :grinning: kamoska jazdi na slovensko na chalupu aj s detmi a bez pasu...lenze ja idem az na druhu stranu slovenska a nie za hranice..nechce sa mi riskovat...
8. zář 2008 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
radu jasan mě to došlo jak jsem si vzpoměla po svatbě jak jsem tam psala hanyho a byla tam kolonka děti..... :wink:
8. zář 2008 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám v občance manžu i malou :slight_smile: a manžu jsem taky přemluvila aby si mě tam napsal :grinning: no a malou to mu nevadilo vůbec :grinning:
8. zář 2008 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme letěly dokonce do Německa za jeho segrou na občanku pak manžovi na uřadě řekla,že se diví že nas pustily,že se to nesmí že malá musí mít pas do Německa my můžem na občanku :grinning: ,no aspoň jde vydět jak tomu všeci rozumí a jak by se daly děcka stejně pašovat :cry:
8. zář 2008 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ja mam obcanku este slovensku...ale skusim sa opytat, ci mi ju nemozu napysat do pasu..aj ked neviem, lebo aj pas mam slovensky ... a David zas pas nema :unamused:
8. zář 2008 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
radu zkust takovou lest
řekni že musíš nutně na slovensko třeba pohřeb to je takový důvod...i když fuj fuj nic zlého mepřeju a že máš jen slov. občanku púas nemáš ani přítel a jak s malou myslím že ti snad vydaj náhradní doklad pro malou...ale radši se poptej....
8. zář 2008 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
radus tak do pasu ti ji asi nenapisou, teď ale opravdu nevím jak to je. Ale pravda je že na slovensko už se jezdí bez kontroly :slight_smile:
8. zář 2008 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
no tiez ma napadlo, ze musi existovat nejaky nahradny cestovny doklad...ked vydavaju nahradne doklady miesto obcanky a ridicaku...skusim sa opytat a potom vam dam vediet, ako sme dopadli :wink:

zofi- kontroly uz sice niesu, ale mam strach ze nas niekto zastavi....nahoda je blbec a tak nechcem riskovat..
8. zář 2008 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky. Tak ohledně pasu něco vím . Jelikož jsme minuly rok vyřizovaly pro Petříka. Raduš malou ti tam vyfotí a zaplatíš za pas 50 kč. Tak malo proto, že děti musí mít pas na 1 rok neboť se rychle mění a rostou. Až kolem 6 roku to je myslím na dýl. Ale určitě tě pustí s ní i na občanku i když jí tam nemaš. :wink: Vem si sebou třeba rodny list.
Jsem uplně grogy byla jsem dneska na te noční (inventura) v Kauflandu. Tak jsem uvařila jen polívku a čekam až to kluci po obědě zalomí. Ať mužu taky :grinning: :grinning:
8. zář 2008 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no do pasu ti ji nenapíšou Martin to taky chtěl,ale prý už to nedělají,a ten rodný list z občankou není špatný nápad,zkus se na to poptat na uřadě :slight_smile:
8. zář 2008 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no zany eště že tě tu máme.....to jsem necěděla že pasy na rok..ale je to fakt děti se mění a davat na rok 600 je mazec
8. zář 2008 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tož ostravandy kde jste? :astonished:
8. zář 2008 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
hlásím příchod, dneska sme byli dixi odhlásit a byla to celkem komedie, nejdříve tam ta kt. to dělá nebyla- že šla na poštu a když došla tak, že to neumí a ta co to dělala před ní je na dovolené-sem myslela, že se vybulím. jaký máte začátek týdne??zofi-jak je? s eliskou všechno dobrý?
8. zář 2008 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj jsem tu :slight_smile:
den tak to já jsem měla dobrý začátek pohodičku :slight_smile:
8. zář 2008 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
den: uvidíme co nám řekne dr. zítra. Jdu na poradnu, tak jsem napjatá jak hrom. :wink:
8. zář 2008 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
slyším bouřku :confounded:
8. zář 2008 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
hm a teď vydím i déšť :grinning:
8. zář 2008 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
tady už se to přehnalo, alejen ten déšť :wink: :slight_smile:
8. zář 2008 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
i u nás už neprší
8. zář 2008 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
v noci prýmá být veselo......:frowning2: maji to se máme na co těšít, že? na dnešek v noci prý taky buřilo, naštěstí o tom ani nevím:slight_smile:
8. zář 2008 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek